asyan.org
добавить свой файл
1
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Конституція України гарантує кожному її громадянину право на соціальний захист та забезпечення рівня життя не нижчого за прожитковий мінімум, що встановлений законом. Це право гарантується системою загальнообов’язкового державного соціального страхування за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій на випадок неможливості громадянина отримувати дохід при втраті роботи або працездатності через хворобу, нещасний випадок, каліцтво, старість чи смерть годувальника. А також – наданням соціальної допомоги за рахунок бюджетних та інших джерел.

Соціальна допомога – один із суттєвих механізмів сприяння подолання бідності, яка покликана підтримати малозабезпечену сім’ю, що опинилась у скруті, та допомогти їй інтегруватись у суспільство. Державна соціальна допомога призначена для підтримки най-нужденніших верств населення та залежить від майнового стану та середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Часто така допомога не має фіксованого розміру, оскільки розмір допомоги залежить від матеріального стану кожної конкретної сім’ї

За більш детальнішою інформацією звертайтесь до уповноважених представників сільських та селищних рад за місцем проживання або до управління праці та соціального захисту населення, що розташоване за адресою:

смт. Петрове вул. Садова, 45, телефон - 9-63-50