asyan.org
добавить свой файл
1
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ  1. Назва конкурсу: «ТІК» - Народний ТУР

2. Організатор конкурсу: СПД «ЗБАРЩУК О.А»


Початок конкурсу: 06.04.2010 року

Закінчення конкурсу: 15.05.2010 року


Дата визначення переможця (-ів): 17.05.2010 року


Нагороди конкурсу – фірмові футболки гурту «ТІК» - 25 штук, компакт диски гурту «ТІК» з автографом Віктора Бронюка – 25 штук
Учасники Конкурсу

Будь-яка особа, що проживає на території України, (для неповнолітніх - за умови громадянства України хоча б одного з її батьків) може взяти участь у конкурсі: «ТІК – НАРОДНИЙ ТУР» (далі - Конкурс) та стати учасником конкурсу (далі Учасник) з метою перемоги та отримання однієї з Нагород Конкурсу. До участі у конкурсі не допускаються співробітники Організатора конкурсу, їхні родичі.
Метод визначення переможців: Переможців буде визначено за допомогою журі конкурсу ( В. Бронюк- лідер гурту ТІК, Соні Геляс – PR директор гурту «ТІК», Олег Збаращук – продюсер гурту «ТІК») серед всіх Учасників Конкурсу, які надали концертне відео (репортаж з концерту гурту «ТІК) на умовах цих Офіційних правил.


Умови участі у Конкурсі

Організатор конкурсу надає учасникам можливість розмістити своє авторське відео, що містить репортаж з концерту гурту «ТІК», з 6 квітня по 10 травня включно на сторінці __________________________________ і надати інформацію про себе. 17 травня ЖУРІ конкурсу обирає найкращі відео та оголошує переможців.
Відповіді та Обов’язкова інформація

Обов’язковою умовою конкурсу є надання повної і правдивою інформації (далі – Обов’язкова інформація), щодо Учасника Конкурсу, а саме:

  1. прізвище, ім’я, по-батькові

  2. вік (скільки повних років виповнилося)

  3. повна адреса проживання

  4. контактний телефон

  5. ім’я, по-батькові, прізвище та телефон одного з батьків (у випадку, якщо Учаснику не виповнилося 18 років).

  6. адресу електронної пошти

Обов’язкову інформацію необхідно вказати у спеціально призначених для цього полях на сторінці конкурсу. Розміщувати авторське відео (репортаж з концерту гурту «ТІК») і вказувати Обов’язкову інформацію необхідно у термін, починаючи з 06.04.2010 року і не пізніше 10.05.2010 року (включно).
Гарантія Учасника Конкурсу

Розмістивши Відео та Обов’язкову інформацію, Учасник Конкурсу та його законний представник (у випадку, якщо Учаснику не виповнилося 18 років) підтверджують, що вони згідні з Офіційними Правилами конкурсу.
Повідомлення про Перемогу у конкурсі «ТІК – НАРОДНИЙ ТУР»

У випадку, якщо Відео Учасника відібране Журі конкурсу і визначено найкращим, Організатори Конкурсу зобов’язуються повідомити Учасника Конкурсу про перемогу (далі – Повідомлення про перемогу) шляхом надання Повідомлення про перемогу за контактним телефоном Учасника, що вказаний у Обов’язковій інформації Учасника.
Термін надання Повідомлення про перемогу – не пізніше 20.05.2010 року

Підтвердження про перемогу у конкурсі та отримання однієї з Нагород Конкурсу:

У випадку отримання Повідомлення про перемогу (список переможців буде опублікований на сторінці конкурсу http://play.ukr.net/tik/konkurs/). Для вручення нагороди Конкурсу Організатор зв’яжеться з особою, яку визнано переможцем, за вказаними контактними даними і повідомить їй шлях отримання нагороди (поштою або інш.)

Матеріальна винагорода

Організатор Конкурсу доводить до відома Учасників, що жодних грошових винагород/виплат/т.і. замість Нагород Переможцям Конкурсу надаватися не будуть, а також не можливо замінити отримання нагороди конкурсу на матеріальну винагороду.

У ВИПАДКУ ЯКЩО ВІДСУТНЯ ОБОВ’ЯЗКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКА, ЙОГО ВІДПОВІДІ РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!