asyan.org
добавить свой файл
1
Зима – чудова пора року! Скільки радості для малят! Однією з найбільш ефективних форм активного відпочинку дітей є фізкультурні розваги. Їхній зміст складають різноманітні фізичні вправи, які проводяться у формі веселих ігор та забав. Ось і дошкільнята ДНЗ Герцаївського району разом з вихователями довго не роздумуючи, запросили всіх малят на зимові розваги. І на заваді не став мороз – він тільки допоміг дошкільнятам швидше виконувати завдання, які приготували для них вихователі.

Весело гралися в ігри на свіжому повітрі, каталися на лижах, санчатах, ліпили снігові баби. Разом з тим, ці вправи допомогли закріпити рухові вміння та навички хлопчиків і дівчаток, сприяли формуванню у них фізичних якостей (швидкість, спритність, орієнтація у просторі, міць), забезпечили виховання почуття колективізму, дружби і взаємодопомоги.
Все це зміцнює та загартовує малят. Адже здоров’я дітей – основне джерело щастя, радості батьків, педагогів, суспільства в цілому.
05.02.2013р. в ДНЗ відбувся День Здоров’я «Пригоди Сніговичка». В цьому заході прийняли участь усі діти садочка. Сніговичок спонукав дітей до веселих зимових змагань, з дітьми старшого дошкільного віку прийняв участь у веселих спортивних змаганнях. Повеселились малюки від душі!


31.01.13р. о 11.00 відбулась зимова спортивна розвага ДНЗ №244, 336. В побудові палацу для Снігової королеви творчої фантазії дітей та дорослих не було меж. В заході приймали участь батьки дітей ДНЗ 244, 336. (див. фотогалерею)

Дошкільнята разом з вихователями ДНЗ весело грають в ігри на свіжому повітрі, катаються на лижах, санчатах, ліплять снігову бабу. Все це зміцнює та загартовує малят.
Адже здоров’я дітей – основне джерело щастя, радості батьків, педагогів, суспільства в цілому.

Для зарахування дитини в ДНЗ №6 необхідні такі документи:

  • Заява від батьків (законного представника) про прийняття дитини у дитячий садок.

  • Копія свідоцтва про народження дитини.

  • Медична карта (форма № 026) та карта профілактичних щеплень (форма № 063).

  • Довідка з дитячої поліклініки про епідеміологічне оточення.

  • Пакет затверджених документів для оформлення пільги на оплату за утримання дитини в дитячому садку.

Відрахування дітей з ДНЗ здійснюється:

  • на підставі медичного висновку про стан здоров`я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі цього типу;

  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

  • коли дитина не відвідує дошкільний заклад без поважних причин більше місяця;

  • За дитиною зберігається місце в д/з у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, а також у літній період (75 днів).

Правила, обов`язки та права


У ДНЗ № 6 діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей. Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:
1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 8.00 та забирати – до 19.00.

2. Приводити дитину в ДНЗ у чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ за телефоном 3-50-32.

5. Вихователь зобов`язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу, розчосу, загноєння очей), нездужання (головний біль, хворе горло), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов`язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. При відсутності дитини в д/з більше трьох днів необхідно надати довідку від лікаря.

8. Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в д/з, мають передати її вихователю. Не припустимо відправляти дитину до д/з саму, без супровіду дорослого.

9. Батькам треба заздалегідь повідомляти вихователя щодо осіб, яким вони доручають забрати дитину з д/з. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

10. Вихователь не має права віддавати дітей з д/з неповнолітнім дітям, батькам в нетверезому стані.

11. Вносити плату за харчування до 10-го числа кожного місяця.

12. Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).
Обов'язки батьків

• Відвідувати загальні та групові збори.

• Взаємодіяти з ДНЗ № 6 за всіма напрямками виховання і навчання дитини.

 Права батьків

• Приймати участь в роботі Ради закладу, батьківських комітетів тощо.

• Приймати участь у суботниках.

• Надавати допомогу і робити добровільні пожертвування на реалізацію статутних завдань (за безготівковим розрахунком за погодженням батьківських комітетів).
Порядок внесення плати за утримання дитини

• Плата вноситься в банк по квитанції до 10 числа за місяць наперед.

• Перерахунок оплаченої квитанції у випадку хвороби дитини провадиться у наступному місяці.

• Батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю.

• Пільгова оплата за д / с надається після подачі завідувачу  підтверджуючих документів на пільгу. Перерахунок проводиться з моменту подачі документів.