asyan.org
добавить свой файл
  1 ... 5 6 7 8 9

Київ. 26 листопада. УНІАН. Працівники Міністерства транспорту та зв'язку України заявили про підтримку народного Президента України Віктора ЮЩЕНКА. Про це йдеться у заяві, переданій УНІАН за підписами працівників міністерства.

У міністерстві повідомили, що його працівники обурені фактами тиску на керівників транспортних організацій і установ всіх рівнів з боку провладного штабу. Як зазначається у заяві, “незважаючи на негативні закиди до міністерства, яке, начебто, сприяє схемам фальсифікацій, ми рішуче заявляємо: в галузях транспорту та зв'язку працює багатомільйонна армія професійних, свідомих українців, які своїм громадським обов'язком вважають захист національних інтересів України та економічне процвітання держави”.

Як повідомили у міністерстві, оскільки законодавством України залізничникам та державним службовцям заборонено брати участь у страйках, то на підтримку народного Президента Віктора ЮЩЕНКА та вибору народу України вони обіцяють зробити “все можливе й неможливе, аби забезпечити безперебійну роботу транспортних артерій країни та засобів зв'язку для усіх українців та гостей нашої держави”.

При цьому міністр Георгій КІРПА у заяві називається “чудовим організатором та прогресивним менеджером, який згуртував навколо себе високопрофесійну команду”.

Водночас у прес-службі міністерства зазначили, що позицію самого Г.КИРПИ треба дізнаватись від нього.

Заяву підписали 29 працівників Мінтрансзв’язку та 47 працівників підтримали анонімно, говориться у повідомленні.

#

«ТЕКНО УКРАЇНА» ПІДТРИМУЄ АКЦІЮ ОПОЗИЦІЇ І ЗАКЛИКАЄ КИЇВСЬКИЙ БІЗНЕС КУПУВАТИ ДЛЯ МІТИНГУЮЧИХ ЇЖУ, ОДЯГ, МЕДИКАМЕНТИ

“Весь трудовий колектив "Текно Україна" і "Агротех Україна" разом з дорослими і дітьми бере участь в акціях на Майдані Незалежності. Закликаємо весь небайдужий київський бізнес купувати ліки, теплі шкарпетки, взуття і відправляти все це на Хрещатик. Ми там потрібні. Відправте це повідомлення всім. Вистоїмо всі разом і переможемо”. Про це УНІАН повідомили в об'єднанні підприємців «Нова формація» з посиланням на генерального директора «Текно Україна» С.ОГАРКОВУ.

В «Новій формації» повідомили, що на адресу Об'єднання підприємців надходять листи від підприємств, які повідомляють про підтримку акцій опозиції, пропонують допомогу, інформують про приєднання до політичного страйку. Так, сьогодні прийшло повідомлення, що ТОВ "Старком Лтд." приєднується до політичного страйку і також припиняє свою діяльність (за винятком технічної підтримки). Про це повідомив генеральний директор Євгеній РІМЕК.

Крім того, менеджер компанії «Оріфлейм» в Україні, Білорусії й Молдові повідомив, що сервісний центр «Оріфлейму» в столиці на ніч переобладнується в "нічліжку". «Не 5 зірок, але є тепло, мед, варення, медикаменти і наші автобуси перевозять людей з майдану в Оріфлейм і назад, йдеться у повідомленні. 350 співробітників і консультанти приносять теплі речі, продукти.

#

СК «Київ-Енерго-полІс» надає Цілодобові медичні консультації учасникам акції протесту

На час проведення акції протесту страхова компанія «Київ-Енерго-поліс» організувала цілодобовий консультативно-диспетчерський центр, який готовий надавати безкоштовну консультативну і організаційну допомогу з питань медичного характеру учасникам акції. Про це йдеться у заяві компанії, текст якої має в своєму розпорядженні УНІАН.

У цілодобовому консультативно-диспетчерському центрі страхової компанії працюють кваліфіковані лікарі-координатори з досвідом роботи з надання медичної допомоги.

У заяві СК також повідомляється, що за цілодобовим телефоном (044) 201-07-07 учасникам акції будуть оперативно надані консультації, що робити у випадках погіршення самопочуття і як надати першу медичну допомогу.

Крім того, «Київ-Енерго-поліс» звертається до керівників і персоналу медичних закладів міста Києва з проханням всіляко сприяти наданню медичної допомоги учасникам акції «і узгоджено працювати для збереження здоров'я наших співвітчизників».

#

ВЛАда ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОПОНУВАЛа ПРОВЕСТИ РЕФЕРЕНДУМ ПРО АВТОНОМІЮ ОБЛАСТІ

Сьогодні збори активу Донецької області запропонували провести референдум про автономію області.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, обласний депутатський корпус, а також керівники регіону, міст, районів ухвалили рішення звернутися до трудових колективів області із закликом провести завтра мітинги, на яких прийняти резолюції про проведення референдуму.

#

Івано-Франківська обласна державна адміністрація визнала Ющенка Президентом України

Івано-Франківська обласна державна адміністрація визнала Віктора ЮЩЕНКА Президентом України. Про це заявив сьогодні перед 20 тисячами учасниками мітингу в Івано-Франківську голова обласної державної адміністрації Михайло ВИШИВАНЮК.

Як передає кореспондент УНІАН, він зачитав звернення обласної виконавчої влади до жителів Прикарпаття, яке було прийнято на нараді із керівниками райдержадміністрації, районних рад, голови обласної ради.

„Облдержадміністрація ще раз заявляє, - йдеться у зверненні, - що підтримує результати волевиявлення в краї та рішення сесії обласної ради про визнання всенародно обраного Президента України В.ЮЩЕНКА”. „Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, яка склалася в результаті оголошення сумнівних підсумків виборів облдержадміністрація заявляє, що до вичерпного правового врегулювання цієї проблеми голова облдержадміністрації, його заступники, управління і відділи, органи виконавчої влади на місцях продовжують виконувати свої обов’язки, визначенні Конституцією і законами України в повному обсязі”, - говориться у документі.

„Обласна влада була, є і буде з народом. ЮЩЕНКО – президент! Слава Україні!”, - говориться у зверненні. Мітингуючи сприйняли позицію ОДА скандуванням „ЮЩЕНКО – Президент!”. Звернення облдержадміністрації підписав її голова М.ВИШИВАНЮК.

#

Над Закарпатською облдержадміністрацією поруч з державним прапором піднято прапор «Так! Ющенко»

В Ужгороді мітинг прихильників Віктора ЮЩЕНКА перемістився з площі перед обласним муздрамтеатром до майдану перед Закарпатською облдержадміністрацією.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Комітету Національного порятунку в Закарпатській області, проходячи мимо приміщення Апеляційного Суду в Закарпатській області, учасників колони маніфестантів вітали судді, тримаючи в руках помаранчеві стрічки. Під скандування „ЮЩЕНКО – наш Президент” над куполом облдержадміністрації поруч із державним прапором встановлено прапор „Так! ЮЩЕНКО”.

#

Рівненська облрада вимагає виведення іноземних військовослужбовців з території України

Крім визнання Віктора ЮЩЕНКА президентом України і недовіри ЦВК, Рівненська облрада також висловилась за виведення іноземних військ і військовослужбовців з території України.

Таке рішення схвально сприйняли учасники багатотисячного мітингу, який відбувся біля стін обласної ради. На запитання кореспондента УНІАН один з авторів цього рішення, член фракції «Наша Україна” в облраді Віктор МАТЧУК пояснив, що це рішення не стосується перебування російського чорноморського флоту в Севастополі, а йдеться про російські військові спецпідрозділи, про прибуття яких в Україну після президентських виборів повідомляли інформагентства. Щодо російського флоту, то, за словами В.МАТЧУКА, його перебування в Україні врегульовано законодавством та міждержавними угодами між РФ та Україною.

#

Прокуратура Рівного не оскаржуватиме рішення Рівнеради про визнання президентом України ЮЩЕНКА

Прокурор Рівного Леонід ОРЕХОВСЬКИЙ заперечив інформацію про те, що Генпрокуратура дала вказівку прокурорам на місцях оскаржувати у судах рішення міських і обласних рад про визнання Президентом України Віктора ЮЩЕНКА, про що говорилось під час масових акцій протесту в обласному центрі.

У повідомленні для місцевих ЗМІ Л.ОРЕХОВСЬКИЙ зазначає, що жодної подібної вказівки з Києва не надходило і рішення депутатів Рівнеради щодо президентства В.ЮЩЕНКА прокуратура в суді не оскаржуватиме.

#

міжгірська райрада Закарпаття ухвалила рішення про визнання президентом ющенка

Сьогодні в Міжгір’ї (Закарпатська область) відбулась позачергова сесія райради. Депутати одноголосно прийняли рішення висловити недовіру ЦВК і про визнання легітимно обраним Президентом України Віктора ЮЩЕНКА.

Як повідомили в прес-службі Комітету національного порятунку в Закарпатській області, також депутати вирішили звернутись до Верховного Суду України об’єктивно розглянути подання команди В.ЮЩЕНКА на численні порушення виборчого законодавства під час проведення другого туру виборів і прийняти виважене справедливе рішення.

Одночасно відразу три селищні ради – с. Великі Лази, с. Сюрте, с. Ярок --Ужгородського району на своїх сесіях вирішили підтримати народного Президента України В.ЮЩЕНКА і виконувати лише його рішення та розпорядження

#

МЕРИ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ ВВАЖАЮТЬ, ЩО ПРИЧИНОЮ ВИХОДУ НАРОДУ НА ВУЛИЦІ Є ПРАВДА ПРО ВИБОРИ

Мери українських міст вважають, що причиною виходу народу на вулиці є правда про президентські вибори в Україні.

Таку думку висловили у четвер на прес-конференції в агентстві УНІАН міські голови: Яремчі – Микола ПАЛІЙЧУК, Вінниці – Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, Івано-Франківська – Зіновій ШКУТЯК, Житомиру – Георгій БУРАВКОВ, а також віце-президент Асоціації міст України Мирослав ПІТЦИК.

За словами О.ДОМБРОВСЬКОГО, саме „правда про вибори, бажання їх сфальсифікувати і бажання переламати через коліно” стали причиною подій, які сьогодні відбуваються у Києві і фактично у всіх містах України.

О.ДОМБРОВСЬКИЙ зазначив, що лише протягом одного дня 21 листопада на Вінниччині було отримано 28 „замінувань” дільниць, які були чітко розписані в часі, і що інформація про це оперативно йшла по певних ЗМІ, для того щоб налякати людей. Мер пов’язує це намагання залякати виборців під час другого туру із високим результатом Віктора ЮЩЕНКА в області у першому турі.

„Проблема дуже проста – чесно провести вибори і чесно порахувати. Це та причина, чому ми тут і чому люди на вулиці”, - сказав Вінницькій міський голова.

За його словами, люди, які їдуть до Києва на майдан Незалежності, „їдуть самі, самі організовуються, самі шукають автобуси, збирають гроші”. Мер наголосив: „Нація встала з колін, ми дійсно перестали боятися. Ми вже зробили революцію. Ми довели, що ми є не бидло, а українці є великий народ, і Україна є велика держава”.

За словами З.ШКУТЯКА, „вже вночі з 21 на 22 листопада стало зрозуміло, що ЦВК, з органу, який мав організувати вибори, перетворюється в орган фальсифікації виборів”. Тому, зазначив він, „вже о 12-й годині 22 листопада сесія міської ради Івано-Франківська прийняла рішення і визнала В.ЮЩЕНКА Президентом України, маючи на підставі ті дані, які ми мали на той час по голосуванню”.

Щодо звинувачень у фальсифікаціях виборів на Івано-Франківщині, З.ШКУТЯК повідомив, що 2 тисячі спостерігачів з Луганщини, які працювали на 1 тисячі дільниць, не склали жодного акту про порушення процесу виборів. „Звідки через 3-4 дні після виборів з’явилася інформація про масові порушення, мені незрозуміло”, - зазначив З.ШКУТЯК.

В той же час, за його словами, спостерігачі з Івано-Франківщини, які поїхали на дільниці до Маріуполя, взагалі не були допущені до дільниць.

У свою чергу Г.БУРАВКОВ вважає, що неправдива та викривлена інформація, яка розповсюджувалася через ЗМІ, стала причиною того, що у багатьох регіонах люди проголосували не так, як вони розуміють ситуацію насправді. „Люди боялися, що за В.ЮЩЕНКА – націоналісти, а це майже фашисти. Проте ця брехня розвіялася, коли люди побачили, як у Києві абсолютно нормальні люди, в тому числі і пенсіонери, проводять мирні демонстрації, не провокують конфлікт, а мирно домовляються, годують тих же міліціонерів, фотографуються...”, сказав він.

Тому, на думку житомирського мера, якщо сьогодні зробити повторне голосування, то за В.ЮЩЕНКА проголосують набагато більше виборців, ніж 21 листопада. Мер повідомив, що керівники „абсолютно всіх підприємств та бізнес-структур”, проводжаючи його у Київ, зібралися і прийняли рішення підтримати усі чесні започаткування.

Він також зазначив: „Владу можна утримувати або на довірі, або на залякуванні. Люди сьогодні вже побороли у собі це відчуття страху, і ця хвиля все далі і далі розкатується по всій Україні”.

#

в Ужгороді затримано автомобіль з бейсбольними бітами

В Ужгороді на стадіоні „Авангард” заарештовано всіх бандитів, котрі мали намір вчинити напад на мітингуючих громадян. Крім того, як передає кореспондент УНІАН, неподалік мітингуючих працівники міліції затримали автомобіль, заповнений бейсбольними бітами.

Як повідомлялося, закарпатські міліціонери відмовились виконувати рішення начальника УМВС та підтримали Віктора ЮЩЕНКА. Заяву про це сьогодні на мітингу зачитав старший слідчий головного управління УМВС України в Закарпатській області Микола АРТИМИЧ.

Як передає кореспондент УНІАН, закарпатські правоохоронці затримали всіх бандитів, що вчинили опір ужгородських міліціонерам на місцевому стадіоні „Авангард”. За деякими даними бандитами керував екс-помічник губернатора краю Івана РІЗАКА, депутат Мукачівської райради Володимир ПАУЛЬО, більш відомий у кримінальних колах на прізвисько „Чалий” та швагро голови президентської Адміністрації, діючий помічник губернатора Іван ЧУБІРКО.

На стадіоні затримали студентів Львівського транспортного університету, які тримали в руках бейсбольні біти і ймовірно збиралися їх застосувати у провокаціях в Ужгороді.

У мітингу зараз бере учать приблизно 20 тисяч осіб. На вулицях міста транслюють у прямому ефірі програми „5 каналу”.

#

мер Києва вважає нормальним явищем прийняття СВЯТОШИНСЬКОю РАЙрадою столиці рішення про ПІДТРИМку ЮЩЕНКА ЯК ПРЕЗИДЕНТА

Київський міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО вважає “нормальним явищем” рішення депутатів Святошинської районної ради столиці про підтримку Віктора ЮЩЕНКА як Президента України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні в інтерв’ю журналістам.

“Я вважаю, те, що Святошинська райрада підтримала В.ЮЩЕНКА як Президента, говорить про стан громади району, про політизацію цього району і позицію районних депутатів Святошинського району. Там все відбувалося голосуванням, і в мене, наприклад, як у голови міста, претензій до районних депутатів Святошинського району немає. Так як немає у мене претензій до 9 районів Києва, які прийняли позицію Київської міськради. Це - стан суспільства, це політизація, це думка, це позиція на даній території громади і позиція районних депутатів. Я вважаю, що це - нормальне явище”, - сказав він.

Нагадаємо, що Київрада на своїх позачергових сесіях ухвалила рішення про недовіру ЦВК та звернулась до Верховного Суду України, Верховної Ради України, Президента України Леоніда КУЧМИ та Конституційного Суду України з вимогою скасувати рішення ЦВК про встановлення результатів повторного голосування виборів Президента України.

#

МЕРИ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ ВВАЖАЮТЬ, ЩО ПРИЧИНОЮ ВИХОДУ НАРОДУ НА ВУЛИЦІ Є ПРАВДА ПРО ВИБОРИ

Мери українських міст вважають, що причиною виходу народу на вулиці є правда про президентські вибори в Україні.

Таку думку висловили у четвер на прес-конференції в агентстві УНІАН міські голови: Яремчі – Микола ПАЛІЙЧУК, Вінниці – Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, Івано-Франківська – Зіновій ШКУТЯК, Житомиру – Георгій БУРАВКОВ, а також віце-президент Асоціації міст України Мирослав ПІТЦИК.

За словами О.ДОМБРОВСЬКОГО, саме „правда про вибори, бажання їх сфальсифікувати і бажання переламати через коліно” стали причиною подій, які сьогодні відбуваються у Києві і фактично у всіх містах України.

О.ДОМБРОВСЬКИЙ зазначив, що лише протягом одного дня 21 листопада на Вінниччині було отримано 28 „замінувань” дільниць, які були чітко розписані в часі, і що інформація про це оперативно йшла по певних ЗМІ, для того щоб налякати людей. Мер пов’язує це намагання залякати виборців під час другого туру із високим результатом Віктора ЮЩЕНКА в області у першому турі.

„Проблема дуже проста – чесно провести вибори і чесно порахувати. Це та причина, чому ми тут і чому люди на вулиці”, - сказав Вінницькій міський голова.

За його словами, люди, які їдуть до Києва на майдан Незалежності, „їдуть самі, самі організовуються, самі шукають автобуси, збирають гроші”. Мер наголосив: „Нація встала з колін, ми дійсно перестали боятися. Ми вже зробили революцію. Ми довели, що ми є не бидло, а українці є великий народ, і Україна є велика держава”.

За словами З.ШКУТЯКА, „вже вночі з 21 на 22 листопада стало зрозуміло, що ЦВК, з органу, який мав організувати вибори, перетворюється в орган фальсифікації виборів”. Тому, зазначив він, „вже о 12-й годині 22 листопада сесія міської ради Івано-Франківська прийняла рішення і визнала В.ЮЩЕНКА Президентом України, маючи на підставі ті дані, які ми мали на той час по голосуванню”.

Щодо звинувачень у фальсифікаціях виборів на Івано-Франківщині, З.ШКУТЯК повідомив, що 2 тисячі спостерігачів з Луганщини, які працювали на 1 тисячі дільниць, не склали жодного акту про порушення процесу виборів. „Звідки через 3-4 дні після виборів з’явилася інформація про масові порушення, мені незрозуміло”, - зазначив З.ШКУТЯК.

В той же час, за його словами, спостерігачі з Івано-Франківщини, які поїхали на дільниці до Маріуполя, взагалі не були допущені до дільниць.

У свою чергу Г.БУРАВКОВ вважає, що неправдива та викривлена інформація, яка розповсюджувалася через ЗМІ, стала причиною того, що у багатьох регіонах люди проголосували не так, як вони розуміють ситуацію насправді. „Люди боялися, що за В.ЮЩЕНКА – націоналісти, а це майже фашисти. Проте ця брехня розвіялася, коли люди побачили, як у Києві абсолютно нормальні люди, в тому числі і пенсіонери, проводять мирні демонстрації, не провокують конфлікт, а мирно домовляються, годують тих же міліціонерів, фотографуються...”, сказав він.

Тому, на думку житомирського мера, якщо сьогодні зробити повторне голосування, то за В.ЮЩЕНКА проголосують набагато більше виборців, ніж 21 листопада. Мер повідомив, що керівники „абсолютно всіх підприємств та бізнес-структур”, проводжаючи його у Київ, зібралися і прийняли рішення підтримати усі чесні започаткування.

Він також зазначив: „Владу можна утримувати або на довірі, або на залякуванні. Люди сьогодні вже побороли у собі це відчуття страху, і ця хвиля все далі і далі розкатується по всій Україні”.

#

Волинська облрада висловила недовіру обласній держадміністрації<< предыдущая страница   следующая страница >>