asyan.org
добавить свой файл
1



Календар ігор

першості Ізюмського району з футболу

серед дорослих команд на 2012 рік

Перше коло





1-й тур ( 27 травня )




2-й тур ( 3 червня )

1. “Сатурн”

с. Капитолівка

“Олімпік”

с. Куньє

4. “Олімпік”

с. Куньє

„Темп”

с. Липчанівка

2. „Темп”

с. Липчанівка

ФК “Донець”

с. Студенок

5. СК “Восток”

с. Бугаївка

“Сатурн”

с. Капитолівка

3. “Іскра”

с. Кам׳янка

СК “Восток”

с. Бугаївка

6. ФК “Донець” с. Студенок

“Іскра”

с. Кам׳янка







3-й тур ( 10 червня)

4-й тур ( 17 червня )

7. СК “Восток”

с. Бугаївка

“Олімпік”

с. Куньє

10. “Олімпік”

с. Куньє

“Іскра”

с. Кам׳янка

8. “Іскра”

с. Кам׳янка

„Темп”

с. Липчанівка

11. ФК “Донець ” с. Студенок

СК “Восток”

с. Бугаївка

9. “Сатурн”

с. Капитолівка

ФК “Донець”

с. Студенок

12. „Темп”

с. Липчанівка

“Сатурн”

с. Капитолівка










5-й тур ( 24 червня )







13. ФК “Донець”

с. Студенок

“Олімпік”

с. Куньє







14. “Сатурн”

с. Капитолівка

“Іскра”

с. Кам׳янка







15. СК “Восток”

с. Бугаївка

„Темп”

с. Липчанівка



















Друге коло



6-й тур ( 29 липня)




7-й тур ( 5 серпня)

16. “Олімпік”

с. Куньє

“Сатурн”

с. Капитолівка

19. „Темп”

с. Липчанівка

“Олімпік”

с. Куньє

17. ФК “Донець”

с. Студенок

„Темп”

с. Липчанівка

20. “Сатурн”

с. Капитолівка

СК “Восток”

с. Бугаївка

18. СК “Восток”

с. Бугаївка

“Іскра”

с. Кам׳янка

21. “Іскра”

с. Кам׳янка

ФК “Донець”

с. Студенок









8-й тур ( 12 серпня)




9-й тур ( 19 серпня)

22. “Олімпік”

с. Куньє

СК “Восток”

с. Бугаївка

25. “Іскра”

с. Кам׳янка

“Олімпік”

с. Куньє

23. „Темп”

с. Липчанівка

“Іскра”

с. Кам׳янка

26. СК “Восток”

с. Бугаївка

ФК “Донець”

с. Студенок

24. ФК “Донець”

с. Студенок

“Сатурн”

с. Капитолівка

27. “Сатурн”

с. Капитолівка

„Темп”

с. Липчанівка












10-й тур ( 26 серпня)

28. “Олімпік”

с. Куньє

ФК “Донець”

с. Студенок

29. “Іскра”

с. Кам׳янка

“Сатурн”

с. Капитолівка

30. „Темп”

с. Липчанівка

СК “Восток”

с. Бугаївка






Початок ігор : о 10.00 год.

Головний суддя змагань ( Сисенко М.І. )