asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3 4 5
У Житомирі на виборах до парламенту лідирує БЮТ

У Житомирі на виборах до парламенту лідирує Блок Юлії Тимошенко.

Про це повідомив на прес-конференції у незалежному громадському прес-центрі «Вибір житомирян 2006» голова 56 окружної виборчої комісії, куди входить лише місто Житомир, Юрій ПАВЛЮК.

За його словами, окружна комісія опрацювала на 18.00 лише 40 протоколів із 125. Вже відомо, що на першому місці за результатами голосування виборців, БЮТ набрав 38,42% голосів, на другому місці Партія регіонів – 26,28%, на третьому - «Наша Україна» - 14,18%, на четвертому - СПУ, яка набрала у Житомирі 7,9% голосів виборців, КПУ набрала 4,6% голосів, 3% набрав Блок Н.Вітренко “Народна опозиція”.

На цей час невідомо, який кандидат на виборах мера Житомира є лідером, оскільки на прес-конференції ці дані відмовився оприлюднити голова Житомирської ТВК Олександр СІМОНОВ, мотивуючи це тим, що опрацьовано бюлетені лише з 7 виборчих дільниць.

#

Знятий з реєстрації кандидат на посаду мера Кіровограда Табалов оскаржуватиме дії тервиборчкому у суді

Кандидат на посаду міського голови Кіровограда від Ліберальної партії України Олександр ТАБАЛОВ, якого міська ТВК 26 березня ввечері зняла з реєстрації, оскаржуватиме дії комісії у суді.

Про це кореспонденту УНІАН повідомили у виборчому штабі кандидата.

Згідно з отриманою інформацією, слухання відбудуться завтра у Ленінському районному суді обласного центру.

Раніше О.ТАБАЛОВ заявив, що не визнає висунутих проти нього звинувачень в організації брудних технологій у день виборів.

“Лідером в Кіровограді є я. Фальсифікатори лише імітують певні дії від імені Ліберальної партії. Ви своїми заявами спричинили мені моральну шкоду, за яку відповідатимете”, - з такою заявою О. ТАБАЛОВ виступив 26 березня в Кіровоградському прес-клубі.

Як повідомляв УНІАН, у день голосування переважна більшість кандидатів у мери Кіровограда виступила із звинуваченнями на адресу О.ТАБАЛОВА в організації виборчих “каруселей” та підкупу виборців. Факти порушень підтвердили спостерігачі від різних політичних сил, журналісти. Працівниками УМВС в області задокументовано 15 порушень виборчого законодавства.

Територіальна виборча комісія Кіровограда 26 березня близько 22.00 скасувала реєстрацію кандидатів у міську раду від Ліберальної партії України та її представника у мери О. ТАБАЛОВА, розглянувши скарги інших суб’єктів виборчого процесу.

#

У Красноармійську з виборчої дільниці у невідомому напрямку вивезли не використані бюлетені по виборах у ВР - КВУ

У Красноармійську з виборчої дільниці №96 територіального виборчого округу №50 у невідомому напрямку вивезли не використані бюлетені по виборах у Верховну Раду України.

Як повідомили УНІАН у Донецькій обласній організації Комітету виборців України, спостерігач організації зафіксував випадок, коли не використані бюлетені були погашені неналежним чином. В цьому разі не використані бюлетені по виборах кандидатів у Верховну Раду не були перераховані і перерізані. Натомість бюлетені були просто запаковані і відвезені в невідомому напрямку.

#

На виборах мера Львова впевнено лідирує кандидат від НСНУ Андрій Садовий

Станом на 16.00 за кандидата на посаду міського голови Львова від політичної партії “Народний Союз Наша Україна” Андрія САДОВОГО на 192 виборчих дільницях Львова проголосувало 117 тис. 720 виборців, що становить 41,13%.

Про це повідомили УНІАН у Львівській міській територіальній виборчій комісії.

За кандидата на посаду мера Львова від “Нашої України” Василя КУЙБІДУ проголосувало 83 тис. 469 виборців - 29%.

Як зауважив голова Львівської міської ТВК Олег ЩЕРБАКОВ, “підстав для визнання виборів недійсними у Львові немає. На виборчих дільницях не було зафіксовано серйозних порушень”.

А.САДОВИЙ провів прес-конференцію, під час якої заявив, що “він вже впевнений у своїй перемозі і, починаючи із завтрашнього дня, почне приватну співпрацю з ймовірними представниками депутатського корпусу Львівської міської ради про формування коаліції у міській раді”.

#

На виборах луцького міського голови лідирує Шиба – дані КВУ

На виборах луцького міського голови лідирує Богдан ШИБА.

Як повідомив кореспонденту УНІАН довготривалий спостерігач Комітету виборців України в Волинській області Назар ВАЛЬЧУК, йому з поінформованих джерел стало відомо, що Б.ШИБА (перший екс-заступник губернатора області) станом на 17 годину на 900 голосів випереджає іншого кандидата на посаду мера Луцька Антона КРИВИЦЬКОГО (діючий мер, балотується вчетверте).

Як зазначив Б.ВАЛЬЧУК, планується, що до 20-ї години остаточно стане відомо, кого обрали лучани на посаду міського голови.

До Верховної Ради України та Волинської обласної ради в області й надалі лідирує Блок Юлії Тимошенко. Кількість голосів, відданих за БЮТ, за попередніми даними залишається в межах 40%, зазначив представник КВУ. На другому місці «Наша Україна» - 20%.

#

Голова Херсонської облдержадміністрації запевняє, що у регіоні всі ДВК працюють у нормальному режимі

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Борис СІЛЕНКОВ заявляє, що всі дільничні виборчі комісії регіону працюють у нормальному режимі і без зривів.

За словами Б.СІЛЕНКОВА, вибори у Херсонській області пройшли демократично, без галасу і суперечок. Він запевнив, що суспільно-політична ситуація в регіоні залишається стабільною, незважаючи на те, що деякі ЗМІ розповідають про хаос на дільницях у Херсонській області.

Б.СІЛЕНКОВ повідомив, що влада перевірила роботу всіх дільничних виборчих комісій - вони виконують свою роботу.

На запитання журналістів, чому органи державної влади перевіряли роботу ДВК і чи не було тут адміністративного тиску на членів ДВК, Б.СІЛЕНКОВ відповів, що влада просто цікавилася в окружної виборчої комісії, чи не треба чимось допомогти. «Ми цікавилися, можливо, треба якась допомога, можливо, треба машину дати, можливо, треба організувати підвіз якихось продуктів харчування, чи воду… чи, можливо, надати якесь медичне обслуговування. Вони сказали, що у нас всі комісії працюють» - додав він.

#

18 представників Харківщини можуть стати народними депутатами України

Вісімнадцять представників від Харківської області можуть стати депутатами Верховної Ради України нового скликання.

Такий попередній висновок зробили журналісти харківського інформагентства “Status quo”, переглянувши результати досліджень екзит-полу, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи”, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським центром економічних та соціальних досліджень ім. О.Разумкова (http://www.exit-poll.org.ua).

Взявши “прохідні” частини списків партій і блоків, журналісти отримали такі результати.

Депутатами парламенту від Партії регіонів можуть стати: керівник виборчої кампанії Партії регіонів Євген КУШНАРЬОВ (№11 у списку), нинішні народні депутати Василь ПОТАПОВ (№30), Дмитро СВЯТАШ (№63), Михайло ДОБКІН (№76, балотується в мери Харкова), віце-президент АТЗТ “Гея” Юлія КОВАЛЬОВА (№119), віце-президент ТОВ “Компанія “Техінпром” Дмитро ШЕНЦЕВ (№129), народний депутат Василь САЛИГІН (№151), депутат Харківської обласної ради Сергій ГУСАРОВ (№160) та генеральний директор харківського КП “Вода” Валерій ПЕТРОСОВ (№163).

За списком Блоку Юлії Тимошенко народними депутатами України можуть стати нинішній парламентарій Олександр ФЕЛЬДМАН (№43), директор НДІ регіональної політики Харківського національного університету ім. В.Каразіна Олексій ЛОГВИНЕНКО (№58), продюсер ТОВ “Борея” Сергій ПОТІМКОВ (№109) та керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Валерій КАМЧАТНИЙ (№123).

Від “Нашої України”: народний депутат Петро ЮЩЕНКО (№40) та начальник Управління з питань діяльності правоохоронних органів Харківської облдержадміністрації Віктор ЛЕЩЕНКО (№86).

За списком Соціалістичної партії України, парламентаріями можуть стати генеральний директор ВАТ “Турбоатом” Анатолій БУГАЄЦЬ (№19) та керівник Харківського обласного виборчого штабу СПУ Володимир ТАРАСОВ (№27).

Компартія може делегувати до українського парламенту від Харківщини 1-го секретаря Харківського обкому КПУ, народного депутата України Аллу АЛЕКСАНДРОВСЬКУ (№17).

До складу Верховної Ради України скликання 2002-2006 рр. входить 20 представників від Харківської області.

#

За неофіційними даними на виборах до київської обласної ради перемагають 6 політичних сил

За неофіційними даними на виборах до Київської обласної ради лідирує обласна організація Блоку Юлії Тимошенко.

Такі дані отримані в результаті телефонного опитування 30 відсотків виборчих дільниць області, проведеного кореспондентом УНІАН.

За попередніми результатами голосування, на виборах до Київської обласної ради станом на 17.00 лідирує обласна організація БЮТ – 36,8 відсотка.

Наступні місця посідають: блок „Наша Україна” – 9,7%, Соціалістична партії України – 8,9%, Партія регіонів – 4,6%, Народний блок Литвина – 4,3%, Український народний блок Костенка і Плюща – 3,6%.

Обласні організації інших політичних сил поки що набрали голосів менше прохідного балу.

#

У Херсонській області ОВК відмовляються приймати протоколи з результатами голосування - представник УМВС

У Херсонській області окружні виборчі комісії, посилаючись на втому членів комісій, відмовляються приймати протоколи з результатами голосування.

про це повідомив начальник адміністративної служби міліції УМВС у Херсонській області Дмитро СЕРГІЄНКО.

За його словами, 395 протоколів голови дільничних виборчих комісій у супроводі співробітників міліції привезли до окружних виборчих комісій і на 16.00 прийнято лише 75 протоколів.

Д.СЕРГІЄНКО зазначив, що члени окружних виборчих комісій скаржаться на напружений графік роботи та на перевантаження, забуваючи про те, що співробітники міліції також втомлені.

«Мої люди безвідривно чергують п’яту добу. А в окружних комісіях кажуть, ми дуже зайняті, тому будемо приймати протоколи завтра. А їх (протоколи – УНІАН) треба охороняти», - додав він.

Д.СЕРГІЄНКО повідомив, що робота окружних виборчих комісій триватиме до 22.00 і відновиться лише завтра. Тому правоохоронець просить допомоги у ЗМІ, аби журналісти допомогли прискорити процес прийому протоколів членами окружних виборчих комісій.

Як повідомляв УНІАН, на Херсонщині розташовано п’ять територіальних виборчих округів. Працюють 783 виборчі дільниці. Охорону громадського порядку на виборах 2006 року у Херсонській області забезпечують 1 тис. 296 співробітників органів внутрішніх справ, 250 міліціонерів патрульно-постової служби та 22 автопатрулі.

#

На 17.00 в Чернівецький області виборчий бар’єр долають БЮТ, “Наша Україна”, Партія регіонів і СПУ

За даними окружних комісій Буковини станом на 17.00 в Чернівецький області тривідсотковий виборчий бар’єр долає чотири політичні сили. Оброблено 23,63% протоколів по регіону (207-210 виборчі округи).

Найбільше голосів виборців набрав Блок Юлії Тимошенко – 28,73%, за блок «Наша Україна» проголосували 28,48% виборців, за Партію регіонів – 12,38%, за Соціалістичну партію України – 4,66%.

На межі проходження тривідсоткового бар’єру - Народний блок Литвина, за який свої голоси віддали 2,74% буковинців, та громадянський блок ПОРА-ПРП – 2,27%.

За Комуністичну партію України проголосували – 1,34% виборців, за Український народний блок Костенка-Плюща - 1,20% та за Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція» - 0,94%.

#

На виборах до Севастопольської міськради за даними 40 протоколів із 205 з великим відривом лідирує Партія регіонів

На виборах до Севастопольської міської ради з великим відривом лідирує Партія регіонів.

Заступник голови міської територіальної виборчої комісії Валерій КОНОПЛЬОВ в інтерв’ю журналістам повідомив, що на даний момент опрацьовано протоколи 40 виборчих дільниць, ще 10 протоколів дільничних виборчих комісій щойно ще прийнято. Згідно з даними 40 протоколів, «з дуже великим відривом лідирує Партія регіонів», її результат поки що тримається на позначці близько 50 відсотків. Далі йдуть Блок Наталії Вітренко і та Руський блок.

За словами В.КОНОПЛЬОВА, основними скаргами севастопольців під час виборів були не включення в списки виборців. За приблизними даними з цієї причини не проголосувало 1,5-2 тисячі чоловік. Крім того, через великі черги на дільницях люди не хотіли чекати, і йшли геть. Проте, поки що, немає підстав для того, щоб робити висновок про визнання виборів не дійсними, зазначив В.КОНОПЛЬОВ.

#

У Донецькій області на ряді виборчих дільниць не співпадає число контрольних талонів і бюлетенів в урнах - КВУ

У Донецькій області на ряді виборчих дільниць не співпадає число контрольних талонів і бюлетенів в урнах.

Як повідомили УНІАН в обласній організації Комітету виборців України, зокрема, в дільничній виборчій комісії №94 територіального виборчого округу №40 розбіжність між наявними бюлетенями і контрольними талонами становить близько 150 штук. У зв'язку з цим члени комісії були вимушені 4,5 години перераховувати бюлетені і контрольні талони.

В іншому випадку затримка підрахунку голосів виникла і в дільничній виборчій комісії №78 територіального виборчого округу №39. Після того, як члени комісії перерахували бюлетені, з'ясувалося, що на три штуки не співпадає кількість бюлетенів і контрольних талонів. Складено акт про порушення.

У дільничній виборчій комісії №8 територіального виборчого округу №39 не співпадає кількість бюлетенів і кількість контрольних талонів на 4 штуки. Складено акт про порушення.

Крім того, в дільничній виборчій комісії №35 територіального виборчого округу №39 підрахунок голосів розпочався тільки о 12:00, досі перераховують бюлетені і контрольні талони.

#

У Донецьку голова дільничної комісії приписав Партії регіонів 120 голосів – Комітет виборців України

У Донецьку на дільниці №33 територіального виборчого округу №39 голова дільничної комісії приписав Партії регіонів 120 голосів.

Як повідомили УНІАН в обласній організації Комітету виборців України, спостерігач від КВУ встановив факт спроби голови дільничної комісії одержати підписи членів комісії під протоколом, де за Партію регіонів вказано на 120 голосів більше, ніж є насправді.
Члени комісії ініціювали перерахунок бюлетенів, проте голова комісії продовжував наполягати на своїх цифрах.

#

На Львівщині 26 березня через несправність в електромережах було знеструмлено 30 виборчих дільниць

26 березня внаслідок несправностей в електромережах та пошкодження електрокабелю у місті Львові та в деяких районах області без електропостачання на певний час залишалися 30 виборчих дільниць.

Про це УНІАН повідомили у прес-центрі ГУ МНС України у Львівській області.

За повідомленням прес-центру, всі аварії оперативно ліквідовувалися ремонтними бригадами “Львівобленерго” і відсутність світла на виборчих дільницях суттєво не вплинула на перебіг голосування.

“На більшості дільниць світло було відсутнє протягом 10 – 50 хвилин. Складна ситуація виявилася у Городоцькому районі, де без електропостачання з вчорашнього вечора залишається дві виборчі дільниці”, - зазначається у повідомленні прес-центру.

#

Голова Житомирської облради заявляє про незаконне використання “Нашою Україною” його імені під час виборів

Виключений з виборчого списку кандидатів у депутати Житомирської обласної ради від блоку «Наша Україна» діючий голова облради Архип ВОЙТЕНКО заявляє про незаконне використання блоком його імені під час виборів.

Про це А.ВОЙТЕНКО заявив на прес-конференції у спільному прес-клубі Житомирської облради та облдержадміністрації.

Так, за його словами, 18 березня на закритій міжпартійній конференції блоку «Наша Україна» «зненацька для ВОЙТЕНКА» було поставлено питання про виключення його зі списків кандидатів в депутати Житомирської облради від блоку через недостатню агітаційну роботу.

А.ВОЙТЕНКО повідомив, що рішення про його виключення делегати конференції не підтримали, однак 24 березня, за його словами, Житомирська обласна територіальна виборча комісія, згідно з поданням ради блоку, ухвалила рішення виключити його з виборчого списку кандидатів в депутати облради від «Нашої України».

А.ВОЙТЕНКО також повідомив, що 25 березня він оскаржив це рішення комісії у Корольовському суді м.Житомир. Однак суд розглядав його заяву аж вісім годин - до 1 години ночі 26 березня, тим самим «не залишивши А.ВОЙТЕНКУ права на апеляцію».

Оскільки під час виборів до Житомирської облради прізвище А.ВОЙТЕНКА, який уже 8 років очолює облраду, фігурувало у бюлетенях, А.ВОЙТЕНКО вважає незаконним використання його імені для підвищення авторитету і рейтингу блоку «Наша Україна».

На думку А.ВОЙТЕНКА, його виключили з виборчих списків “Нашої України”, оскільки, обіймаючи посаду голови облради, він відмовлявся виносити окремі питання на сесію облради, які не відповідали чинному законодавству і у разі їх ухвалення сприяли б розвитку окремих бізнесових структур.

#

На Волині підрахунок голосів значно затягується через недосвідченість членів ДВК – представник КВУ

На Волині процедура підрахунку голосів значно затягується через недосвідченість членів дільничних виборчих комісій.

Про це у розмові з кореспондент УНІАН заявив заступник Волинського обласного відділення Комітету виборців України Юрій КРИСАК.

За його словами, законодавчо ускладнено процедуру голосування та підрахунку голосів, а серед членів виборчих комісій, які доукомплектовували в останній тиждень перед виборами, чимало таких людей, які зовсім не знайомі з законодавчими нюансами і тому не готові до такої роботи. Чимало є звернень від спостерігачів, які телефонують у КВУ в області, з інформацією про те, що секретарі комісій не вміють заповнювати протоколи та вести підрахунок голосів, зазначив Ю.КРИСАК.

Також, за словами Ю.КРИСАКА, люди дуже втомлені і виснажені, вони працюють на дільницях уже більше доби.

Станом на 14.00 на Волині загалом оброблено 31% протоколів, лідирує Блок Юлії Тимошенко – 43,13% голосів, зазначив Ю.КРИСАК. Виборців, які не підтримали кандидатів від жодної партії (блоку), – 1,3%.

#

У Сумах громадський комітет із контролю за виборами заявляє про грубі порушення в роботі дільничних виборчкомів

У Сумах громадський комітет із контролю за ходом виборів заявляє про грубі порушення в роботі дільничних виборчих комісій.

Як повідомив УНІАН прес-секретар прес-центру «Воля громади» Ігор РЕКУН, за інформацією громадського комітету на даний момент у Сумах у ряді випадків голови дільничних виборчих комісій відмовляються підписувати протоколи з результатами виборів і під різними приводами деякі з них залишають дільниці, не виконавши до кінця свою роботу.

Наприклад, як повідомив І.РЕКУН, це сталося на виборчих дільницях №30, 55 і 112 територіального виборчого округу №158, але спостерігачі з дільниці не розходяться й членів комісії не відпускають. Крім того, на дільниці №124 66 бюлетенів, за якими люди проголосували вдома, з поки не встановленої причини визнані недійсними.

За інформацією І.РЕКУНА, паралельний підрахунок голосів виборців у Сумах громадським комітетом показує, що в Сумах проголосувало понад 62% виборців. Комітет має на руках протоколи з мокрими печатками з чверті дільниць.

На виборах у міськраду лідирує Блок Юлії Тимошенко, громадська ініціатива «Нічний дозор» і блок «Наша Україна». Лідери на виборах міського голови Сум – Геннадій МІНАЄВ, за ним із істотним відставанням Віктор ФЕДОРЧЕНКО, замикає трійку лідерів Сергій КЛОЧКО.

#

До Івано-Франківської облради мають шанс потрапити п’ять політичних сил – попередні дані

До Івано-Франківської обласної ради мають шанс потрапити п’ять політичних сил.

Станом на 14 годину підраховано голосив виборців на 905 виборчих дільницях із 1033, що становить 87,6%. За отриманими даними, на виборах до облради лідирує блок „Наша Україна”, за який проголосувало 262 729 виборців або 41%, БЮТ отримав 24,4 % (156 494), „Відродження Прикарпаття” – 3% (19 784), Блок Костенка та Плюща – 5,7% (36 784), ВО „Свобода” – 1,1% (6 796), Блок Литвина – 1,5% (9 844), ПОРА-ПРП – 2,5% (15 836), Блок „Національний вибір” (КУН і УРП „Собор”) – 4,4 %( 28 502).

#

На виборчих дільницях Дніпропетровщині КВУ відзначає порушення процедури підрахунку голосів

Комітет виборців України відзначає порушення процедури підрахунку голосів на багатьох виборчих дільницях Дніпропетровщини.

Про це на брифінгу повідомив виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення КВУ Станіслав ЖОЛУДЄВ. За його словами типовим порушенням, зафіксованим спостерігачами, є недотримання черговості опрацювання різних видів бюлетенів, як того вимагає Закон України " Про вибори депутатів ВР Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

За даними КВУ, на виборчій дільниці №25 виборчого округу № 27 (Дніпропетровськ), під час підрахунку голосів до місцевих рад, спостерігачів ізолювали в окремому приміщенні і не відпускають з будівлі.

Встановлено факт перерви підрахунку голосів виборців ДВК №5 виборчого округу № 28 (Дніпропетровськ). Комісія підрахувала бюлетені на виборах до Верховної Ради і оголосила перерву в роботі до 17 години .

За словами С.ЖОЛУДЄВА, це є грубим порушення законодавства, яке передбачає безперервність підрахунку голосів за всіма бюлетенями.

За даними КВУ, станом на 12 годину на Дніпропетровщині голоси по виборах до Верховної ради підраховано майже на 80% виборчих дільниць.

#

Для скасування результатів виборів у Донецькій області підстав не існує - Близнюк

Керівник Донецького обласного виборчого штабу Партії регіонів, заступник голови облради Анатолій БЛИЗНЮК вважає, що для скасування результатів виборів у області підстав не існує.

Про це А.БЛИЗНЮК заявив на прес-конференції в Донецьку.

"Жодного відсотка підстав для скасування виборів на дільницях у Донецькій області немає", - сказав А.БЛИЗНЮК.

У той же час, він звинуватив владу в тому, що вона через технічні проблеми при голосуванні забрала у «регіоналів» півмільйона голосів.

Серед основних способів перешкодити нормальному ходу голосування А.БЛИЗНЮК назвав проблеми зі списками виборців і процес формування комісій.

#

За даними Партії регіонів, на місцевих виборах у Донецькій області вона вже набрала понад 74% голосів

За даними, отриманими в результаті підрахунку голосів членами виборчих комісій, що представляють Партію регіонів, у Донецькій області на виборах у місцеві ради партія вже набрала 74,7% голосів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Донецької обласної організації Партії регіонів, за результатами обробки 48,6% бюлетенів з 1288 дільниць за Партію регіонів віддали голоси 74,7% виборців; за Блок Наталії ВІТРЕНКО «Народна опозиція» – 5,2%; за Комуністичну партію України – 2,5%; за Блок Юлії Тимошенко –2%; за блок "Наша Україна" – 1,2%.

#

У ході виборів на Київщині зафіксовано незначні інциденти

У ході виборів на Київщині зафіксовано незначні інциденти.

Як повідомив УНІАН керівник Центру громадських зв‘язків Головного управління МВС України у Київській області Микола ЖУКОВИЧ, 26 березня близько 4.00 невідома особа кинула пляшку із запалювальною рідиною у вікно виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 92, розташованої в селищі Димер Вишгородського району Київської області.

Дільничний інспектор лейтенант міліції Тарас КОДАК розпочав гасити пожежу та не допустив її поширення у приміщенні дільниці. Бюлетені для голосування не були пошкоджені. Початок голосування було перенесено на півтори години. Голосування пройшло в іншому приміщенні. На місці події працює слідчо-оперативна група, ведуться пошуки зловмисника.

В с.Глушки Білоцерківського району місцева виборча дільниця розпочала свою роботу на годину пізніше через відсутність кворуму комісії. Причиною затримки стало те, що частина членів комісії не перевели годинники на літній час і запізнилися до початку голосування.

Близько 1.00 26 березня в с.Зазим’я Броварського району автомобіль в’їхав у огорожу будівлі, де розташована виборча дільниця. Водій автомобіля та його дружина виявилися у нетверезому стані. Працівнику міліції, який охороняв дільницю, довелося зачинити громадянку в приміщенні поруч із дільницею. У відповідь на це чоловік розбив два вікна у приміщенні. Порушника правопорядку затримано.

Напередодні в с.Розкішна Ставищенського району працівник міліції за актом прийняв під охорону від голови місцевої дільничної виборчої комісії опечатаний сейф із бюлетенями. Вранці так само за актом і без зауважень він передав опечатаний сейф голові комісії. В ході роботи комісії було виявлено відсутність 120 бюлетенів по виборах сільського голови с.Розкішна. За даним фактом працівник міліції, який охороняв дільницю, вже опитаний, правоохоронні органи розпочали перевірку.

#

Більшість виборців міста Славутич Київської області на виборах до ВР віддали свої голоси за Партію регіонів

Більшість виборців міста Славутич Київської області на виборах до Верховної ради України віддали свої голоси за Партію регіонів.

Як повідомили УНІАН в Іванківській територіальній виборчій комісії, на виборах до парламенту в м. Славутич з 11 тис. 675 виборців, які взяли участь у голосуванні, 4 тис. 950 осіб проголосували за Партію регіонів, 2 тис. 652 – за Блок Юлії Тимошенко, 565 – за блок “Наша Україна”.

Міським головою Славутича обрано Володимира УДОВИЧЕНКА, який обіймає цю посаду з 1993 року.

#

У штабі БЮТ заявляють, що в Донецькій області почали масово фальсифікувати результати виборів

Заступник начальника центрального виборчого штабу Блоку Юлії Тимошенко Олег НАДОША заявляє, що в Донецькій області почали масово фальсифікувати результати виборів.

«Ми вважаємо, почалися масові фальсифікації», - сказав О.НАДОША.

Він зазначив, що на деяких дільницях комісії затримують передачу протоколів. За його словами, представники юридичної служби БЮТ зараз розслідують ситуацію на виборчих дільницях Донецька.

О.НАДОША пояснив, що наразі БЮТ не може надати остаточну інформацію паралельного підрахунку голосів у зв’язку з ситуацією, що склалась в Донецькій області.

Разом з тим, він повідомив, що, за результатами опрацювання даних з 87,8% дільниць, БЮТ набирає 23,47% голосів виборців, Партія регіонів – 29,1%, блок «Наша Україна» - 14,7%.

#

На виборах сумського міського голови лідирує Мінаєв

На виборах сумського міського голови лідирує Геннадій МІНАЄВ.

За словами прес-секретаря «Волі громади» Ігоря РЕКУНА, на виборах міського голови Сум впевнено лідирує Геннадій МІНАЄВ, у якого 28,07% або 10040 голосів виборців. При цьому він зазначив, що станом на 11 годину опрацьовано 15,37% голосів виборців.

Нагадаємо, Г.МІНАЄВ є головою ради сумського міського об’єднання громадян «Громадська ініціатива «Нічний дозор». На другому місці на виборах сумського міського голови - директор підприємства «Побутсервіс» Віктор ФЕДОРЧЕНКО з 11,27% голосів виборців, а на третьому нинішній в. о. міського голови міста Суми, другий секретар обкому СПУ Сергій КЛОЧКО, у якого 9,26% голосів.

На виборах у міську раду 30,68% або 10970 голосів здобуває Блок Юлії Тимошенко. На другому місці із показником 16,29% або 5824 голоси – громадський блок «Нічний дозор», третім йде блок «Наша Україна», в активі якого 8,95% або 3200 голосів виборців. За ними майже з однаковим результатом у 3,47 та 3,4% - Партія регіонів та СПУ. Наближається до 3-відсоткового показника КПУ, у якої 2,92% голосів виборців.

#

До Львівської облради проходить “Наша Україна”, БЮТ, ВО “Свобода”, Блок Костенка І Плюща, ПОРА, Партія регіонів – попередні дані

За результатами підрахунку 11 тисяч 252 голосів виборців області, до Львівської обласної ради мають можливість потрапити такі політичні сили: “Наша Україна” – 26,24%, БЮТ, - 8,1%, ВО “Свобода” – 8%, Блок Костенка та Плюща – 6,5%, ПОРА – 5,93%, Партія регіонів – 3,9%.

про це повідомив під час прес-конференції голова Львівської міської ТВК Олег ЩЕРБАКОВ.

“Ці дані попередні, але судячи з усього суттєвих змін лідерів виборчих перегонів до обласної ради не очікується”, - акцентував О.ЩЕРБАКОВ.

#

політичний фон

Ющенко: Україна прекрасно впоралася з іспитом на демократичність виборів

Президент України Віктор ЮЩЕНКО вважає, що Україна прекрасно впоралася з іспитом на демократичність виборів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Президента України, про це він заявив на зустрічі із президентом Парламентської асамблеї НАТО, представником міжнародної місії спостерігачів на виборах до Верховної Ради та органів місцевого самоврядування в Україні 26 березня П’єром ЛЕЛЛЮШЕМ.

В.ЮЩЕНКО подякував місії за роботу на виборах.

Президент та П.ЛЕЛЛЮШ обговорили попередні результати голосування. Глава держави, однак, наголосив, що остаточні висновки слід робити після офіційного оприлюднення підсумків виборів.

26 березня в Україні відбулися перші в її історії відкриті, чесні та демократичні вибори, які дали можливість людям продемонструвати своє волевиявлення, переконаний Президент. «У виборах завжди є єдиний переможець – це народ», – наголосив він.

В.ЮЩЕНКО зазначив, що демократичність виборів підтверджують усі міжнародні спостерігачі. «Україна прекрасно впоралася з іспитом на демократичні вибори», – заявив глава держави.

Під час зустрічі також обговорювалися питання співпраці України з НАТО та євроінтеграції України.

#

У вівторок Президент проведе консультації з лідерами парламентських перегонів

У вівторок, 28 березня, Президент України Віктор ЮЩЕНКО проведе низку консультацій з керівниками партій і блоків – лідерів парламентських перегонів.

Про це повідомило офіційне інтернет-представництво Глави держави.

В.ЮЩЕНКО планує провести політичні консультації, зокрема, з керівництвом Партії регіонів, БЮТ, Виборчого блоку «Наша Україна» та СПУ.

#

Генсек НАТО вітає вільні та чесні вибори в Україні

Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп СХЕФФЕР вітає вільні та чесні вибори в Україні. Про це йдеться у заяві Генерального секретаря НАТО стосовно виборів в Україні, переданій агентству УНІАН Центром інформації та документації НАТО в Україні.

"Мені приємно відзначити, що, за висновками Міжнародної місії спостерігачів за виборами ОБСЄ / Відділу демократичних інституцій та прав людини, парламентські вибори, які відбулися в Україні вчора, були вільними та чесними, а також такими, що сприяли зміцненню демократії в Україні", - сказано у заяві.

При цьому він додав, що "Україна є важливим стратегічним партнером НАТО, і ми очікуємо подальшого поглиблення нашої взаємної співпраці".

Також у своїй заяві Генсек НАТО повідомляє, що НАТО готове надати Україні необхідну допомогу у реалізації її євроатлантичних устремлінь, а також співпрацювати з Україною з метою зміцнення миру і стабільності в регіоні.

#

Результати парламентських виборів істотно не відіб’ються на суверенних рейтингах України – S&P

Результати виборів 26 березня безпосередньо не впливатимуть на суверенні кредитні рейтинги України (іноземна валюта ВВ-/стабільний прогноз, національна валюта ВВ/стабільний прогноз). Про це заявило рейтингове агентство Standard & Poor's.

Як вважають в агентстві, навпаки, довіра до політичної платформи нового уряду в млявих економічних умовах буде основним визначальним чинником майбутнього розвитку кредитоспроможності України.

В агентстві зазначають, що, як і очікувалося, в Україні не була сформована стала парламентська більшість. Формування такої більшості можливе лише у тому випадку, коли, щонайменше, дві або три партійні фракції зможуть забути про свої розбіжності і сформувати коаліцію.

Як повідомляв УНІАН, 11 січня 2006 року Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підтвердило суверенні кредитні рейтинги України: довгостроковий ВВ- за зобов'язаннями в іноземній валюті, довгостроковий ВВ - за зобов'язаннями в національній валюті, короткостроковий В.

#
<< предыдущая страница   следующая страница >>