asyan.org
добавить свой файл
1
1505 14 вересня

Про визначення кандидатури опікуна

Розглянувши ухвалу Тернопільського міськрайонного суду від 24.05.2011 року по справі за заявою Кузьми Р.А. про встановлення опіки, керуючись ст.ст.58,60 Цивільного кодексу України, п.п. 4 п. "б" ч. 1 ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозицію опікунської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити висновок органу опіки і піклування про визначення кандидатури опікуна над Кузьмою Андрієм Ярославовичем, 06.01.1957 року народження, згідно з додатком (додається).

2.Відділу охорони здоров`я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради направити вищевказаний висновок до Тернопільського міськрайонного суду для вирішення питання по суті.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Бицюру Л.О.
1506 14 вересня

Про створення та реєстрацію органу самоорганізації населення - будинкового комітету «Київська 6»

Розглянувши звернення мешканців житлового будинку за адресою вул. Київська, 6, подані матеріали, керуючись Законами України «Про органи самоорганізації населення» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити мешканцям будинку за адресою вул. Київська, 6 створити орган самоорганізації населення – будинковий комітет «Київська 6», який буде діяти в межах житлового будинку та прибудинкової території за вказаною адресою.

2.Основними напрямами діяльності органу самоорганізації населення – будинкового комітету, вказаного в п. 1 рішення, визначити: 2.1. Покращення умов проживання мешканців та технічного стану будинку, належне використання прибудинкової території. 2.2. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції та законів України. 2.3. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг. 2.4. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм.

3.Зареєструвати орган самоорганізації населення – будинковий комітет «Київська 6», вказаний в п. 1. рішення, який діє згідно Положення (додається).
1507 14 вересня

Про розміщення тимчасової зовнішньої реклами у місті Тернополі

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею шістнадцятою Закону України «Про рекламу», пунктом тридцять другим Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити укладення договору про координацію дій у сфері користування місцем розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності для розміщення тимчасової реклами між Управлінням стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради та комунальним підприємством Тернопільської міської ради «Парк Загребелля» згідно з додатком (додається).

2.Комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Парк Загребелля» здійснювати координацію дій із розміщенням тимчасової зовнішньої реклами у місті Тернополі на об’єктах комунальної власності у відповідності із положеннями договору про координацію дій у сфері користування місцем розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності для розміщення тимчасової реклами між Управлінням стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради та комунальним підприємством Тернопільської міської ради «Парк Загребелля».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами О.І. Степанюка.
1508 14 вересня

Про встановлення батьківської плати в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах

Враховуючи клопотання директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997р. № 250 „Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 02.09.2010р. №1474 „Про встановлення батьківської плати в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах”.

2.Встановити з 01.09.2011р. батьківську плату в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах у таких розмірах: Тернопільські музичні школи № 1, 2: - фортепіано, гітара 60 грн.; - баян, акордеон, скрипка 45 грн.; - віолончель, цимбали, бандура,сопілка 45 грн.; - домра 35 грн.; - саксофон 45 грн. - духові та ударні інструменти 45 грн.; - академічний спів 45 грн.; - електроінструменти 50 грн.; - вокально-хорове відділення 50 грн.; - естрадний спів 60 грн. Тернопільська художня школа: - відділ „Образотворче мистецтво” 55 грн.; - відділ „Художнє оздоблення текстильних 55 грн.; виробів” - відділ „Комп’ютерна графіка” 38 грн.

3.Погодити батьківську плату в розмірі 50% для: - дітей воїнів-інтернаціоналістів та військовослужбовців дійсної служби, які загинули при виконанні службових обов’язків, або стали інвалідами І чи ІІ груп; - дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків; - дітей одиноких матерів та дітей-напівсиріт; - дітей з багатодітних сімей; - дітей інвалідів праці і загального захворювання І та ІІ груп; - дітей, батьки яких потерпіли від Чорнобильської катастрофи; - дітей, які навчаються грі одночасно на двох музичних інструментах ( за один із музичних інструментів); - дітей, які навчаються одночасно на двох відділах в художній та музичних школах (за один із відділів).

4.Звільнити від батьківської плати найбільш талановитих дітей (до 2% від загальної кількості учнів), дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5.Встановити плату за навчання для сімей, в яких навчається двоє дітей, в розмірі 100% за одну і 50% за другу дитину.

6.По батьківській платі надається лише одна пільга.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.
1509 14 вересня

Про надання дозволу на організацію будівництва тролейбусної лінії в місті Тернополі

З метою покращення транспортного обслуговування мешканців міста Тернополя, враховуючи клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради здійснювати організацію робіт з будівництва тролейбусної лінії на вулицях Володимира Великого, Леся Курбаса, Полковника Морозенка, В. Симоненка.

2.Відповідальність за розроблення відповідної проектної та технічної документації, отримання необхідних дозволів та погоджень, дотримання вимог чинного законодавства України під час організації робіт з будівництва вищевказаної тролейбусної лінії покласти на комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Камінського.
1510 14 вересня

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 20.04.2011р. №701

Враховуючи кадрові зміни та керуючись Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 20.04.2011р. №701 ”Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 14.05.2009р. №701”:

Виключити із складу комісії Босака Степана Володимировича та включити до складу комісії по розгляду звернень громадян з приводу безкоштовного встановлення приладів обліку води та заміни нагрівальних приладів і рушникосушок Лесіва Миколу Федоровича – заступника начальника управління житлово- комунального господарства, благоустрою та екології, заступником голови комісії.
1511 14 вересня

Про намір передати в оренду майно комунальної власності міста

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.
1512 14 вересня

Про передачу на баланс будівлі за адресою: вул. Коновальця, 12

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення міської ради від 19.05.2011 року №6/8/16 «Про ліквідацію групи обслуговування дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл», рішення виконавчого комітету від 14.07. 2011 року №1104 «Про створення ліквідаційної комісії з припинення групи обслуговування дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Ліквідаційній комісії з припинення групи обслуговування дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл передати з балансу групи обслуговування на баланс управління обліку та контролю за використанням комунального майна будівлю за адресою: вул. Коновальця, 12 площею 95, 0 м² первісною вартістю 47277, 0 грн., балансовою вартістю 15976, 0 грн.

2.Передачу-прийняття будівлі оформити відповідними документами згідно з чинним законодавством.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О. та Камінського В.В.
1513 14 вересня

Про розгляд звернення Тернопільської філії ПАТ «Укртелеком» з питань містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 4

Розглянувши звернення Тернопільської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком», подані матеріали, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення міської ради №6/7/132 від 08.04.2011 р. «Про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити Публічному акціонерному товариству «Укртелеком» (ід. код. 21560766) містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 4 на реконструкцію системи опалення будівлі Центру телекомунікаційних послуг Тернопільської філії з влаштуванням дахової котельні.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Камінського.
1514 14 вересня

Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця - з питань містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки за адресою вул. Живова, 37а

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця - подані матеріали, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України № 109 від 07.07.2011р. « Про затвердження Порядку надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки,їх склад та зміст», рішенням міської ради 6/7/132 від 08.04.2011 р. «Про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити фізичній особі-підприємцю - містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки за адресою вул. Живова, 37а на реконструкцію частини приміщень 4-го поверху нежитлової будівлі під стоматологічний кабінет.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Камінського.
1515 14 вересня

Про безкоштовну передачу обладнання КП «Центр інформаційних технологій»

Розглянувши звернення комунального підприємства «Центр інформаційних технологій» Тернопільської міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Центр інформаційних технологій» безкоштовно передати, а Тернопільській міській раді прийняти на баланс обладнання згідно додатку (додається).

2.Прийняття – передачу оформити відповідним актом.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови – керуючого справами О.І.Степанюка.
1516 14 вересня

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

9.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-8 та видати свідоцтва.
1517 14 вересня

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, п.8.1. Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

9.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-8 та видати свідоцтва.
1518 14 вересня

Про оформлення права власності на квартири та гараж в 78-квартирному житловому будинку з продмагазином, стоматкабінетом і стоянками для автомашин (ІІ черга будівництва) за адресою вул. М.Вербицького,16

Розглянувши клопотання виробничого кооперативу «Товариство індивідуальних забудовників «Добробуд», керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за фізичними особами: …

3.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.п.1,2.
1519 14 вересня

Про оформлення права власності за фізичною особою-підприємцем -

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця - керуючись ст.ст.325, 331, 332 Цивільного Кодексу України, п.п. 8.1, 8.2 Тимчасового положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за фізичною особою-підприємцем - магазину промислових товарів загальною площею 135,4кв.м. за адресою вул. М.Грушевського,1. Видати свідоцтво.

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.
1520 14 вересня

Про надання квартири

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2011 р. №437 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи, які протягом тривалого строку перебувають у черзі на отримання житла», Житловим кодексом України, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР введеними в дію з 1 січня 1985 року», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати двокімнатну квартиру №-за адресою вул. Чернівецька,51, житловою площею 32,6кв.м., інваліду Великої Вітчизняної війни -, складом сім’ї 3 особи. Видати ордер.
1521 14 вересня

Про оформлення права власності на квартири в 42-квартирному житловому будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Глиняна,16

Розглянувши клопотання приватного підприємства «Креатор-Буд», керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за фізичними особами:…

Видати на вищевказані квартири ордера.

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.
1522 14 вересня

Про оформлення права власності на квартири в багатоквартирному житловому будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Львівська,10

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Станько О.Г., керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за фізичними особами: …

3.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.п.1,2.
1523 14 вересня

Про оформлення права власності на квартири в багатоквартирному житловому будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Львівська,12

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Станько О.Г., керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за фізичними особами:…

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.
1524 14 вересня

Про оформлення права власності на квартири в багатоквартирному житловому будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Львівська,14

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Станько О.Г., керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за фізичними особами: …

2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності згідно п.1.
1525 14 вересня

Про надання в оренду індивідуально визначеного майна комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду приватному підприємству «Катруб» (ідентифікаційний код 32808246, юридична адреса – 48120, Тернопільська область, Теребовлянський район, смт. Микулинці, вул. Санаторна, 2) індивідуально визначене майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди на індивідуально визначене майно комунальної власності, вказане в п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.
1526 14 вересня

Про надання в оренду майна комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду суб’єктам підприємницької діяльності, громадським організація, політичним партіям майно комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договори оренди на приміщення, вказані в п.1 даного рішення.

3.Зобов’язати орендарів питання перепланування та реконструкції приміщень погоджувати з управлінням з питань містобудування та архітектури міської ради у встановленому порядку..

4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю суб’єктам підприємницької діяльності, громадським організація, політичним партіям, вказаним в додатку до даного рішення, а орендарям провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.
1527 14 вересня

Про оголошення конкурсу на право оренди об'єктів комунальної власності

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженого рішенням міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс на право оренди об'єктів комунальної власності згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.
1528 14 вересня

Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.07.2011р. № 1219 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.07.2011р. № 1149 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.04.2011р. № 596 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об'єктів шляхово-мостового господарства міста на 2011 рік»

З метою виконання та фінансування робіт з капітального ремонту об'єктів благоустрою та шляхово-мостового господарства міста Тернополя за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету (КФК 100203 та КФК 170703), а також керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 16.08.2011р. № 6/13/32 «Про внесення змін до рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет м. Тернополя на 2011 рік», рішення міської ради від 05.01.2011р. № 6/4/6 «Про бюджет міста Тернополя на 2011 рік», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.07.2011р. № 1219 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.07.2011р. № 1149 «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.04.2011р. № 596 «Про затвердження титульного списку капітального ремонту об'єктів шляхово-мостового господарства міста на 2011 рік» та викласти його в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
1529 14 вересня

Про затвердження робочого проекту

Керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити розроблений Тернопільським відділом комплексного проектування Державного підприємства – Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» робочий проект на: 1.1. «Капітальний ремонт вулиці Гайової в м. Тернополі», кошторисною вартістю 37820,735тис. грн. (тридцять сім мільйонів вісімсот двадцять тисяч сімсот тридцять п’ять грн.);

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
1530 14 вересня

Про надання соціального статусу малолітній дитині, влаштування її у дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного і шкільного віку «Віфлеєм» та закріплення за нею житлової площі

При розгляді відповідних документів відносно влаштування малолітньої дитини - зареєстрованої відділом РАЦСу Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області України (а/з за № 1838 від 15.08.2008р.) у дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного і шкільного віку «Віфлеєм», встановлено, що у батьків -, рішенням Тернопільського міськрайонного суду від 15.07.2011 року відібрано малолітню дитину - Грама Божена Ігорівна, 23.07.2008 р.н., тимчасово перебуває на утриманні та вихованні дитячого будинку змішаного типу для дітей дошкільного і шкільного віку «Віфлеєм».

Керуючись ст.5, ст.12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 243, ст. 245 Сімейного Кодексу України, ст. 66. Цивільного Кодексу України, п.22, 24, 35, 57 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи інтереси дітей, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати малолітній дитині - соціальний статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

2.Влаштувати малолітню дитину -, у дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного і шкільного віку «Віфлеєм».

3.Зобов’язати дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного і шкільного віку «Віфлеєм» виконувати обов’язки опікуна малолітньої дитини Грами Божени Ігорівни, 23.07.2008р.н., згідно з вимогами чинного законодавства та у десятиденний термін повідомити орган опіки і піклування у випадку виникнення обставин, через які може бути припинена опіка.

4.Закріпити за малолітньою дитиною - житлову площу за адресою: м. Тернопіль, вул. Є.Коновальця, -

5.ПП «Обнова Т» забезпечити належне збереження житла, вказаного у п.4 рішення та повідомляти орган опіки та піклування про вчинення будь-яких дій щодо житла.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.
1531 14 вересня

Про внесення зміни в додаток №2 до рішення виконавчого комітету від 10.08.2011р. №1353

З метою належного виконання рішення виконавчого комітету від 10.08.2011р. №1353 "Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміну в додаток №2 до рішення виконавчого комітету від 10.08.2011р. №1353 "Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування" і виключити зі складу робочої групи щодо демонтажу малих архітектурних форм (тимчасових кіосків, павільйонів, літніх майданчиків), які влаштовані на земельних ділянках без документів, що посвідчують право користування землею Бесагу В.Й., та затвердити Вітика Олега Ярославовоча - начальника відділу технічного нагляду - головою робочої групи.
1532 14 вересня

Про затвердження робочих проектів

Керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити розроблені приватним акціонерним товариством «Тернопільводпроект» робочі проекти на: 1.1. Капітальний ремонт дороги по вул. Л. Українки в м. Тернополі – заміна верхнього шару дорожнього одягу (комплекс 1 – проїзна частина від ПК 9+82 до ПК 10+42), кошторисною вартістю 299,430 тис. грн. (двісті дев’яносто дев’ять тисяч чотириста тридцять грн.); 1.2. Капітальний ремонт вулиці Тернопільської в м. Тернополі - Комплекс №1), кошторисною вартістю 293,004 тис. грн. (двісті дев’яносто три тисячі чотири грн.); 1.3. Капітальний ремонт дороги по вул. Тарнавського в м. Тернополі – заміна верхнього шару дорожнього покриття (комплекс №1 - проїзна частина від ПК 6+68 до ПК 7+58), кошторисною вартістю 298,814 тис. грн. (двісті дев’яносто вісім тисяч вісімсот чотирнадцять грн.).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.
1533 14 вересня

Про надання в оренду нежитлових приміщень

Керуючись частиною 4 статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, положенням про оренду комунального майна територіальної громади м. Тернополя затвердженим рішенням міської ради від 20.06.2011 р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду Тернопільській обласній громадській організації «Товариство міжнародного співробітництва» (ідентифікаційний код 37646224, юридична адреса м. Тернопіль, вул. Шептицького, 1 офіс 36) нежитлові приміщення комунальної власності за адресою м. Тернопіль, вул. Князя Острозького,32, 1-поверх, загальною площею 68,5 кв.м, в тому числі площі спільного користування 13,6 кв.м, орієнтовно закріпленою земельною ділянкою 45,9 кв.м. для використання під розміщення громадської організації у сфері культури і мистецтв.

2.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди на приміщення, вказане в п.1 даного рішення.

3.Зобов’язати орендаря погоджувати перепланування та реконструкцію приміщень з управлінням з питань містобудування та архітектури міської ради у встановленому порядку.

4.Комунальному підприємству “Земельно-кадастрове бюро” в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунку місячного розміру плати за землю, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.
1534 14 вересня

Про зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни в установах, організаціях та підприємствах

Розглянувши інформацію Контрольно-ревізійного відділу в м. Тернополі про результати контрольно-ревізійної роботи за I півріччя 2011року та з метою забезпечення дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в установах та організаціях, цільового та ефективного витрачання бюджетних коштів, інших державних фінансових ресурсів та майна, виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

1.Керівникам управлінь та відділів міської ради: 1.1.Вжити термінові заходи і забезпечити неухильне виконання Бюджетного кодексу України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів щодо посилення контролю за цільовим та раціональним використанням бюджетних коштів. 1.2.За підсумками роботи за I півріччя 2011року розглянути на нарадах питання про стан фінансово-бюджетної дисципліни в підпорядкованих підприємствах, установах та організаціях , забезпечити прийняття та реалізацію управлінських рішень, направлених на усунення фінансових порушень, причин і умов, які їм сприяли. 1.3.Розробити конкретні заходи по усуненню виявлених ревізіями і перевірками порушень та у встановленому Законом порядку утримати з винних осіб незаконні виплати а недоплати – доплатити. 1.4.Дати принципову оцінку дій чи бездіяльності керівників підприємств, установ і організацій , які допустили порушення фінансово-бюджетної дисципліни або не забезпечили виконання в установлені строки законних вимог КРВ в м. Тернополі та притягнути їх до відповідальності. 1.5. Про проведену роботу подати письмову інформацію разом з копіями наказів і заходів виконавчому комітету міської ради до 01.11.2011р.

2.Контрольно-ревізійному відділу в м. Тернополі покращити профілактичну роботу щодо попередження порушень при використанні бюджетних коштів, інших державних фінансових ресурсів та майна.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.