asyan.org
добавить свой файл
1
Для усунення помилки що наведена нижче:Потрібно скопіювати з файлу кваліфікації таблицю п.22 у Excel та знайти комірки, що об’єднані вертикально, як показано на малюнку нижчеЗняти об’єдання з комірок :Видалити зайвий рядок як показано на малюнкуВ результаті залишаться комірки, що потребують об’єднанняПісля об’єднання комірок поле з назвою дисципліни має нижче наведений вигляд:Далі потрібно передивитись чи не залишилось вертикального об’єднання для решти рядків .

В разі, якщо вертикального об’єднання не залишилось, всю таблицю потрібно скопіювати та вставити до п.22 замість невірної таблиці в кваліфікації. Після вставки таблиці необхідно зберегти зміни в кваліфікації.

Для усунення помилки, що наведена нижчеУ відкритій в MS Word кваліфікації для відображення прихованих символів натиснути Сtrl+*та перевірити, наявність пропущених розривів у документі у середині тексту, як, наприклад, на малюнку наведеному нижче:Для видалення розриву розділу потрібно поставити курсор перед розривом та натиснути Enter :Після виділення розриву видали його, наприклад, за допомогою функції «Вирізати»