asyan.org
добавить свой файл
1
Узагальнення

стану роботи реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції з питань легалізації об’єднань громадян та інших громадських формувань

за І півріччя 2013 року
Протягом І півріччя 2013 року реєстраційними службами районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції у Волинській області було зареєстровано 1 структурне утворення політичних партій, 26 громадських організацій, 1 асоціацію органів місцевого самоврядування, прийнято 3 рішення про прийняття письмового повідомлення про утворення громадських організацій без статусу юридичної особи, легалізовано на відповідність заявленому статусу повідомлення 8 організаційних ланок всеукраїнських профспілок та легалізовано шляхом повідомлення 1 первинний осередок політичної партії.

Реєстраційними службами територіальних управлінь юстиції протягом І півріччя 2013 року відмови в реєстрації громадських формувань не проводились.

Працівниками реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції протягом І півріччя 2013 року була надана на особистому прийомі правова допомога та роз’яснення 202 громадянам.

Протягом 2012 року до реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції скарги на дії працівників територіальних управлінь юстиції щодо легалізації громадських формувань не надходили.

Реєстраційними службами територіальних управлінь юстиції протягом І півріччя 2013 року прийнято 40 рішень про скасування записів про реєстрацію.

Спеціалістами реєстраційних служб територіальних управлінь юстиції протягом І півріччя 2013 року проведено 80 виступів у ЗМІ (радіо, преса, веб – сайти) щодо нового в законодавстві, проблемні питання реєстрації громадських організацій.

За реєстрацію громадських об’єднань реєстраційними службами територіальних управлінь юстиції протягом І півріччя 2013 року стягнуто коштів до місцевих бюджетів 153 грн.
Сектор державної реєстрації юридичних осіб

та легалізації об’єднань громадян реєстраційної

служби Головного управління юстиції у Волинській

області