asyan.org
добавить свой файл
1
До складу кожного міністерства входять по 1 представнику від кожного класу, очолює міністерство міністр, учень 8-10 класів.

Міністерство культури

I – Ковальський Богдан

II – Гудзь Христина

III – Бирда Іннеса

IV – Гоц Христина

V – Ковалишин Ірина

VIБойко Роксолана - міністр

VII – Налівних Людмила

VII – Лисенко Лілія

5 – Стребіцька Галина

6 – Мельник Уляна

7 – Підкова Мар’яна

8 – Копит Марія

9 – Пелехата Надія

10 – Твердун Наталя

11 – Молнар Світлана

Міністерство внутрішніх справ

I – Сторож Віктор

II – Лабівський Віталій

III – Шкафаровський Василь

IV Підкова Тетяна - міністр

V – Звіжинська Марія

VI – Буртак Юрій

VII – Рогожинська Соломія

VII – Послазан Олександр

5 – Панчишин Мар’ян

6 – Касіян Назар

7 – Копит Василь

8 – Твердун Тетяна

9 – Хома Наталія

10 – Галанджій Микола

11 – Трендовацький Петро

Міністерство милосердя

I – Смірнова Зоряна

II – Бурмас Наталія

III – Панила Олена

IV – Гудзь Іванна

VБойчук Христина - міністр

VI – Хомяк Христина

VII – Мамчур Ольга

VII – Савіцка Людмила

5 – Кузьо Вероніка

6 – Кучма Ольга

7 – Дідушевич Андрій

8 – Стойко Михайло

9 – Дутка Андрій

10 – Коваль Ігор

11 – Копит Ольга

Міністерство спорту

I – Ольховецький Сергій

II – Шманько Ігор

III – Дармограй Назар

IV – Данилишин Богдан

V – Грнигораш Віталій

VI – Дудко Олександр

VII – Легенький Юрій

VII – Чайковський Євген

5 – Сурко Олександр

6 – Білик Володимир

7 – Молнар Дмитро

8 – Мисник Дмитро

9 – Іванів Володимир

10 – Будівський Степан

11Грошко Володимир - міністр

Міністерство освіти

I – Кундрат Степан

II – Кричун Юлія

III – Соха Лілія

IV – Твердохліб Зоряна

VІванюк Галина - міністр

VI – Тима Наталія

VII – Налівних Людмила

VII – Лучка Віра

5 – Луцишин Анастасія

6 – Сівіцька Христина

7 – Грошко Неля

8 – П’ятничка Марія

9 – Куцло Софія

10 – Товпига Віталій

11 – Грошко Ольга

Міністерство закордонних справ

I – Божик Віталіна

II – Мікулеску Марія

III – Підперигора Софія

IV – Павлов Іван

V – Вишневська Юля

VIКацан Наталія - міністр

VII – Кулик Соломія

VII – Чихарівський Роман

5 – Теслюк Іван

6 – Теслюк Віталій

7 – Аль-Таях Рая

8 – Невідома Вікторія

9 – П’ятничка Андрій

10 – Посерба Світлана

11 – Палій Володимир

Міністерство фінансів

I – Шафран Нікола

II – Маркевич Анна

III – Кульчицька Ольга

IVДемчук Аліна - міністр

V – Миколаїв Настя

VI – Байдюк Ілона

VII – Шарак Марія

VII – Чайковська Наталія

5 – Кожухар Юрій

6 – Теслюк Віталій

7 – Кулик Наталія

8 – Костюк Анна

9 – Сольник Світлана

10 – Цонкова Олена

11 – Грошко Ольга

Міністерство охорони здоров’я

I – Кучма Ірина

II – Біднюк Юлія

III – Мягі Єлизавета

IVКовалишин Ірина - міністр

V – Краснов Володимир

VI – Тур Ольга

VII – Копчак Людмила

VII – Глушак Павлина

5 – Паламар Марія

6 – Мельник Мар’яна

7 – Корнят Леся

8 – Підвисоцький Назар

9 – Сінявська Мар’яна

10 – Кучерява Лілія

11 – Бан Іванна

Міністерство інформації

I – Титжинський Анатолій

II – Бучак Діана

III – Зеленкевич Сергій

IV – Сагаль Михайло

V – Рупа Віктор

VIКолодій Яна - міністр

VII – Москальов Василь

VII – Залуцька Ганна

5 – Вітвіцька Неля

6 – Тицька Мар’яна

7 – Бліщ Вікторія

8 – Мурдза Дмитро

9 – Демида Ігор

10 – Турчак Маріанна

11 – Гривняк Антон

Міністерство господарства

I – Кавулич Юрій

II – Кладочна Вікторія

III – Поспіх Вікторій

IV – Кумка Євген

V – Зварич Христина

VIСлавський Андрій - міністр

VII – Бодак Тарас

VII – Коломій Андрій

5 – Сагайдак Владислав

6 – Сороцький Василь

7 – Раскевич Віталій

8 – Кузь Василь

9 – Свистун Василь

10 – Петрик Тарас

11 – Кучер Ігор