asyan.org
добавить свой файл
1
«Потенційні кандидати в мери обласних центрів обєднуються напередодні виборів щоби уникнути застосування адміністративного ресурсу проти них на місцях».

Тема: Потенційні кандидати в мери обласних центрів об’єднуються в Асоціації регіональних лідерів та об’єднують свої зусилля в інформаційній та юридичній сферах напередодні виборів щоби уникнути адміністративного тиску на місцевому рівні під час виборчої кампанії. Учасники прес-конференції мають намір звернутися до Президента України Віктора Януковича з вимогою забезпечити проведення демократичних виборів в країні та закликати міжнародні організації активно висвітлювати місцеві вибори та озвучать проблеми, з якими стикаються потенційні кандидати в мери під час підготовки до проведення виборчої кампанії на місцях.

Дата і місце проведення: Прес-конференція відбудеться о 10 годині 30 хвилин, 08 вересня 2010 в приміщенні інформаційного агентства УНІАН за адресою: (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал).

Учасники прес-конференції: Юрій Соловей, лідер ГО «Громадський Форум Івано-Франківська», потенційний кандидат в мери Івано-Франківська, Олексій Гончаренко, лідер ГО «Якість життя», потенційний кандидат в мери Одеси, Андрій Білогрищенко, лідер ГО «Харківські сузір’я», потенційний кандидат в мери Харкова, Михайло Крайс, лідер ГО «Буковинська Рада», потенційний кандидат в мери Чернівців.

Попередня акредитація обов’язкова

Контактні телефони

098 922 43 26