asyan.org
добавить свой файл
1
Олександр Попов привітав переможців міжнародного конкурсу

«Microsoft Appathon»

«Мені надзвичайно приємно вітати киян, які стали переможцями престижного міжнародного конкурсу ІТ-технологій. Така визначна подія відбулася вперше, але, я переконаний, що про винаходи і розробки вихованців та вчителів київських навчальних закладів ми почуємо ще не раз. І головне – зможемо їх застосувати. На впровадження інноваційних технологій у навчанні розрахований і Столичний стандарт освіти. Крім того, реалізувати прогресивні ІТ-ідеї та пропозиції на практиці українські студенти та учні зможуть у рамках інноваційного парку «Біонік Хілл». Адже одним з основних завдань влади є створення необхідних умов для обдарованої молоді з тим, аби кожен з них мав можливість реалізувати свій потенціал на батьківщині» – зазначив Олександр Попов.

Під час зустрічі переможці міжнародногоІТ-конкурсу розповіли про історію власної перемоги, перипетії інтелектуальних змагань та висловили свої побажання щодо вдосконалення української освіти, зокрема у частині вивчення англійської мови і точних наук.

30 січня 2013 року під час Британської виставки освітніх технологій переможцями Європейського конкурсу «Microsoft Appathon» зі створення застосунків для освітян на операційній системі Windows 8, стали: Світлана Литвинова, Олексій та Олександр Тебенко. За результатами голосування перемогу отримав застосунок Matches (Сірники). За допомогою розробленої програм можна вирішувати інтелектуальні задачі та розвивати логіку. Програма призначена для користувачів від 3 років і підвищує складність завдань за результатами вирішення попередніх задач.

Протягом місяця розроблені українськими учителями застосунки будуть доступні для безкоштовного завантаження на Windows Store.