asyan.org
добавить свой файл
1
Науково-дослідна і творча робота студентів
В 2011/2012 н.р. студенти під керівництвом викладачів кафедри опублікували 225 наукових робіт, із них 6 статей у фахових виданнях (у співавторстві з науковими керівниками), 219 тез доповідей на науково-практичних конференціях, в тому числі 63 – на міжнародних конференціях.

Протягом 2011/2012 н.р. опубліковано 6 статей студентів у фахових виданнях (у співавторстві з викладачами) , 219 тез доповідей, в т.ч. 63 – на міжнародних конференціях.

Щорічно зростає кількість учасників міжнародних та національних конкурсів і олімпіад (у 2010 р. – 38 осіб, у 2011 р. – 115 осіб, у 2012 р. –116 осіб). Зокрема, в 2010 та 2012 роках аспіранти кафедри Марина Власова-Захарченко і Катерина Назаренко стали переможцями Всесвітньої Нобелівської Інтернет-олімпіади з економіки. У 2012 р. студент 5 курсу Дмитро Гавриш зайняв призове місце на конкурсі студентських робіт «Молодь опановує маркетинг», який проводиться Українською асоціацією маркетингу. 17 студентів стали фіналістами Всеукраїнського студентського конкурсу маркетингових планів, проведеного Консорціумом з вдосконалення менеджмент-освіти, посіли третє місце. Студенти Євген Нізельник та Катерина Гашок в 2011 р. стали стипендіатами програми «Завтра.UA» Благодійного фонду Віктора Пінчука.

16 студентів взяли участь в щорічному конкурсі Дніпропетровської організації роботодавців «Интеллект, Творчество, Успех», з яких 11 вийшли у фінал та 6 стали переможцями, (перше місце – Ганна Білогорцева, друге місце – Валентина Чешко і Каріна Прокоф’єва, третє місце - Інна Саєнко та Аліна Кірова.

Іван Соловйов та Анастасія Коротка стали переможцями ІV Регіонального студентського фестивалю реклами, який проводився в м. Донецьку в травні 2012 р., посівши друге місце.

На Всеукраїнському конкурсі «Я пишаюсь тим, що я українець!» у вересні 2011 р. студентка Зеленська Вікторія зайняла 1 місце у номінації «Фотографія», Рвачов Ігор отримав диплом в номінації «Відео».

Євген Нізельник та Марина Власова –Захарченко є переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Чотири роки поспіль студенти кафедри є стипендіатами Благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».