asyan.org
добавить свой файл
1
Представлення перших пленерних здобутків

за проектом «Київ живописний»
Громадська організація «Мистецький курінь» спільно з творчим об’єднанням «Юрковиця» запрошують долучитися до руху пленерної творчості українських художників за проектом «Київ живописний».

Перший вернісаж розгортається з 1 по 29 серпня у великій залі Музею книги та друкарства України, що на території Києво-Печерської Лаври.

Презентація відбудеться 30 липня о 16.00.

На вернісажі буде показано близько ста п’ятдесяти живописних полотен 25 художників з 10 областей України, які вже попрацювали на київських пленерах і представляють кримську, одеську й харківську живописні школи. Найповніше на цьому вернісажі буде представлена кримська школа живопису, яка першою активно відгукнулася на пропозицію авторів проекту. Крім того, в Києві на пленерах працювали юні художники з дитячо-молодіжного центру «Барви України» з м. Вінниця.

Вернісаж організовано за підтримки Музею книги та друкарства України, а також Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».
Тим часом пленери в Столиці тривають. Подальші вернісажі покажуть твори митців з Ужгорода, Львова і найповніше – з Харкова та Одеси.В. Наталушко. О. Андрєєв. У «МИКОЛИ»

ПОШТОВА ПЛОЩА
А. Сярова. КУТОЧОК КИЄВА О. Самойлик-Іванюк. ГОТЕЛЬ ЛЯЙПЦІГ


І. Грищенко. СОФІЙСЬКА ПЛОЩА