asyan.org
добавить свой файл
1
Міністру Внутрішніх справ України

Могильову А. В.


ЗВЕРНЕННЯ


Шановний пане міністре!
Всеукраїнська політична партія «Братство» з моменту свого формування позиціонувала себе як ідеологічну та послідовну силу, що виступала проти впровадження на території України, так званого «помаранчевого режиму». З 2003 року активісти партії провели безліч акцій, мітингів та рішучих протестів, проти насадження в нашому суспільстві цієї «чуми». Після того, як в 2005 року, нашу спільну перемогу було нахабно та цинічно вкрадено, члени ВПП «Братство» спільно з активістами Партії Регіонів та інших опозиційних груп, неодноразово виступали спільним фронтом в боротьбі зі свавіллям «помаранчевих» окупантів. В результаті, наша політична сила стала об‘єктом політичних репресій. Незважаючи на шалений тиск, ми вистояли і дочекалися перемоги Вашої політичної сили.

Але, не дивлячись на це, ми все одно залишаємось об‘єктом політичного тиску з боку нечистих на руку правоохоронців, які відпрацьовують замовлення наших політичних противників. Зокрема в Одесі, кілька членів та співчуваючих нашої партії, підверглися репресіям з боку працівників міліції. Не піддаючи сумніву ваш вибір, щодо призначень на вищі адміністративні посади в регіони, тим не менш, ми можемо констатувати, що в Одеській області, новопризначені посадовці на чолі з губернатором Едуардом Матвійчуком, грубо та систематично перевищують свої службові повноваження. Нова влада на місцях з подвійною активністю взялася не за виконання своїх прямих обов‘язків: реанімацію економіки, впровадження реформ чи боротьбу з корупцією, а розгорнула кампанію по переслідуванню активістів громадських організацій, лише за їх політичні переконання. При цьому характер та об‘єкти цих переслідувань, свідчать про їх замовний підтекст. Ми вважаємо, що замовником репресій проти українських патріотичних організацій та рухів, виступає сумнівно відомий на теренах Одещини маргінальний політик та відвертий українофоб – лідер партії «Родина» Ігор Марков. За допомогою своїх медіа-ресурсів, ще за декілька місяців до беззаперечної перемоги на президентських виборах В.Януковича, він почав погрожувати представникам патріотичної громадськості в Одесі – репресіями та розправою, за сприянням нової регіональної влади. Наразі ми бачимо, що цей план почав реалізовуватися за допомогою корумпованих зв‘язків Ігоря Маркова. Так працівники одеської міліції, виконуючи злочинні вказівки новопризначеного начальника ГУ МВС в Одеській області Яцкова М.В. порушили кримінальні справи проти громадянина України Віталія Краснощока та громадянина Росії Олексія Макарова, що просить в України політичного притулку. Адвокати затриманих повідомляють про велику кількість порушень процесуальних норм при ведені слідства, що слугують непрямими підтвердженнями «замовного» переслідування українських патріотів. Звертаємо вашу увагу на той факт, що в Одеській області правоохоронні органи служать виконавцями політичних замовлень з боку відверто анти державницьких діячів та сил, зокрема особисто Ігоря Маркова. Ми вже неодноразово зверталися з приводу існування сталих корупційних зв‘язків між Ігорем Марковим та Віталієм Анікєєнко, який обіймає посаду начальника головного відділу податкової міліції - першого заступника начальника спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками у м. Одесі. А також про зв‘язок та тісну «співпрацю» Маркова та прокурора Миколаївської області – Миколи Стоянова. Як можна побачити Марков не тільки не припинив стосунків зі своїми покровителями, але й вірогідно розширив їх на новопризначених керівників обласної та міської міліції в Одесі. Цей зв‘язок, а також мовчазне потурання цим злочинам з боку губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука – свідчить про відвертий саботаж курсу на стабілізацію як економічної, так і суспільно-політичної ситуації в країні.

У зв‘язку з цим, Одеська обласна партійна організація ВПП «Братство» вимагає:

  1. Негайного втручання в ситуації з незаконними арештами та переслідуваннями мирних українських патріотів в Одесі.

  2. Розслідування фактів перевищення службових повноважень з боку голови Одеської обласної державної адміністрації Е. Матвійчука, начальника ГУ МВС в Одеській області Яцкова М.В та в.о. начальника ГУ МВС в м. Одесі.

  3. Перевірки фактів корупційного впливу на вищезгаданих посадовців з боку Ігоря Маркова, голови партії «Родина».

  4. Притягнення до відповідальності всіх причетних до незаконних арештів українських патріотів.

  5. Негайного припинення політичних репресій в Одеському регіоні.