asyan.org
добавить свой файл
1 2 ... 6 7
ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА

РОБІТНИКІВ МОРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

65079, м.Одеса, Кулікове поле, 1 т/ф. 42-99-01

ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА РОБІТНИКІВ МОРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНА)65026, м.Одеса, вул. Ланжеронівська, 1

ФЕДЕРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

УКРАЇНИ


65058, м. Одеса, вул.Єврейська, 20

т/ф 786-05-63


СПІЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ ОРГАНПРОТОКОЛ № 2


засідання робочої комісії Сторони профспілок

по розгляду пропозицій та зауважень до проекту Галузевої угоди між Стороною власника в особі Мінінфраструктури і Стороною профспілок в особі СПО на 2012 – 2014 роки, які надійшли від Мінінфраструктури та ПРМТУ (о)
м. Одеса 29 травня 2012 року
Присутні члени робочої комісії Сторони профспілок:
Тернавский В.В. – голова комісії, заст. голови ПРМТУ; Кузовкін І.С. – голова профкому первинної профспілкової організації ДСК “Керченська паромна переправа”; Кульша М.Ф. – голова профкому первинної профспілкової організації ДП “Севастопольський МТП”; Кутянін Г.Є. – заступник голови комісії, заст. голови ПРМТУ; Микитюк Л.В. – помічник голови ПРМТУ з колдоговірній роботі та охорони праці; Сєргєєв І.В. – голова профкому первинної профспілкової організації ДП “Білгород-Дністровський МТП”; Татарчук В.О. – голова профкому первинної профспілкової організації берегових підрозділів ПАТ “УДП”; Топор В.С. – голова профкому первинної профспілкової організації ПІІ “Металзюкрайн Корп. ЛТД”; Черненко І.М. – голова профкому первинної профспілкової організації ДП “Керченський МТП”; Шубін О.О. – голова профкому первинної профспілкової організації ДП “Ізмаїльський МТП”; Щербак С.В. – голова профкому первинної профспілкової організації ДП “Феодосійський МТП”; Васильєва Н.М. – голова Профспілки працівників водного господарства України; Степаненко О.А. – заступник голови ФМПСУ; Цуркан В.П. – голова Української профспілки працівників транспорту і докерів; Єпіфанов О.О. – голова Профспілки докерів-механізаторів Іллічівського МТП; Соковнін І.Б. – голова Профспілки стівідорної компанії “Новолог”.
Головував: Тернавський В.В.
Секретаріат: Микитюк Л.В., Васильєва Н.М.

ПОРЯДОК ДЕНИЙ

  1. Обговорення пропозицій та зауважень до проекту Галузевої угоди на 2012-2014 роки, які надійшли від Мінінфраструктури та ПРМТУ (о).1. СЛУХАЛИ:
Розглянувши пропозиції та зауваження до проекту Галузевої угоди, що надійшли від Мінінфрастуктури та ПРМТУ (о),

ВИРІШИЛИ:

1.


пункту проекту

Зміст пунктів проекту Галузевої угоди

Варіант, що пропонується

Рішення

Назва Галузевої угоди..


ФМПСУ
Галузева угода між Стороною власників в особі Мінінфраструктури України і Стороною профсрілок в особі Спільного представницького органу на 2012-2014 роки.

У зв’язку з тим, що Мінінфраструктури для ведення переговорів об’єдналосялося з Федерацією роботодавців транспорту України, пропонуємо внести відповідні зміни до назви угоди.


1. Викласти назву Галузевої угоди у наступній редакції:

“Галузева угода між Стороною власників в особі Мінінфраструк-тури України та Феде-рацією роботодавців транспорту України і Стороною профспілок в особі Спільного пред-ставницького органу на 2012-2014 роки”

2. Рекомендувати СПО запросити у Федерацію роботодавців України щодо переліку підпри-ємств морського транс-порту що входять до Федерації, на яких буде розповсюджуватися Га-лузева угода, а також Рішення НСПП про відповідність критеріям репрезентативності відповідно до ст. 9 ЗУ “Про соціальний діалог в Україні”.

Розділ I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

следующая страница >>