asyan.org
добавить свой файл
1

У К Р А Ї Н А
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т


Б Е Р Д Я Н С Ь К О Ї М І С Ь К ОЇ Р А Д И

З А П О Р І З Ь К О Ї О Б Л А С Т І

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

козацьких організацій при Бердянському міському голові

71112, м. Бердянськ, пл. І-ї Бердянської Ради, 2 тел (06153) 3 53 50
від « 10» січня 2013 р.
4
ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Координаційної ради козацьких організацій при Бердянському міському голові

від „ 10 ” січня 2013р.

№ 1

Голова Ради _____________В.І.Чанишев
Протокол

засідання координаційної ради козацьких організацій при Бердянському міському голові від 15.11.2012р.

Присутні: начальник адміністративного відділу Кузьменко С.Н., заступник начальника МВ ГУМВС, начальник громадської безпеки Безруков К.В., представники Бердянського МВ ГУМВС, секретар координаційної ради Зубрицький І.І., члени ради (окремий список)
СЛУХАЛИ:

 1. Про досвід роботи Бердянського куреня Вільного Українського козацтва щодо діяльності у місті Бердянської школи рукопашного бою від Всеукраїнської федерації традиційного козацького бойового мистецтва «Спас» та відновлення пам’ятника козацькому старшині Івану Засорину.

(керівник школи «Спас» Будников Микола Борисович)


 1. Про підсумки спільної діяльності у поточному 2012 році Бердянського МВ ГУМВС з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, козацькими громадськими організаціями для допомоги правоохоронним органам у підтримці громадського порядку в м. Бердянську.

(Заступник начальника МВ ГУМВС, начальник громадської безпеки Безруков Костянтин Володимирович,


 1. Про організацію роботи адміністративного відділу по взаємодії з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку, козацьких організацій та мешканців міста для допомоги силовим структурам у підтримці громадського порядку в м. Бердянську

(начальник адміністративного відділу виконкому Кузьменко Сергій

Нєкулайович.)


 1. Про ініціативи Запорізької обласної громадської організації «Азовське козацьке військо» щодо утворення козацького скверу в центрі міста; про проведення в дитячих літніх таборах міста Бердянська і Бердянського району козацької школи джур.

(Голова Великої козацької Ради та Ради Отаманів ЗОГО «Азовське козацьке військо» Рєзнік Валерій Анатолійович.)


 1. Про виконання плану роботи координаційної ради у поточному 2012 році та про спільну підготовку проекту плану діяльності координаційної ради козацьких організацій на 2013 рік.

(головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики,

секретар координаційної ради козацьких організацій Зубрицький Ігор

Іванович)


 1. Про проведення щорічного 5-го фестивалю бойового мистецтва і спортивних єдиноборств в Бердянську 08.12.2012 в спорткомплексі.

(заступник командира громадського формування СОБР Дерев’янко Віктор Анатолійович)


 1. Про діяльність вокального ансамблю «Азовські простори» під керівництвом Петренко Тетяни Олександрівни та необхідності та необхідності матеріального стимулювання керівника (призначення 0,25 ставки керівнику вказаного ансамблю Т.Петренко)

(керівники ансамблю: Мусенко П.О. і Петренко Т.О.)

ВИСТУПИЛИ

В обговоренні питань порядку денного також прийняли участь:

усі члени координаційної ради

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО
ВИРІШИЛИ:
Рішення координаційної ради козацьких організацій

при Бердянському міському голові від 15.11.2012р.


 1. Членам координаційної ради, адміністративному відділу виконкому, відділу організаційної роботи та внутрішньої політики, керівникам громадських козацьких організацій та командирам громадських формувань активізувати діяльність громадських формувань спільно з Бердянським МВ ГУМВС України з охорони громадського порядку і державного кордону; покращити профілактичну роботу з питань боротьби зі злочинністю. Рекомендувати Бердянському МВ ГУМВС організувати належну взаємодію з громадськими формуваннями: «Алмаз», «Козацька дружина «Єсаул», «СОБР - Союз охорони бердянських районів», «Порядок у нашому домі» згідно з законодавством України, методичними рекомендаціями МВС України щодо організації роботи громадських формувань з охорони громадського порядку.
 1. Керівникам громадських козацьких організацій забезпечити активну участь у підготовці кандидатів з представників козацьких організацій до громадських формувань з охорони громадського порядку і Державного кордону з метою допомоги правоохоронним органам у підтримці громадського порядку в м. Бердянську
 1. Членам координаційної ради прийняти активну участь у виконанні листопаді-грудні 2012 року плану діяльності координаційної ради в поточному році; сприяти виконкому щодо розвитку історичних, патріотичних, духовних та культурних традицій козацтва; забезпечення реалізації потенціалу козацької ідеї для консолідації громадськості міста, залучення міських козацьких громадських організацій до фізкультурно-спортивної роботи, військово-патріотичного виховання молоді, охорони громадського порядку, збереженні, підвищення ролі національної культури у формуванні світогляду та духовності.
 1. Рекомендувати постійній комісії Бердянської міської ради з питань культури, молодіжної політики, спорту,туризму, курорту та міжнародних гуманітарних зв’язків (Македонський О.В.) розглянути важливість фінансування проекту щорічної програми розвитку козацтва у місті Бердянську. 1. Забезпечити спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту, головою громадської організації «Школа виживання «Азимут»» Віктором Дерев’янко, Бердянською школою «Спас», іншими спортивними клубами проведення 8 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України щорічного V фестивалю бойового мистецтва і спортивних єдиноборств в Бердянську.
 1. Членам координаційної ради козацьких організацій: Рибалці В.М., Будникову М.Б. спільно з Іванченко І.І., Пилипенко В.Ф. звернутись 4 грудня 2012 року на особистому прийомі до міського голови Бакая О.А. щодо механізму узгодження місця для встановлення пам’ятника Шевченку Т.Г. та паркової зони біля ЦДЮТ. Кожному члену координаційної ради прийняти активну участь у всесвітній акції збору коштів на пам’ятник Т.Г.Шевченку для встановлення до 200-річчя поета в місті Бердянську.
 1. Рекомендувати начальнику відділу культури виконкому Чернєвій О.Д. щодо матеріального стимулювання керівника ансамблю «Азовські простори» Т.Петренко за популяризацію козацької пісні в місті.
 1. Рекомендувати міській владі під час залучення представників громадських формувань до чергування для підтримання громадського порядку на об’єктах міста організовувати харчування, забезпечення ПММ водії транспорту.
 1. До Дня захисника Вітчизни 21 лютого 2012 року спільно з спортивним клубом Дан-те (Вельчев С.І.) організувати проведення з козацькими організаціями спортивних змагань на базі ЗОШ № 3.
 1. Звернутися від імені координаційної ради (Зубрицький І.І.) до Запорізького обласного Центру патріотичного виховання молоді щодо виділення частини коштів з обласної програми на патріотичне виховання у Бердянську.
 1. Щокварталу секретарю координаційної ради (Зубрицький І.І.) надавати професору БДПУ І.Лиману інформацію про діяльність координаційної ради козацьких організацій для розповсюдження досвіду за кордоном під час міжнародних семінарів та конференцій.
 1. Голові громадської дитячої козацької організації Фроловій Г.М. до 20.11.2012 спільно керівником Бердянської школи «Спас» М.Будниковим провести тематичну зустріч молодих козачат БСШ № 16 по вивченню досвіду роботи Українського вільного козацтва у Бердянську.
 1. Секретарю координаційної ради І.Зубрицькому спільно з Головою великої козацької Ради та Ради Отаманів Запорізької обласної громадської організації В.Рєзніком підготувати до 28.11.2012 звернення до відповідних структур міськвиконкому, архітектурно-будівної ради з пропозицією залучитися до роботи з підготовки проведення реконструкції міського скверу, надати інформацію для складання проектно-кошторисної документації реконструкції скверу, розташованого на перехресті вулиць Урицького та Ульянових з метою утворення козацького скверу в центрі міста. Після позитивного рішення архітектурно-будівної ради виконкому звернутися до міського голови з пропозицією включити    питання   з  реконструкції міського скверу та надання йому назви «Козацький сквер» на розгляд відповідними постійними комісіями Бердянської міської ради з обговоренням на сесії.
 1. Секретарю координаційної ради І.Зубрицькому спільно з Головою великої козацької Ради та Ради Отаманів Запорізької обласної громадської організації В.Рєзніком підготувати до 04.12.2012 звернення до відповідних структур міськвиконкому щодо узгодження проведення в дитячих літніх таборах міста Бердянська і Бердянського району козацької школи джур.

Секретар координаційної ради

козацьких організацій міста І.І.Зубрицький


 

Зубрицький, 4 71 84,

0661980588