asyan.org
добавить свой файл
1
Кінець янучарам

Бездарна недієздатність, патологічне неусвідомлення необхідності, відверта брехня та вселенський грабіж всього і всіх купкою тих, хто нині узурпував владу в Україні, все більше набирає характеру національної катастрофи. Ситуація набагато гірша, ніж її озвучують «політики зі світовими іменами. Вони затято співають свою собачу пісню, видаючи бажане за дійсне. Нас всіх вважають дебілами, лохами, втовкмачуючи байки про «реформи», «покращення життя вже сьогодні».

В країні складається катастрофічна ситуація з економікою і фінансами. Бездарність; керівництва призвела до того, що держава не виживе без фінансової допомоги зовні. Конкретні пацани за 480 млрд. грн.. продали нас у боргове рабство. Тільки цього року ми повинні віддати в якості боргів і відсотків біля 100млрд. грн.. Ці боргові зобов'язання перевищують темпи зростання економіки. По суті це дефолт. Натомість бандократія продовжує відвертий грабіж народу і держави. Вони ніколи не заробляли грошей, не могли організувати процеси життєтворення. Могли тільки віднімати і ділити. Фактично ця рекетирська кліка обклала даниною всю державу. Багатіють тільки найбагатші: олігархи - спонсори провладної структури; члени «сім'ї», функціонери Партії регіонів. Всі вони збільшили свої статки тільки за перший рік «царювання» в середньому в три рази.

Галопуюче зростання і цін майже на всі товари і послуги - це наша данина владним дурням за відсутність елементарного розуміння, як керувати процесами в державі. Себе ж «паханат» любить і цінує настільки, що їхнє утримання тільки офіційно коштує нам удвічі дорожче, ніж попередніх дармоїдів.

Закон в державі не працює. Злочинна влада крутить те дишло, куди сама бажає. Недолугі правителі ні за що не відповідають, але завжди знають, хто винуватий. Органи дізнання і суди стали інструментом покарання в руках бандократії, легалізації диктатури й узаконення рекету. В усі часи правоохоронні органи захищали населення від бандитів, нині бандитів захищають від нас. Дія закону сьогодні - це підла помста усім, хто хоч колись у чомусь відкрито виступав проти цих професійних підлючників. Йде тотальне прослуховування, стеження за всіма «неблагонадійними». Йде оскаженілий тиск на всіх, хто критикує владу. У слідчих ізоляторах сидить маса людей, яких не судять, справи яких не розглядаються. Таких вже назбиралось декілька тисяч. Цим аморальна влада знущається над цивілізованими нормами закону, над усім суспільством. Фрайєри у владі зажрались настільки, що поставили себе вище всіх законів - людських і Божих. Від того стали ворогами Людям і Богу.

Відбувається тотальне знущання над титульною українською нацією: скорочується використання державної "української мови, винищується культура, плюндруються наші національні святині. Нагадую владним жлобам (жлоб не має національності) - приниження українців, української мови і культури в мононаціональній державі Україна (80% населення - українці) є державним злочином, постійно діючою провокацією в розпалюванні національної ворожнечі. Натомість жидам (яких в Україні менше 1%) дані колосальні права, створюються унікальні умови для життя і національного розвитку. Але цим біороботам, мислячим тваринам все мало. І згідно своєї ідеології - Тори - Талмуда - Каббали - вони роблять все для приниження і винищення української нації. Що робили в усі часи серед усіх народів. За що їх чавили й викидали звідусіль. Якщо й надалі будуть поводити себе таким наглючим чином - отримають чергову Коліївщину. Український народ терплячий - але всяке терпіння має свою межу.

ЗМІ здійснюють системне зомбування і роботизацію населення. В різних варіантах безкінечно повторюються одні й ті ж пусті формули, які викривляють істиний стан речей. З кожним днем живемо все гірше, а владні недоумки, розмовляючи самі з собою, серйозно проголошують, що все є таким, яким вони його видумали. Дурь що далі - то нагліше. Примітивізм - жидовізм заполонив усі екрани, усі ефіри. Нормальних людей нудить від засилля жидівських рож і тошнотворних «кумирів». А ті все продовжують стьобаться й знущаться над нами. Відбувається безпардонна русифікація національного інформаційного простору.

Здійснюється постійно зростаюча наглюча провокація у призначенні вірних владі «донецьких» на керівні посади в усіх регіонах України. Ублюдки різних калібрів і відтінків, користуючись спорідненістю з нинішньою верховною владою, захоплюють всі щаблі керівництва державою. Тотальна безвідповідальність влади розбещує суспільство. Все більше представників влади нічого не роблять, не вміють і не хочуть робити. Вони тупо вимагають грошей. Безпрєдєл все ширше й глибше захоплює всі сторони нашого життя.

За що би не взялися ці владні придурки - все псується, все винищується. Вдосконалюється тільки спосіб здирництва та хабарництва. Але самі тугодуми, як і ті, що були раніше, всерйоз вважають, що їм нема заміни. Обмеженість і жаб'яча кров не дозволяє рефлектоїдам турбуватися про щось інше, крім власної роздутої пихи та поповнення корита. В тому, що ми так гидко живемо, немає вини нинішньої влади. Це цілковито їхня заслуга.

Кожен з нинішніх горе-правителів, заступаючи на посаду, приймав клятву на вірність народові й державі Україні. Нагадую, що в усі віки серед усіх народів порушення клятви було найтяжчим гріхом і каралося найвищою мірою.

Йде тотальна здача національних інтересів України на догоду олігархічним кланам, міжнародному банківському капіталу та імперської Росії. Нагадую, що запроданцям і зрадникам в усі віки серед усіх народів був єдиний вирок -смерть.

На тлі загального зубожіння населення, колосального зросту цін на всі продукти, послуги й предмети першої необхідності трепологія владних паразитів про подальші «реформи», впровадження помпезних проектів - це свідоме знущання (підлість). А підлість необхідно зупиняти яким завгодно способом.

Нам всім необхідно усвідомити, що ця бидло-еліта - ніхто, дірка від бублика. Ніколи ніким не були й не будуть. Влади в Україні немає. Є купка бандитів, які узурпували всі гілки й щаблі влади. Створена система штовхає нас до прірви, до загибелі. Дозволити банді далі керувати нашим Життям - бути собі ворогами. Вони, як та кістка в горлі, яку ми повинні викинути на смітник, інакше загинемо. Чим довше вони будуть «керманити» - тим складніше буде розгребти створюваний хаос. Чим швидше ми зупинимо цей безпрєдєл - тим швидше покращиться наше Життя, тим швидше ми відчуємо себе Людьми.

На сьогодні 90% населення незадоволені правлінням цих юродів від влади, 20% готові вийти на вулицю, 3% готові взятися за зброю. Дармоїди самі не підуть: занадто тупі, щоб усвідомити"; занадто підлі, щоб покаятися; занадто жадні, щоб відмовитися. Зло в дії можна зупинити лише силою. Я пропоную інформаційно - енергетичну протидію, силу нашого усвідомлення і єднання в боротьбі зі Злом. Не допоможе - буде повстання, ми змушені будемо взятися за зброю.

Деякі з горе-політиків на власній «шкурі» вже зазнали впливу Вищих Енергій які ретранслюються через окремих Людей - Воїнів Світла.

Першим під роздачу потрапив «хер усих киян» - шизофреник Черновецький. Роги йому ламали довго і щиро. Не допомогла ні вуду Сандея, ні жидівська Каббала. Цього грабіжника і недолюдка в Україні вже нема і ніколи не буде. Але заслужене ще отримає навздогін - відстань для Вогню Небесного не має значення.

Герман - ця підла тітка завжди стверджує «логічну» необхідність кожної дурні, кожного ляпу, що виходить від владних шудр. При цьому сама Герман зсередини є пустою, як турецький барабан. Раніше вже отримала три(!) серйозні попередження. Більше не буде...

Колесников - професійний підлючник за походженням і за налаштуванням. Особистість, яка вищою цінністю життя бачить цифру, арифметику. На лобі носить приклеєну 100-доларову купюру. На отримане попередження не зреагував...

Ребе Табачник - цей ставленик Сіону і печерний україножер рухає відомо які «реформи». Робить все для того, щоби наші діти від зростаючої інформаційної загрузки ставали психічно неврівноваженими. Тиск на школу стає оскаженілим. Діти можуть осилити програму тільки за допомогою батьків. 80% дітей вже хворі. Педагоги шаленіють від кількості вимог і звітів, які все збільшуються. Штат безвідповідальних «акамедиків» все більше впроваджує «нововведення», необхідність і значимість яких ніхто обґрунтувати і пояснити не може. Якщо не зупинити це божевілля - назавтра підростаюче покоління буде остаточно дебілізованим. Табачник давно ходить під ударом. Маю честь повідомити, що та автомобільна аварія, в якій він ледве не вбився - моя заслуга. Тоді жидято отримав сильне блокування Вишніми Енергіями. Біля року сидів тихо, нікуди не висовувався. Цього було замало... Нині за свої зло-діяння заслуговує максимально жорсткого миттєвого покарання. Ніяке з них для цього нелюдя не буде замалим.

Мікола Азаров - особа без національного, психологічного, розумового та морального визначення. Щось сіре і розмите навіть на брудному фоні владної «команди». Ще сто років тому не міг би стати сьомим помічником восьмого писаря в апараті управління державою. Наявність таких дебілів у владі - найбільше зло для суспільства, пряма загроза нашому нинішньому і майбутньому.

«Двічі несудимий» Янукович - наше позорище на весь світ! Жодна країна не може дозволити собі, щоби людина з кримінальним минулим займала хоча би якусь сходинку державної влади. А тут «проффессор» і «президент» в одній особі. З хама ніколи не буде пана - це народна мудрість і закон психології. Хто з дитинства зростав в кримінальному середовищі, ніколи не стане повноцінною людиною. Янукович може й хотів би зробити щось корисне, але не має для того ні здібностей, ні можливостей. Нині «забронзовів» настільки, що не здатен усвідомити ні своєї частки вини в тому, що твориться, ні відчуття глибини прірви, в яку нас штовхає команда його «однодумців».

Єфремов - довго, запекло і постійно відстоює зло, яке вершить Нинішня влада. По суті є рупором зла. Тому не гідний називатися людиною і жити серед людей.

Бойко - найбільший злодій у державі. Перейшов усі межі - нелюдь закінчений. Заслуговує найжорстокішого покарання за всіма законами людськими і Божими.

Литвин - професійна проститутка. Затрепався й забрехався настільки, що його вже ніхто всерйоз не сприймає,, навіть найближче оточення. Цього забудуть усі и одразу, як тільки перестане торгувати мордою.

Колесніченко - слащавий підлючник, зі своєю сардонічною посмішкою домінуючого зла давно випрошує й заслуговує миттєвого справедливого покарання. Тому що відкрито радіє отому злу.

Список можна продовжувати... В нинішній владі людських облич майже не залишилось. По суті, це вже зоопарк, який потребує єдино вірного визначення і, згідно цього визначення - єдиного місцезнаходження.

Закликаю всіх Воїнів Світла, практикуючих цілителів, екстрасенсів - усіх, хто володіє інформаційно-енергетичними способами впливу на відстані й працює в системі Добра - задіяти свої здібності і напрацювання для блокування та нейтралізації хаосу, зла, які продукують ті, хто називають себе владою.

Закликаю представників влади всіх рівнів, в кого залишилася хоч краплина Совісті (часточки Бога в Людині), ігнорувати, не виконувати розпорядження зло­чинної влади.

Закликаю представників силових структур добре подумати, перш ніж виконувати злу волю влади на придушення протидії народу. Бандократи завтрашнього дня не мають. Що будете робити ви, коли банда грабіжників розбіжиться?

Закликаю всіх свідомих громадян України, яким не байдужа власна доля та доля неньки України, до ігнорування так званої влади, до пасивної й активної непокори (виходячи з моменту необхідності, власних сил та можливостей).

Прошу всіх порядних людей, до кого потрапить цей текст - в електронному чи друкованому виді - розповсюдити його якомога ширше. Зло завжди таємне. Розшифроване й широко озвучене, воно втрачає свою силу - це Вселенський Закон . Допоможіть зупинити Зло.

Виходячи з вищеозначеного прошу, закликаю і вимагаю від Вищих Сил Світла задіяти відносно нинішньої нелюдської влади в Україні Закон Вселенської Справедливості - один з Вищих Законів Всесвіту.

Я прошу, закликаю і вимагаю Суду Божого сьогодні і зараз. В підтвердження істинної необхідності такого Суду, щирості моїх слів, бажань і намірів жертвую себе, своє Життя і свою Душу в заклад, що мій заклик, моя вимога єдино необхідні й останні в моїм Житті в цей момент. Повністю готовий нести відповідальність і покарання; за все тут означене, якщо воно надумане, нещире або необ'єктивне. Ставлю свій заклик, як найвищий порив Душі, до негайного розгляду Силами Світла. Божий Промисел - єдине, чого не зможе заперечити ніхто і ніщо.

Хочу побачити, хто захоче і зможе воювати зі мною, виходячи з того, що я особисто багато років тому виголосив війну Дияволу та вселенським силам Зла, які тимчасово заволоділи світом Людей - Синів Бога.

Я один кидаю виклик всім владним недолюдькам - нехай спробують відповісти на тому рівні, яким володію я –

Воїн Світла

представник Ієрархії Сил Світла на планеті Земля

Молодший Жрець

Григ-Орій Нестеренко