asyan.org
добавить свой файл
1

У К Р А Ї Н А

ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 02 серпня 2012 року № 171

«Про відведення місць для розміщення

матеріалів передвиборної агітації».

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст..10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» на виконання вимог ст..ст.11,68,69 Закону України «Про вибори народних депутатів України», щодо відведення місць для розміщення передвиборної агітації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані у загальнодержавному окрузі та кандидатів у депутати у одномандатному окрузі,
виконавчий комітет вирішив: 1. Для розміщення передвиборчих матеріалів агітації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані у загальнодержавному окрузі та кандидатів у депутати у одномандатному окрузі, визначити такі місця на території міста Шпола:

 • на центральній площі міста біля будинку зв’язку та літньої сцени;

 • по вул.. Слобідській ( біля авто зупинки району колишнього цукрозаводу);

 • по вул..Червоноармійській ( територія автовокзалу, біля магазину «Авто – Світ» );

 • по вул. А. Таранця ( біля парку Слави);

 • на території центрального ринку та біля ринку в районі залізничного вокзалу;

 • в центрі міста ( біля готелю «Шпола – Центр», та кінотеатру «Космос», а також по вул. Крупській, біля ресторану «Україна»).

 1. Рекомендувати керівникам виборчих штабів кандидатів, головам районних та міських партійних організацій, матеріали передвиборної агітації та намети розміщувати тільки у відведених для цього місцях.

 2. Дозволити розміщення матеріалів передвиборної агітації на законно встановлених рекламо носіях за згодою їх власників.

 3. Рекомендувати Шполянському РВ УМВС в Черкаській області контролювати забезпечення громадського порядку у відведених для здійснення передвиборної агітації.

 4. Дане рішення опублікувати на офіційному веб- сайті м. Шпола.

 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.Міський голова В.М. Заскалета


Виконав: Коваленко В.О.