asyan.org
добавить свой файл
1



УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

АЗОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ

ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


(АРІУ ЗНТУ)


Н А К А З



від 15 серпня 2010 р. м. Бердянськ № 87

Про зарахування до складу студентів

денної та заочної форм навчання абітурієнтів,

які успішно склали вступні випробування у 2010 р.

за освітньо-кваліфікаційними рівнями „спеціаліста” та „магістра”

На підставі Правил прийому до Азовського регіонального інституту управління Запорізького національного технічного університету у 2010 році та рішення приймальної комісії від “14” “серпня” 2010 року, протокол №12

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати з “01” “вересня ” 2010 року студентами денної форми навчання за результатами вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістра” за державним замовленням таких абітурієнтів:


Спеціальність 8.050206 “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”
1. Бикова Дениса Станіславовича
Спеціальність 8.050201 “Менеджмент організацій”
1. Ларюшину Катерину Юріївну

2. Стрижекозіна Юрія Олександровича

Спеціальність 8.050104 “Фінанси”
1. Ілюк Анастасію Олександрівну

2. Кирильченко Тамару Олександрівну

3. Суслову Галину Володимирівну
Спеціальність 8.050102 “Економічна кібернетика”


      1. Богдана Петра Валерійовича

      2. Глазову Яну Василівну

      3. Куторгу Юлію Ігорівну

      4. Ядрова Даніїла Петровича




      1. Зарахувати з “01” “вересня ” 2010 року студентами денної форми навчання за результатами вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістра” за рахунок фізичних та юридичних осіб таких абітурієнтів:


Спеціальність 8.050201 “Менеджмент організацій”
1. Ейгельсон Марію Володимирівну

2. Лещенко Ірину Анатоліївну

3. Найдьон Альону Олександрівну

4. Сосну Катерину Ярославівну

5. Степаненко Ірину Сергіївну

6. Хрустальову Вероніку Олегівну

7. Цап Альону Вікторівну

8. Шиян Ірину Олександрівну
Спеціальність 8.050206 “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”
1. Гриценко Катерину Костянтинівну

2. Дєдкова Артема Михайловича

3. Єрмакову Христину Володимирівну

4. Коровіну Наталю Миколаївну

5. Кравченка Дмитра Миколайовича

6. Кузьменко Ольгу Сергіївну

7. Логвінову Вікторію Валентинівну

8. Плотнікова Сергія Олександровича

9. Харькова Володимира Вадимовича
Спеціальність 8.050104 “Фінанси”
1. Балахніну Ксенію Володимирівну

2. Васильцова Сергія Анатолійовича

3. Горобченко Вікторію Олександрівну

4. Кушніренка Віталія Вікторовича

5. Олійник Ірину Володимирівну

6. Синицю Маріанну Олександрівну

7. Тіщенко Юлію Олесівну
Спеціальність 8.050102 “Економічна кібернетика”


  1. Асташину Надію Валентинівну

  2. Запорожець Владлену Вікторівну

  3. Яблочкіна Євгена Юрійовича

  4. Шпаковську Ольгу Олександрівну


3. Зарахувати з “01” “вересня ” 2010 року студентами заочної форми навчання за результатами вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістра” за державним замовленням таких абітурієнтів:
Спеціальність 8.050104 “Фінанси”
1. Врублевську Яну Валеріївну

2. Костенка Олега Миколайовича

3. Чепуренка Віталія Олександровича
4. Зарахувати з “01” “вересня ” 2010 року студентами заочної форми навчання за результатами вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістра” за рахунок фізичних та юридичних осіб таких абітурієнтів:
Спеціальність 8.050201 “Менеджмент організацій”
1. Гезін Маріанну Василівну

2. Грибова Родиона Віталійовича

3. Довганич Аллу Вікторівну

4. Духновську Ірину Арсенівну

5. Іванову Юлію Вікторівну

6. Кардаша Дениса Олександровича

7. Кидору Оксану Василівну

8. Митяненко Оксану Іванівну

9. Михнюка Андрія Миколайовича

10. Суслу Ірину Василівну

11. Ткачук Вікторію Віталіївну

12. Чоповцій Єлизавету Василівну

13. Шинкаренко Наталію Миколаївну

14. Панасюка Сергія Лаврентійовича


Спеціальність 8.050206 “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”
1. Алєксєєнко Інессу Сергіївну

2. Анохіну Альону Євгеніївну

3. Божик Аліну Валеріївну

4. Зюзь Олену Миколаївну

5. Конопелько Анну Вікторівну

6. Пархоменко Олену Борисівну

7. Саєнко Катерину Валентинівну

8. Старенкова Володимира Миколайовича

9. Фролову Заріну Русланівну

10. Хохлова Дмитра Віталійовича
Спеціальність 8.050104 “Фінанси”
1. Бєлочкіну Ірину Григорівну

2. Підлісного Володимира Григоровича

3. Підлісного Олега Івановича

4. Подлеську Людмилу Анатоліївну

5. Прокопова Костянтина Анатолійовича

6. Сахарову Альону Ігорівну

7. Юдіценко Тетяну Олександрівну

5. Зарахувати з “01” “вересня ” 2010 року студентами денної форми навчання за результатами вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліста” за державним замовленням таких абітурієнтів:
Спеціальність 7.050201 “Менеджмент організацій”
1. Гусєву Альону Володимирівну

2. Кандилу Вікторію Анатоліївну

3. Сідун Катерину Сергіївну
Спеціальність 7.050102 “Економічна кібернетика”
1. Альшаєва Сергія Олександровича

2. Гудзя Олексія Сергійовича

3. Жваненка Костянтина Івановича

4. Заволоку Наталю Євгеніївну

5. Зюзь Олену Миколаївну

6. Кашлєва Андрія Володимировича

7. Суслову Вікторію Вікторівну

8. Хандюкова Костянтина Валерійовича

9. Шакірова Костянтина Володимировича

10. Шуйського Миколу Івановича
Спеціальність 7.050104 “Фінанси”


  1. Алхімова Євгена Ярославовича

  2. Анохіну Альону Євгеніївну

  3. Вінник Анастасію Сергіївну

  4. Донєву Надію Олександрівну

  5. Жваненко Світлану Анатоліївну

  6. Здравчеву Валентину Юріївну

  7. Казачковського Святослава Олеговича

  8. Касьянову Наталю Олександрівну

  9. Міщанову Вікторію Сергіївну

  10. Новікова Сергія Вікторовича

  11. Онопрійчук Катерину Володимирівну

  12. Ратулутру Артема Жановича Беркманса

  13. Реброву Анастасію Миколаївну

  14. Рибальченка Максима Ігоровича

  15. Скоч Олександра Олександровича

  16. Ставицького Олексія Миколайовича

  17. Терещенка Олександра Сергійовича

  18. Федорову Юлію Вадимівну

  19. Цюкала Артема Віталійовича

  20. Шапошник Оксану Володимирівну

  21. Щетиніну Катерину Юріївну

  22. Якуніну Ірину Сергіївну




      1. Зарахувати з “01” “вересня ” 2010 року студентами денної форми навчання за результатами вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліста” за рахунок фізичних та юридичних осіб таких абітурієнтів:


Спеціальність 7.050102 “Економічна кібернетика”
1. Горкуна Андрія Вадимовича

2. Лазарева Кирила В'ячеславовича
Спеціальність 7.050201 “Менеджмент організацій”
1. Анісімову Ганну Олександрівну

2. Богдан Ірину Віталіївну

3. Горожанкіну Марію Олександрівну

4. Лискову Олександру Павлівну

5. Смаковського Микиту Юрійовича

6. Смірнову Євгенію Олександрівну

7. Сур Ірину Олександрівну

8. Хілько Дар’ю Анатоліївну

9. Яворську Марину Ігорівну
7. Зарахувати з “01” “вересня ” 2010 року студентами заочної форми навчання за результатами вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліста” за державним замовленням таких абітурієнтів:
Спеціальність 7.050104 “Фінанси”
1. Будька Володимира Володимировича

2. Гунченко Марину Геннадіївну

3. Дубініну Вікторію В'ячеславівну

4. Закарян Лусінє Максимівну

5. Іщук Людмилу Олександрівну

6. Лінкіну Маргариту Олександрівну

7. Маханькова Рустама Низамійовича

8. Мисочку Олену Миколаївну

9. Петрову Оксану Григорівну

10. Писанець Вікторію Вікторівну

11. Рубінчик Ганну Володимирівну

12. Савовську Олену Анатоліївну

13.Сердюк Олександра Миколайовича

14. Тимофієнко Ірину Миколаївну

15. Худякову Юлію Павлівну

16. Шкоду Юлію Володимирівну

17. Якимця Віталія Вікторовича
8. Зарахувати з “01” “вересня ” 2010 року студентами заочної форми навчання за результатами вступних випробувань за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліста” за рахунок фізичних та юридичних осіб таких абітурієнтів:
Спеціальність 7.050104 “Фінанси”
1. Ворфоломєєва Марина Олександрівна

2.Кім Любов Петрівну

3. Куторгу Юлію Ігорівну

4. Махріну Олександру Вячеславівну

5. Осипенко Наталію Леонідівну

6. Пересадько Інну Василівну

7. Пилипенко Юлію Вадимівну

8. Попова Олександра Васильовича

9. Прохорову Анастасію Семенівну

10. Романову Світлану Ігорівну

11.Селюк Валентину Анатоліївну

11.Фатєєву Євгенію Олександрівну
Спеціальність 7.050201 “Менеджмент організацій”
1. Бородіно Маргариту Володимирівну

2. Закирченко Ірину Леонідівну

3. Захарова Віталія Вікторовича

4. Зирянова Олександра Валентиновича

5. Котляр Ганну Владиславівну

6. Кругловенко Анастасію Олегівну

7. Крьока Сергія Михайловича

8. Куліду Олександру Вікторівну

9. Курій Ірину Володимирівну

10. Кушнір Ольгу Миколаївну

11. Лакарову Катерину Павлівну

12. Лисенко Вікторію Василівну

13. Литвиненко Ольгу Валеріївну

14. Мілевський Олега Вадимовича

15. Міщенко Вікторію Володимирівну

16. Німець Нелю Юріївну

17. Петрішко Ольгу Михайлівну

18. Пилипчинець Ярослава Миколайовича

19. Почепу Світлану Олександрівну

20. Прудникова Сергія Валентиновича

21. Роспопу Сергія Васильовича

22. Слушеву Яну Ростиславівну

23. Стоянова Ірину Віталіївну

24. Трепалову Тамару Федорівну

25. Уткі-Откі Тетяну Вікторівну

26. Федец Олену Володимирівну

27. Черкаську Ольгу Олександрівну

28. Чилібійську Ольгу Юріївну

29. Якименську Наталю Найімівну

В.о. директора АРІУ ЗНТУ Г.В. Казачковська

В.о. відповідального секретаря

приймальної комісії С.І. Борисоглібський