asyan.org
добавить свой файл
1


Опитувальник з погіршення працездатності та повсякденної діяльності:

Псорiатичний артрит, Версія 2.0 (WPAI:PsA)


Подані нижче питання стосуються впливу псорiатичного артриту на Вашу працездатність і повсякденну діяльність. Будь ласка, заповніть пробіли або обведіть відповідне число.

 1. Ви зараз працюєте (робота за платню)? _____ НІ _____ ТАК
  Якщо НІ, відмітьте «НІ» та переходьте до питання 6.

Наступні питання стосуються минулих семи днів, не враховуючи сьогоднішній.

 1. Протягом минулих семи днів скільки годин Ви пропускали роботу через проблеми, пов’язані з псорiатичним артритом? Враховуйте години, які Ви пропустили через погане самопочуття, приходили пізніше, йшли раніше та інше через псорiатичний артрит. Не враховуйте час, який Ви витратили на участь у цьому дослідженні.

  _____ГОДИН

 2. Протягом минулих семи днів скільки годин Ви пропускали роботу через будь-які інші причини, такі як відпустка, свята, час участі в цьому дослідженні?

  _____ГОДИН 3. Протягом минулих семи днів скільки годин Ви дійсно працювали?

  _____ГОДИН (Якщо «0», переходьте до питання 6.) 1. Протягом минулих семи днів наскільки псорiатичний артрит впливав на Вашу працездатність у той час, коли Ви працювали?


Пригадайте дні, в які Ви були обмежені в обсязі або виді роботи, яку Ви могли виконувати, дні, в які Ви досягли меншого, ніж Вам хотілося б, або дні, в які Ви не могли виконувати Вашу роботу так само ретельно, як завжди. Якщо псорiатичний артрит вплинув на Вашу роботу тільки трохи, виберіть менше число. Виберіть більше число, якщо псорiатичний артрит значно вплинув на Вашу роботу.

Подумайте тільки про те, наскільки псорiатичний артрит впливав на Вашу працездатність у той час, коли Ви працювали.

Псорiатичний артрит не впливав на мою роботу


Псорiатичний артрит повністю перешкоджав мені працювати

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

ОБВЕДІТЬ ЧИСЛО

 1. Протягом минулих семи днів наскільки псорiатичний артрит вплинув на Вашу здатність виконувати регулярну повсякденну діяльність, крім діяльності на роботі?

  Під повсякденною діяльністю ми маємо на увазі звичайні види діяльності, які Ви виконуєте, такі як хатня робота, відвідування магазинів, догляд за дітьми, фізичні вправи, навчання тощо. Згадайте час, коли Ви були обмежені в обсязі чи видах діяльності, яку Ви могли виконувати, та час, коли Ви досягли меншого, ніж Вам хотілося б. Якщо псорiатичний артрит вплинув на Вашу діяльність тільки трохи, виберіть менше число. Виберіть більше число, якщо псорiатичний артрит значно вплинув на Вашу діяльність.


Подумайте тільки про те, наскільки псорiатичний артрит вплинув на Вашу здатність виконувати регулярну повсякденну діяльність, крім діяльності на роботі.

Псорiатичний артрит не вплинув на мою повсякденну діяльність


Псорiатичний артрит повністю перешкоджав мені виконувати повсякденну діяльність

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

ОБВЕДІТЬ ЧИСЛО

WPAI:PsA V2.0 (Ukraine Ukrainian)
Ukrainian for Ukraine