asyan.org
добавить свой файл
1
Голові Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи А.І. Cеминозі
Членам Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Щодо законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні)"
Шановні панове!
Найближчим часом на обговорення Комітету з екополітики планується винести законопроект народного депутата Ю. Мірошниченка № 10218 від 16.03. 12 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні)", яким запропоновано позбавити Міністерство екології та природних ресурсів України обласних управлінь, а також ліквідувати Національну комісію з питань Червоної книги України.

Цей законопроект викликав незадоволення серед екологічних громадських організацій, бо він знищує всю систему екологічної безпеки та незалежного контролю, насамперед на обласному рівні, яка була створена в Україна за часи незалежності.

Неможна також допустити і ліквідацію Національної комісії з питань Червоної книги, передавши її функції чиновникам Кабінету Міністрів України. Чиновники не є незалежними експертами в сфері вивчення та охорони рідкісних видів тварин і рослин, тому не зможуть виносити компетентні рішення в питаннях їх охорони.

Ми оцінюємо даний законопроект Ю.Мірошниченка як недоцільний і просимо відхилити його.
З повагою,

…………………………………………………………………………………..