asyan.org
добавить свой файл
1Шановні колеги!

Дозвольте цим листом засвідчити Вам свою повагу та запросити до участі у роботі круглого столу «Два роки змін: що з цього реформи?», який відбудеться 17 жовтня 2012 р. (з 15:00 до 17:00) в ІА «Українські новини» (вул. Еспланадна, 20).

Вже пройшло більше двох років з того моменту, коли Президент Віктор Янукович проголосив новий реформаторський курс та представив громадськості Програму економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Амбітний план передбачав багато змін в економічній системі і навіть часткове виконання запланованого обіцяло вивести нашу країну на зовсім інший рівень розвитку. При Адміністрації Президента було створено Комітет з економічних реформ і активна робота почалась. Проте після двох років активних змін та досить суперечливих результатів по багатьом напрямкам у суспільстві виникає питання, що з того, що було зроблено, є правильним по суті та заслуговує називатись «реформою».

Під час круглого столу ми спробуємо розібратись у цьому питанні. Для початку Володимир Дубровський, старший економіст CASE Україна, представить до обговорення нашу експертну оцінку проміжних підсумків реформаторських зусиль останніх двох років. Далі до обговорення будуть запрошені експерти інших незалежних організацій, представники політичних сил, незалежні кандидати у депутати та представники громадських організацій.

Метою заходу є об’єктивне та незаангажоване висвітлення процесу реформ та актуалізація громадської дискусію навколо важливих проблем. Ми також сподіваємось під час круглого столу отримати від політичних опонентів влади конструктивні пропозиції щодо вирішення тих проблем, які до цього моменту залишаються болючими.

До участі у круглому столі запрошено представників медіа, зокрема журналісти інтернет-видання «Українська правда», газети «Бізнес», “Forbes.ua” та інших друкованих ділових ЗМІ та телеканалів.

Сподіваємось на Вашу участь у роботі круглого столу!
З повагою,

Дмитро Боярчук

виконавчий директор

Примітка:

Круглий стіл буде проводитись в рамках проекту «Популярна економіка: моніторинг реформ», який реалізується Центром соціально-економічних досліджень CASE Україна й підтримується Інститутом відкритого суспільства. Основна мета проекту винести кваліфіковану дискусію про розвиток держави за вузьке експертне коло, та побудувати «діалог з громадськістю».

CASE Україна (www.case-ukraine.com.ua) – незалежна неприбуткова громадська організація, яка проводить економічні дослідження в сфері економічної політики. 

CASE Україна є частиною мережі CASE, до якої входять аналітичні центри у Польщі, Киргизстані, Молдові, Грузії, Білорусі та Росії. CASE Україна є наступником Проекту макроекономічних реформ Гарвардського інституту міжнародного розвитку, який працював в Україні з 1996 до 1999 р. Починаючи з 1999 року CASE Україна працює як українська незалежна неурядова організація.

CASE Україна надає аналітичну та експертну підтримку урядовим та парламентським установам. Нашими партнерами, зокрема, є Міністерство економіки, Міністерство фінансів, Фонд державного майна, Державна податкова адміністрація, Національний банк України. Ми також тісно співпрацюємо з   міжнародними організаціями – Світовим банком, Програмою розвитку ООН (UNDP), Агентством міжнародного розвитку США (USAID), Світовим економічним форумом тощо.

Експерти CASE Україна беруть участь у розробці економічних реформ у сфері фіскальної та монетарної політики, міжнародної торгівлі та європейської інтеграції. Вони також брали участь у розробці програм реформування пенсійної системи та боротьби з корупцією.

Діяльність CASE Україна фінансується з різних джерел, що гарантує незалежність організації. Основними замовниками наших досліджень є Європейська комісія, UNDP, USAID, Міністерство закордонних справ Польщі, Світовий банк, Інститут відкритого суспільства, а також приватний сектор.
вул. Дегтярівська 25а, корпус «Г», оф. 310, Київ, 04119, Україна, E-mail: info@case-ukraine.kiev.ua

Тел./факс: (+38 044) 227-5317 http://www.case-ukraine.com.ua