asyan.org
добавить свой файл
1

ЗМІНИ КАЛЕНДАРЯ, що внесені в зв’язку з епідемічним карантином в регіонах

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЮНАЦЬКА БАСКЕТБОЛЬНА ЛІГА “Затверджую”

8-й сезон (2009/2010) Генеральний секретар ФБУ

______________Г.М. Мельниченко КАЛЕНДАР ІГОР серед команд юнаків 1996 р.н. 18.11. 2009 р.




Даний календар є викликом на змагання




Група А Група Б


1-й тур

м. Рівне

Перенесено на 11 – 13 грудня
30 жовтня

РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне) - ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96 (Київ)

31 жовтня

ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96 (Київ) - ОДЮСШ-96 (Чернігів)

01 листопада

ОДЮСШ-96 (Чернігів) - РІВНЕНЩИНА-96 (Рівне)
2-й тур 2-й тур

м. Полтава м. Одеса-СДЮСШОР-2 (оплата роботи суддів порівну

Перенесено на 22 – 24 січня між одеськими командами)

13 листопада – на 22 січня Перенесено на 19 – 21 січня

СДЮШОР-2-96 (Полтава) - ЛАВІНА (Черкаси) 12 листопада – на 19 січня

13 листопада – на 23 січня СДЮСШОР-2-96 (Одеса) - УКРАЇНА-96 (Боярка)

ЛАВІНА (Черкаси) - СДЮШОР-12-96 (Запоріжжя) ДЮСШ (Овідіополь) - СКОРПІОНИ-96 (Київ)

СДЮШОР-2-96 (Полтава) - СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ) 13 листопада – на 20 січня

13 листопада – на 24 січня СДЮСШОР-2-96 (Одеса) - СКОРПІОНИ-96 (Київ)

ЛАВІНА (Черкаси) - СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ) ДЮСШ (Овідіополь) - УКРАЇНА-96 (Боярка)

СДЮШОР-2-96 (Полтава) - СДЮШОР-12-96 (Запоріжжя) 14 листопада – на 21 січня

ДЮК ОДЕСА-96 - УКРАЇНА-96 (Боярка)

ВАЗОС-96 (Одеса) - СКОРПІОНИ-96 (Київ)

15 листопада – на 22 січня

ДЮК ОДЕСА-96 - СКОРПІОНИ-96 (Київ)

ВАЗОС-96 (Одеса) - УКРАЇНА-96 (Боярка)
2-й тур 2-й тур

м. Харків м. Рівне

Перенесено на 18 – 21 січня Перенесено на 19 – 21 січня
12 листопада – на 18 січня 13 листопада – на 19 січня

ДЮСШ-7-96 (Харків) - ДОНЕЦЬК-96 (Горлівка) РІВНЕНЩИНА-96 - ДЮСШ-2-ЮНІОР-96 (Ів-Франківськ)

ІМПУЛЬС-96 (Шостка) - НАД КІЛЬЦЕМ-96 (Луганськ) ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96 (Київ) – ГОВЕРЛА-96 (Богородчани)

ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) – СДЮШОР ДОНЕЦЬК-96 ОДЮСШ-96 (Чернігів) - ОДЮСШ (Ужгород)

13 листопада – на 19 січня 14 листопада – на 20 січня

ДЮСШ-7-96 (Харків) - НАД КІЛЬЦЕМ-96 (Луганськ) РІВНЕНЩИНА-96 - ОДЮСШ (Ужгород)

ІМПУЛЬС-96 (Шостка) - ДОНЕЦЬК-96 (Горлівка) ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96 - ДЮСШ-2-ЮНІОР-96 (Ів-Франківськ)

ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) - АЗОВМАШ-96 ОДЮСШ-96 (Чернігів) - ГОВЕРЛА-96 (Богородчани)

14 листопада – на 20 січня 15 листопада – на 21 січня

ДЮСШ-7-96 (Харків) - СДЮШОР ДОНЕЦЬК-96 РІВНЕНЩИНА-96 – ГОВЕРЛА-96 (Богородчани)

ІМПУЛЬС-96 (Шостка) - АЗОВМАШ-96 ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96 (Київ) - ОДЮСШ (Ужгород)

ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) - НАД КІЛЬЦЕМ-96 ОДЮСШ-96 (Чернігів) - ДЮСШ-2-ЮНІОР-96

15 листопада – на 21 січня

ДЮСШ-7-96 (Харків) - АЗОВМАШ-96

ІМПУЛЬС-96 (Шостка) - СДЮШОР ДОНЕЦЬК-96 (Дружківка)

ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) - ДОНЕЦЬК-96 (Горлівка)

3-й тур 3-й тур

м. Маріуполь Перенесено на 04 – 07 грудня м. Івано-Франківськ
04 грудня 03 грудня

СДЮШОР ДОНЕЦЬК-96 (Дружківка) - ЛАВІНА (Черкаси) ДЮСШ-2-ЮНІОР-96 (Ів-Франк) - ДЮСШ (Овідіополь)

НАД КІЛЬЦЕМ-96 (Луганськ) - СДЮШОР-2-96 (Полтава) ГОВЕРЛА-96 (Богородчани) - ДЮК ОДЕСА-96 (Одеса)

05 грудня ОДЮСШ (Ужгород) - ВАЗОС-96 (Одеса)

СДЮШОР ДОНЕЦЬК-96 (Дружківка) - СДЮШОР-2-96 (Полтава) 04 грудня

НАД КІЛЬЦЕМ-96 (Луганськ) - ЛАВІНА (Черкаси) ДЮСШ-2-ЮНІОР-96 - СДЮСШОР-2-96 (Одеса)

06 грудня ГОВЕРЛА-96 (Богородчани) - ДЮСШ (Овідіополь)

ДОНЕЦЬК-96 (Горлівка) - ЛАВІНА (Черкаси) ОДЮСШ (Ужгород) - ДЮК ОДЕСА-96 (Одеса)


АЗОВМАШ-96 (Маріуполь) - СДЮШОР-2-96 (Полтава) 05 грудня

07 грудня ДЮСШ-2-ЮНІОР-96 - ДЮК ОДЕСА-96 (Одеса)

ДОНЕЦЬК-96 (Горлівка) - СДЮШОР-2-96 (Полтава) ГОВЕРЛА-96 (Богородчани) - ВАЗОС-96 (Одеса)

АЗОВМАШ-96 (Маріуполь) - ЛАВІНА (Черкаси) ОДЮСШ (Ужгород) - СДЮСШОР-2-96 (Одеса)

06 грудня

ДЮСШ-2-ЮНІОР-96 - ВАЗОС-96 (Одеса)

ГОВЕРЛА-96 (Богородчани) - СДЮСШОР-2-96 (Одеса)

ОДЮСШ (Ужгород) - ДЮСШ (Овідіополь)
3-й тур 3-й тур

м. Запоріжжя м. Київ-БОЯРКА-96
03 грудня 03 грудня

СДЮШОР-12-96 (Запоріжжя) - ДЮСШ-7-96 (Харків) СКОРПІОНИ-96 (Київ) - РІВНЕНЩИНА-96

04 грудня 04 грудня

СДЮШОР-12-96 (Запоріжжя) - ІМПУЛЬС-96 (Шостка) УКРАЇНА-96 (Боярка) - РІВНЕНЩИНА-96

СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ) – ДЮСШ-7-96 (Харків) СКОРПІОНИ-96 (Київ) - ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96

05 грудня 05 грудня

СДЮШОР-12-96 (Запоріжжя) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) УКРАЇНА-96 (Боярка) - ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96

СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ) – ІМПУЛЬС-96 (Шостка) СКОРПІОНИ-96 (Київ) - ОДЮСШ-96 (Чернігів)

06 грудня 06 грудня

СДЮШОР-5-96 (Дніпропетровськ) – ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 УКРАЇНА-96 (Боярка) - ОДЮСШ-96 (Чернігів)

4-й тур 4-й тур

м. Черкаси м. Одеса-СДЮСШОР-2
24 грудня 24 грудня

ЛАВІНА (Черкаси) - ДЮСШ-7-96 (Харків) СДЮСШОР-2-96 (Одеса) - ОДЮСШ-96 (Чернігів)

25 грудня ДЮК ОДЕСА-96 (Одеса) - РІВНЕНЩИНА-96

ЛАВІНА (Черкаси) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) ВАЗОС-96 (Одеса) - ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96

СДЮШОР-2-96 (Полтава) - ДЮСШ-7-96 (Харків)

26 грудня 25 грудня

ЛАВІНА (Черкаси) - ІМПУЛЬС (Шостка) СДЮСШОР-2-96 (Одеса) - РІВНЕНЩИНА-96

СДЮШОР-2-96 (Полтава) - ДЮСШ-ОЛІМПІЯ-96 (Лозова) ДЮК ОДЕСА-96 (Одеса) - ОДЮСШ-96 (Чернігів)

27 грудня ДЮСШ (Овідіополь) - ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96

СДЮШОР-2-96 (Полтава) - ІМПУЛЬС (Шостка) 26 грудня

ВАЗОС-96 (Одеса) - ОДЮСШ-96 (Чернігів)

ДЮК ОДЕСА-96 (Одеса) - ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96

27 грудня

ВАЗОС-96 (Одеса) - РІВНЕНЩИНА-96

СДЮСШОР-2-96 (Одеса) - ВЕДМЕДІ-КИЇВ-96

ДЮСШ (Овідіополь) - ОДЮСШ-96 (Чернігів)

ІНШІ ТУРИ – БЕЗ ЗМІН