asyan.org
добавить свой файл
1 2 3
1423 25 серпня

Про скасування рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №941 від 10.06.2010 р.

Враховуючи, рішення Господарського суду Тернопільської області від 09.07.2008 р. по справі №12/108/1972, яким визнано недійсним рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 12.03.2008 р. №427 «Про передачу майна», а також постанову Тернопільського міськрайонного суду від 24.05.2011 р. по справі №2а-10621/11, яким визнано недійсним рішення Тернопільської міської ради від 18.03.2008 р. №5/16/152 «Про надання комунальному проектно-конструкторському бюро «Еней» в безоплатне користування майна комунальної власності міста», враховуючи порушення Закону України «Про оренду державного та комунального майна» при передачі в оренду цілісного майнового комплексу філії «Ресторан Україна» комунального підприємства «Еней», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Скасувати рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №941 від 10 червня 2010 р. «Про надання в оренду цілісного майнового комплексу».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінський В.В.
1424 25 серпня

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітніх дітей

При розгляді заяви та відповідних документів гр., яка проживає за адресою: м. Тернопіль, бульв., кв., гр., який проживає за адресою: с. району Тернопільської області, встановлено, що гр. бажає подарувати частину квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. на ім’я малолітніх дітей, 2003р.н., , 2003р.н. Квартира належить на праві приватної спільної часткової власності гр., гр. на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно серії САЕ, №, видане 13.03.2011р. згідно рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 28.02.2011р. №

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи житлові та майнові інтереси дітей, , виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр., гр. дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв на ім’я малолітніх дітей,.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.
1425 25 серпня

Про надання дозволів неповнолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир

При розгляді заяв та відповідних документів неповнолітньої дитини, 1996р.н., гр., які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул. кв., гр. , який проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. кв., встановлено, що заявники бажають здійснити продаж квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв..
Квартира належить на праві спільної сумісної власності гр., гр., гр., гр. та неповнолітній дитині, 1996р.н., на підставі свідоцтва про право власності, виданого 02.03.1999р. Тернопільським міським бюро технічної інвентаризації згідно із розпорядженням органу приватизації №

Керуючись ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ч.4 ст.32 Цивільного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи згоду батьків гр., гр., захищаючи житлові та майнові інтереси дитини Бачинського Олександра Володимировича, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати неповнолітній дитині, за згодою батьків гр., гр., дозвіл на укладання договору купівлі-продажу частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв..

2.Надати неповнолітній дитині , за згодою батьків гр., гр., дозвіл на укладання договору купівлі-продажу квартири за адресою:м. Тернопіль, вул. , кв. на його ім’я.

3.Зобов’язати гр., гр. забезпечити дитину житлом на праві власності за адресою: м. Тернопіль, вул. кв. житловою площею не меншою за попередню, Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей до 01.01.2012р.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.
1426 25 серпня

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

При розгляді заяви та відповідних документів гр., гр., які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв., встановлено, що гр., бажають подарувати частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. кв. на ім’я гр.

Квартира належить на праві приватної спільної сумісної власності гр., гр., гр. на підставі свідоцтва про право власності на житло, виданого 04.11.1996р. Тернопільським міським бюро технічної інвентаризації згідно із розпорядженням органу приватизації № від 01.11.1996р. Малолітні діти, 2007р.н., , 2010р.н., мають право користування житловим приміщенням.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи житлові та майнові інтереси дітей, , виконавчий комітет міської ради вирішив:

Надати гр., дозвіл на укладання договору дарування частин квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. на ім’я гр., де малолітні діти, 2007р.н., , 2010р.н., мають право користування житловим приміщенням.

Зобов’язати гр., гр. зберегти за дітьми, право користування житлом за адресою: м. Тернопіль, вул. кв..

Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.
1427 25 серпня

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир від імені малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів неповнолітньої дитини, 1996р.н., гр., які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв., встановлено, що заявники бажає здійснити продаж квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. з метою покращення житлово-побутових умов.

Квартира належить на праві приватної власності гр., гр. та неповнолітній дитині, 1996р.н., на підставі договору купівлі-продажу зареєстрованого Західно-Українською Товарною біржею від 24.05.1999р. за реєстром №

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи згоду матері Мазурик Олександри Михайлівни, захищаючи житлові та майнові інтереси дитини Мазурик Катерини Костянтинівни, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати неповнолітній дитині, за згодою матері, дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/6 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв..

2.Надати неповнолітній дитині, за згодою матері дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 1/2 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв.

3.Зобов’язати гр. забезпечити дитину житлом на праві власності за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв., житловою площею не меншою за попередню. Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей до 01.11.2011р.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.
1428 25 серпня

Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна з подальшою видачею свідоцтва про право на спадщину за законом від імені малолітньої дитини

При розгляді заяви та відповідних документів гр., яка проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. , встановлено, що гр. помер 13.02.2011р. На день його смерті залишилося спадкове майно, спадкоємцями якого є мати, малолітня донька, 1997р.н. Заявниця просить надати дозвіл на укладання договору про поділ спадкового майна. Майно складається з: • земельної ділянки, площею 0,0612 га, для ведення садівництва, яка розташована за адресою: м. Тернопіль, садівниче товариство «Тернопільське». • автомобіля марки OPEL, моделі VECTRA, типу легковий седан-в, 2007 року випуску, номер шасі (кузова, рами)

Керуючись ч.1. ст.19 Сімейного кодексу України, ч.2 ст.1274, ч.2 ст.1275 Цивільного кодексу України, захищаючи майнові інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати гр. дозвіл на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітньої дитини.

2.Надати дозвіл на посвідчення приватному нотаріусу Тернопільського міського нотаріального округу Кашанській М.І. договору про поділ спадкового майна між спадкоємцями померлого: • матір’ю, • малолітньою дочкою, 1997р.н., оформивши за • малолітньою дочкою: земельну ділянку, площею 0,0612 га, для ведення садівництва, яка розташована за адресою: м. Тернопіль, садівниче товариство «Тернопільське» 1219;• матір’ю: автомобіль марки OPEL, моделі VECTRA, типу легковий седан-в, 2007 року випуску, номер шасі (кузова, рами). та видати свідоцтво про право на спадщину за законом.

3.Зобов’язати гр. договір про поділ спадкового майна пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.
1429 25 серпня

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу частин квартир від імені малолітніх дітей При розгляді заяв та відповідних документів гр., гр., які проживають за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв., встановлено, що заявники бажає здійснити продаж квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв..

Квартира належить на праві приватної спільної часткової власності гр., гр. та малолітнім дітям, 2006р.н., , 2010р.н., на підставі свідоцтва про право на житло серії САС, №, виданого 23.11.2010р. Тернопільським міським бюро технічної інвентаризації згідно із розпорядженням органу приватизації №42650.

Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи житлові та майнові інтереси дітей, , виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати гр., гр. дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 2/4 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв.. від імені малолітніх дітей,.

2.Надати гр., гр. дозвіл на укладання договору купівлі-продажу 2/4 частини квартири за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв. на ім’я малолітніх дітей,.

3.Зобов’язати гр., гр. забезпечити дітей, житлом на праві власності за адресою: м. Тернопіль, вул. , кв, житловою площею не меншою за попередню. Документ, який засвідчує набуття дітьми права власності на житло пред’явити в службу у справах неповнолітніх та дітей до 01.01.2012р.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.
1430 25 серпня

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

З метою усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», « Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінням: муніципальної поліції, житлово-комунального господарства, благоустрою та екології,з питань містобудування та архітектури, відділу земельних ресурсів організувати та провести роботи з демонтажу самочинно збудованих будівель, споруд та огорожі, які знаходяться на земельній ділянці за адресою: вул. Микулинецька, 7а.

2.Затвердити склад робочої групи для організації проведення робіт, викладених у п.1 даного рішення, у складі згідно з додатком №1 (додається).

3.Комунальним підприємствам «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця», «Міськшляхрембуд» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу.

4.Тернопільському міському РЕМу забезпечити від’єднання від електропостачання самочинно збудовані будівлі та споруди, які знаходяться на земельній ділянці за адресою: вул. Микулинецька,7а.

5.Проведення робіт з демонтажу оформити відповідними актами.

6.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників МВ УМВС України у Тернопільській області.

7.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В. В.
1431 25 серпня

Про розгляд звернення гр.

Розглянувши звернення гр.., подані матеріали, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист ТзОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» №5403/07-2 від 06.07.2011р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни в п.3 рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 18.12.1996 р. № «Про розгляд заяв громадян з питань будівництва» і замість слів «…гр. …» читати «…гр. …».

2.Внести зміни в рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 14.09.2005 р. № «Про затвердження акта державної технічної комісії», а саме: в п.1: замість слів «…гр. …» читати «…гр. …»; в п.2: замість слів «…адресний номер пр..» читати «адресний номер приміщення №.».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

1432 25 серпня

Про намір передати в оренду майно комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя, затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної комунальної власності, що знаходиться на балансі КП «Тернопільський міський стадіон», згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.
1433 25 серпня

Про оформлення права власності на квартири та приміщення в багатоквартирному житловому будинку за адресою вул. Ділова,2а

У зв’язку із закінченням будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Ділова,2а з метою належного утримання і експлуатації та приймаючи до уваги клопотання фізичної особи-підприємця., керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Присвоїти в багатоквартирному житловому будинку за адресою вул. Ділова,2а номера: – квартирам з 1 до 57; – адмін. приміщенням з 58 до 63, 65, з 68 до 74; – приміщенням комор 64, 66, 67, 75.следующая страница >>