asyan.org
добавить свой файл
1
ПРАВИЛА

XIV Міжнародний рок-фестиваль «РОК НІЧЧЮ»
§ 1.

Організатором Фестивалю є Фонд Розвитку Культури «Комбінат Культури», офіс якого розташований в м. Зелена Гура (Польща), вул. Купецька 51C, іменований надалі ОРГАНІЗАТОР.
§ 2.

Партнерами Фестивалю є Регіональні Представники Сцен, іменовані надалі ПАРТНЕРАМИ, і розміщені на Офіційному сайті Фестивалю www.rock-noca.pl в категорії «ОРГАНІЗАТОРИ». Кількість партнерів може змінюватися. На Західній Україні ПАРТНЕРОМ Фестивалю є мистецьке об’єднання «Дзиґа», яке організовує Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова».
§ 3.

Фестиваль проводиться в два етапи:

1. Відбір - Зелена Гура: 26.11.2012-27.05.2013

Відбір - Регіональні Представники: 07.01.2013 - 27.05.2013

2. Фінал - Зелена Гура: 28-29.06.2013
§ 4.

Участь у відбіркових турах фестивалю «РОК НІЧЧЮ» можуть приймати рок-групи, які грають у всіх напрямках сучасної рок-музики.
§ 5.

У фестивалі можуть брати участь всі групи, в тому числі й ті, що не мають підписаних контрактів зі студіями звукозапису та не мають офіційно виданих альбомів.
§ 6.

Особа, яка подає заявку від імені рок-групи (іменована надалі ПРЕДСТАВНИК) направляє на адресу ПАРТНЕРА Фестивалю електронну заявку на участь у рок-фестивалі за формою, розміщеною на сайті Фестивалю www.rock-noca.pl, або надісланою ПАРТНЕРАМИ. Додатково до заявок можна прикласти наявні промо-матеріали: відео, фото, аудіо матеріали і авторський прес-реліз про групу. Адресу ПАРТНЕРА можна знайти на сайті Фестивалю в закладці «СЦЕНИ».
До електронної заявки на участь повинні додаватися:

- Мінімум 2 авторських твори у форматі mp3.

- Мінімум 2 фотографії рок-групи в хорошій якості в форматі jpg.

- Скан роздрукованої і підписаної заявки на участь, яка має бути вислана на адресу ПАРТНЕРА в залежності від місця реєстрації рок-групи (для Західної України dzygainfo@gmail.com).
§ 7.

Заявка на участь і всі додатки є необхідною умовою участі у Фестивалі.
§ 8.

Заявки на участь у відбіркових турах приймаються відповідно до розкладу відбіркових турів ПАРТНЕРІВ. Терміни подачі заявок на участь у відбіркових турах, а також дати концертів на інших сценах відбіркових турів будуть розміщуватися кожним ПАРТНЕРОМ на сайті Фестивалю, а також будуть оголошені в засобах масової інформації.

 

§ 9.

Дату відбіркового концерту затверджує ПАРТНЕР, якому надіслано заявку. Місця проведення відбіркових турів заявлених рок-груп можуть змінюватися.
§ 10.

Інформація про заявки рок-гуртів-учасників та дати проведення відбіркових турів на Партнерських Сценах будуть опубліковані на сайті Фестивалю www.rock-noca.pl, а також оголошені у регіональних мас-медіа.
§ 11.

ПРЕДСТАВНИК висловлює згоду на обробку персональних даних всіх членів групи, необхідних для проведення Фестивалю. ПРЕДСТАВНИК підтверджує, що отримав відповідну згоду всіх членів групи.
§ 12.

ОРГАНІЗАТОР залишає за собою право використання аудіо, відеозаписів і фотографій, виконаних під час виступу рок-груп на відбіркових турах і на фінальному концерті, а також матеріалів, висланих ПРЕДСТАВНИКОМ разом із заявкою на участь, і необхідних ОРГАНІЗАТОРУ в цілях реклами Фестивалю. Перелічені матеріали є власністю ОРГАНІЗАТОРА. Рок-група відмовляється від будь-яких фінансових претензій за використання ОРГАНІЗАТОРОМ перелічених матеріалів у рамках Фестивалю.
§ 13.

ОРГАНІЗАТОР залишає за собою право на безкоштовне використання матеріалів, висланих рок-групою і створених під час проведення Фестивалю у телевізійних програмах та інтерв'ю, в Інтернет-публікаціях, а також у мультимедійних презентаціях, у пресі,та у матеріалах, які рекламують Фестиваль, в тому числі, для запису CD і DVD дисків.
§ 14.

ПРЕДСТАВНИК, який подав заявку на участь у Фестивалі, несе повну відповідальність за надання правдивої інформації в заявці. Надання неправдивою, неактуальною або неповної інформації, в тому числі ненадання необхідної інформації, тягне за собою відсторонення рок-групи від участі у

Фестивалі.
§ 15.

ПРЕДСТАВНИК, що подає заявку на участь в Фестивалі, визнає, що володіє авторськими або виключними правами на виконувані твори, а також несе відповідальність за достовірність зазначеної інформації про авторські права на твори, представлені ними на Фестиваль. Організатор не несе відповідальності за можливі претензії стосовно цього у третіх осіб. У разі порушення авторських прав, ПРЕДСТАВНИК несе повну відповідальність за вказівку недостовірної інформації.
§ 16.

ОРГАНІЗАТОР не повертає отримані від учасників Фестивалю матеріали.
§ 17.

Час концертного виступу у відбірковому турі для кожної рок-групи – 45 хвилин. Під час виступу рок-група-учасник повинна виконати власні композиції. Допустима кількість кавер-версій відомих творів популярних рок-груп: 2 твори.
§ 18.

Виступ рок-груп-учасників у відбіркових турах оцінює журі, обране ПАРТНЕРАМИ на регіональних відбіркових турах.
§ 19.

Склад регіонального журі, час проведення відбіркових турів та фіналу, список призів і інформація про ПАРТНЕРІВ перераховані в додатку 2.
§ 20.

Про проходження рок-груп в Регіональний відбірковий тур фестивалю «РОК НІЧЧЮ» буде повідомлено мінімум за 2 тижні до дати проведення відбору Координатором кожного ПАРТНЕРА.
§ 21.

У Фінал проходить по одній рок-групі від кожного ПАРТНЕРА Фестивалю, а також 2 рок-групи, що набрали найбільшу кількість голосів серед усіх Регіональних Відбіркових Турів у Польщі та Європі.
§ 22.

1. Голосувати можуть тільки зареєстровані користувачі порталу Фестивалю.

Реєстрація можлива за допомогою:

• профілю Gmail

• профілю Facebook

• профілю на порталі (потрібна попередня реєстрація на порталі з підтвердженням існуючої адреси електронної пошти)
2. Користувач може віддати голос кільком групам, причому, може проголосувати за одну групу лише один раз (будь то профіль Gmail, Facebook або профіль користувача порталу Фестивалю).
§ 23.

ОРГАНІЗАТОР оголосить про фіналістів відбіркових турів не пізніше, ніж за 2 тижні до проведення фіналу.
§ 24.

ОРГАНІЗАТОР забезпечує сценічний майданчик, професійне світлове та звукопідсилювальне обладнання. Учасники, які приїжджають на рок-фестиваль зобов'язані мати при собі всі необхідні музичні інструменти.
§ 25

ВИТРАТИ на участь у концертах Фестивалю «РОК НІЧЧЮ»
- Групам, які приймають участь у відбіркових турах, не повертається ні вартість проїзду, ні жодні інші витрати.

- Групам, які беруть участь у ФІНАЛІ, забезпечується ОРГАНІЗАТОРОМ покриття вартості проїзду,нічліг і вечеря.
§ 26.

НАГОРОДИ ФЕСТИВАЛЮ

1. ГОЛОВНИЙ ПРИЗ становить 10,000 PLN. Переможця визначає Професійне Журі, яке складається з Музикантів, представники засобів масової інформації та Організаторів. Сума головного призу може зрости.

2. Приз глядацьких симпатій - 3,000 PLN.

a. Голосування відбувається в період 23-28.06.2013 і буде закрито в хвилину завершення виступу останнього фіналіста Фестивалю на Гала Концерті «РОК НІЧЧЮ».

b. Голосувати можуть користувачі, зареєстровані на порталі. Реєстрація можлива з допомогою:

- Профілю Gmail

- Профілю Facebook

- Профілю на порталі (потрібна попередня реєстрація на порталі з підтвердженням існуючих адреси електронної пошти)

c. Користувач може віддати голос кільком групам, причому може проголосувати за одну групу лише один раз (будь то профіль Gmail, Facebook або профіль користувача порталу Фестивалю).

3. Інші заохочувальні призи.
§ 27.

Подача заявки на участь у Фестивалі означає згоду з цими правилами.
§ 28.

Дані правила Фестивалю написані ОРГАНІЗАТОРОМ фестивалю та є узгодженими з Регіональними Партнерами Фестивалю.
§ 29.

З усіх спірних питань щодо правил Фестивалю «РОК НІЧЧЮ» можна звертатися до Директора Фестивалю.
§ 30.

У всіх питаннях, не передбачених даними Правилами, учасники керуються чинними Законами Цивільних Кодексів України та Республіки Польща, в залежності від місця проведення концерту.