asyan.org
добавить свой файл
1
ЗАТВЕРДЖЕНО

Керуючий справами

виконкому
______ В.І.Чанишев

«28» лютого 2013

Протокол
проведення засідання ради з міжнаціональних відносин та розвитку культур національних товариств при міському голові від 28.02.2013р.
Присутні: начальник відділу культури Чернєва О.Д., головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики, секретар ради Зубрицький І.І., керівники національно-культурних товариств, члени ради.

Слухали:
1. Про стан реалізації державної політики у сфері міжнаціональних відносин, розвиток та збереження етнокультурної самобутності національних меншин у місті Бердянську.

(доповідач: секретар ради з міжнаціональних відносин та розвитку культур національних товариств Зубрицький І. І)
2. Про організацію виконання в поточному 2013 році Плану спільних загальноміських заходів Ради з міжнаціональних відносин та розвитку культур національних товариств

(доповідач: секретар ради з міжнаціональних відносин та розвитку культур національних товариств Зубрицький І. І.)
3. Про організацію виконання плану міських заходів щодо протидії

проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві на 2013 рік.

(доповідач: завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Скиртач Н.В.)

Виступили:

Начальник відділу культури Чернєва О.Д., усі члени ради під час обговорення питань порядку денного
Рішення

ради з міжнаціональних питань та розвитку культур національних товариств (ради) від 28.02.2013р.
ВИРІШИЛИ:


  1. Затвердити уточнений План спільних загальноміських заходів Ради з міжнаціональних відносин та розвитку культур національних товариств при міському голові на 2013 рік. Членам ради прийняти активну участь у


виконанні заходів плану ради, святкування 70-ї річниці визволення Бердянська від фашистських загарбників.
2. Начальнику відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Мягченку О.Ю. спільно з начальниками відділу освіти; відділу сім’ї, молоді та спорту виконкому організувати та забезпечити виконання плану міських заходів щодо протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві в 2013 році.
3. Рекомендувати члену відповідної ради, директору гімназії № 3 «Сузр’я» Кривунь О.В. до 200-річного ювілею Т.Шевченка підготувати проведення свята Дня рідної мови «Мовляночка -2014» під гаслом: «Великий син українського багатонаціонального народу» за участю керівників національно-культурних товариств міста, читання Заповіту Кобзаря різними мовами.
4. Членам відповідної ради ( сприяти гімназії № 3 у створенні в навчальному закладі музею національних культур міста Бердянська.
5. Членам ради (Чернєва О.Д., Скиртач Н.В., Зубрицький І.І.) організувати, підготувати і провести 16 вересня 2013 року з нагоди Дня міста фестиваль національних культур «Джерела рідного краю» на площі перед міським Палацом культури біля пам’ятника Дружби народів: виставка за участю гімназії № 3, концерт колективів художньої самодіяльності міста за участю національно-культурних товариств Бердянська.


Начальник відділу організаційної роботи

та внутрішньої політики О.Ю.Мягченко

Секретар ради з міжнаціональних

відносин та розвитку культур

національних товариств

І.І.Зубрицький І.І., 4 71 84