asyan.org
добавить свой файл
1
Літературні ігри
Буриме

Ні 17 століття, коли поет Дюкло оголосив, що загубив рукопис із 100 сонетами. Вірші втратив, але дібрані до них рими залишилися. Друзі поета були веселими людьми, вони взяли ті рими і вигадали нові сонети. Так народилося БУРИМЕ, у перекладі з французької – римовані кінцівки.Ведучий пропонує учасникам написати вірші на задані рими. Коден гравець записує зверху на листочку два слова, що римуються, і, загнувши аркуш, передає його сусіду, той також записує два слова і передає далі. Коли набирається 12-14 римованих слів, кожен за цими римами має написати вірш.
Акровірші

Улюблена гра у Росії у 19 столітті полягала в тому, щоб напсати такий вірш, аби перші літери кожного рядка, прочитані зверху вниз, складали якісь слова( імена, прізвища) або вислови.

Напишіть по вертикалі якесь слово. Потім кожен гравець пише по рядку, або створює власний акровірш.
Вигадай свою назву

Прочитайте невелике оповідання А. Чехова, Е.По, Мопассана, Тургенєва...., запропонуйте дати йому назву. Перемагає гравець, який придумав найбільшу кількість назв або найоригінальнішу.

Створи оповідання

Ведучий роздає кожному гравцю по три газети і ножиці. За визначений час потрібно з газетних заголовків скласти маленьке оповідання. Перемагає гравець, який створив найоригінальнішу історію.