asyan.org
добавить свой файл
1
Згода на участь у дослідженні
Вас просять взяти участь у науковому дослідженні.

Перш, ніж Ви погодитеся, дослідник повинен Вам повідомити про (I) цілі, процедури і тривалість дослідження; (II) будь-яку процедуру, яка є експериментальною; (III) резонно передбачений ризик, недомагання, чи користь від дослідження; (IV) будь-які потенційно корисні альтернативні процедури чи лікування; та (V) як буде збережено конфіденційність.

У разі необхідності, дослідник також повинен повідомити Вам про (I) будь-яку доступну компенсацію чи медичне лікування, в разі отриманої травми; (II) можливість непередбачених ризиків; (III) обставини, за яких дослідник може призупинити Вашу участь в дослідженні; (IV) будь-які додаткові витрати для Вас; (V) що станеться, якщо Ви вирішите зупинити участь у дослідженні; (VI) коли Вам повідомлять про нові результати досліджень, які можуть вплинути на Ваше бажання приймати участь у цьому дослідженні; та (VII) скільки людей прийматиме участь у цьому дослідженні.

Якщо Ви погодитеся прийняти участь в дослідженні, Вам вручать, підписану Вами, копію цього документу і короткий виклад дослідження у письмовій формі.

Ви можете зв’язатися з _______ім’я і прізвище_________ по телефону _____номер телефону____ в будь-який час, якщо у Вас виникнуть запитання щодо дослідження.

Ви можете зв’язатися з _______ім’я і прізвище________ по телефону _____номер телефону_____, якщо у Вас виникнуть запитання щодо Ваших прав, як суб’єкта дослідження, або з приводу того, що робити у випадку отриманої травми.

Ваша участь в цьому дослідженні добровільна. Вас не буде покарано і Ви не втрати своїх пільг, якщо відмовитеся від участі чи вирішите зупинити свою участь в дослідженні.

Підписання цього документу означає, що дослідження, разом із зазначеною вище інформацією, було описано Вам в усній формі і що Ви добровільно погоджуєтеся приймати в ньому участь.

___________________________

____________

Підпис учасника

дата

___________________________

____________

Підпис свідка

дата