asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3 ... 8 9
Мас-медіа 56

Гпу направила чижу і холоду листи про відповідальність “кількох телеканалів”, які показали телесюжети із закликами до захоплення вокзалів, блокування вулиць, автошляхів тощо 56

незалежна профспілка УТ-1 заявляє, що савенко розповсюджує фальшиве звернення від імені працівників, що нібито вони задоволені об’єктивністю роботи каналу під час виборів 56

Житомирські журналісти приєдналися до всеукраїнського страйку 57

“Репортери без кордонів” підтримують страйк українських журналістів проти цензури і закликають владу не закривати “5-й канал” 57

Спортивні журналісти україни закликали футболіста Шевченка “підтримати свій народ у боротьбі за правду” 57

вихід у світ “урядового кур’єра” було зірвано, оскільки в ньому, попри заборону суду, мали бути оприлюднені постанови ЦВК про результати виборів –трудовий колектив газети 58

ВЛАда ДОНЕЦЬКА ВИРІШИЛа припинити трансляцію "5-го КАНАЛу" І "ЕРИ" 58


всеукраїнська акція проти фальсифікації виборів і на підтримку ющенка

ЮЩЕНКО УКЛІННО ПРОСИТЬ НАРОД НЕ РОЗХОДИТИСЯ З МАЙДАНУ ДО ПОВНОЇ ПЕРЕМОГИ

Віктор ЮЩЕНКО уклінно просить народ не розходитися з Майдану Незалежності до повної перемоги.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав, виступаючи на Майдані Незалежності.

„Без перемоги – сприйміть це як наказ, як прохання, як мою молитву – без перемоги ніхто з цього Майдану не повинен піти додому. Нам Бог дав можливість осмислити, що це можливо. Ця нагода трапляється один раз на сто років. Щоб ми були достойні цього вибору! Слава вам!”, - звернувся до людей В.ЮЩЕНКО.

В.ЮЩЕНКО також заявив, що переконаний, що цей Майдан цементує націю: „За три дні ми побачили іншу націю, яка є відкрита. Вночі тут іде свято, тут нема конфлікту, тут є здорова сила. А здорова сила – вона завжди добра, вона завжди толерантна, вона не дихає агресією. Ми спокійні, ми нікого не боїмося, тому що ми віримо у ту справу, яку робимо! Тому що ми сильні!”.

#

ЗАВТРА ЗРАНКУ ПРИХИЛЬНИКИ ЮЩЕНКА ПІДУТЬ ПІКЕТУВАТИ ВЕРХОВНУ РАДУ

Завтра зранку мітингуючі на Майдані Незалежності прихильники Віктора ЮЩЕНКА підуть пікетувати Верховну Раду України.

Про це на Майдані Незалежності заявив депутат Микола ТОМЕНКО.

“Завтра з 9 до 10 збираємося тут і формуємо колони до парламенту України. Всі депутати мають побачити мільйони людей”, - сказав він.

“Ми маємо змусити приймати їх чесні рішення, ті рішення, які спрямують Україну до демократичного руху”, - додав М.ТОМЕНКО.

Він зазначив, що мітингуючи не відійдуть від парламенту, поки не побачать, що будуть прийняті рішення, необхідні для розвитку демократії.

“Ми дамо можливість депутатам війти в парламент, але точно не дамо можливості їм вийти, якщо рішення не будуть прийняті”, - зазначив М.ТОМЕНКО.

Разом з тим він сказав, що у разі неспроможності парламенту ухвалити рішення про висловлення недовіри Центральній виборчій комісії та заміну її складу, то до вимог опозиції додасться ще й вимога розпуску парламенту.

Депутат також зазначив, що завтра опозиціонери продовжать тримати облогу Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента та ряду інших адміністративних будівель.

#

ЮЩЕНКО ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ЄДИНОЮ УМОВОЮ ПЕРЕГОВОРІВ Є ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА 12 ГРУДНЯ

Лідер коаліції “Сила народу” Віктор ЮЩЕНКО заявляє, що єдиною умовою переговорів з В.ЯНУКОВИЧЕМ є повторне голосування 12 грудня.

Про це він заявив, виступаючи зі сцени на Майдані Незалежності.

“Предметом переговорів може бути тільки проведення повторного голосування про вибори президента України. Це є суть нашої відповіді, яка буде виходити на всі пропозиції від Кабміну чи штабу В.ЯНУКОВИЧА”, - сказав В.ЮЩЕНКО.

Він звернувся до людей, які були присутні на Майдані з проханням надати відповідний мандат голові створеної сьогодні робочої групи з командою В.ЯНУКОВИЧА Івану ПЛЮЩУ.

“Прошу вашого мандату: проведення повторного голосування 12 грудня з підписанням закону про відміну відкріпних талонів, рівним доступом до формування членів комісій, рівним доступом до ЗМІ”, - сказав В.ЮЩЕНКО, звертаючись до учасників мітингу.

У відповідь мітингуючи надали мандат своїми оплесками.

В.ЮЩЕНКО також завірив усіх, хто прийшов на Майдан, що без перемоги ніхто звідси не піде.

26 листопада під час переговорів у Маріїнському палаці за участю представників Євросоюзу, було прийнято рішення про створення робочої групи для проведення переговорів між В.ЮЩЕНКОМ і В.ЯНУКОВИЧЕМ.

Від команди В.ЮЩЕНКА до робочої групи увійшли Іван ПЛЮЩ, Анатолій КІНАХ, Олександр ЗІНЧЕНКО і Петро ПОРОШЕНКО.

#

ЯКЩО ЯНУКОВИЧ ЗАТЯГУВАТИМЕ ПЕРЕГОВОРИ БІЛЬШЕ, НІЖ НА 2 ДНІ, ОПОЗИЦІЯ ПЕРЕЙДЕ ДО АКТИВНИХ ДІЙ - ющенко

Лідер коаліції “Сила народу” Віктор ЮЩЕНКО заявляє, що переговори з командою Віктора ЯНУКОВИЧА мають тривати не більше двох днів.

Про це В.ЮЩЕНКО заявив на Майдані Незалежності у Києві.

“Якщо ми побачимо, що В.ЯНУКОВИЧ хоче тільки затягнути час, то ми переходимо до активних дій”, - сказав він. “Якщо за 1-2 дні не знаходиться відповіді, то це – явна позиція, що уряд і В.ЯНУКОВИЧ вас не чує, він маніпулює, як і 21 листопада думкою виборців”, - додав В.ЮЩЕНКО.

#

ЮЩЕНКО ВВАЖАЄ, ЩО ЯНУКОВИЧ щЕ не ПОЧУВ МІТИНГУЮЧИХ НА МАЙДАНІ

Лідер коаліції “Сила народу” Віктор ЮЩЕНКО вважає, що прем’єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ ще не почув мітингуючих на Майдані Незалежності у Києві.

“Прем’єр-міністр, очевидно до цього часу, не може почути людей, які мають громадянську позицію щодо виборів 21 листопада”, - сказав В.ЮЩЕНКО.

“Я не можу сказати сьогодні, що я прийшов з відчуттям того, що прем’єр-міністр вас почув. Він не може почути вас і він пропонує ті речі, які віддаляють України від врегулювання політичної кризи”, - додав він.

В.ЮЩЕНКО зазначив, що прем’єр заявив, що з Донецька може привезти ще 10 тисяч осіб на свою підтримку. “На що я відповів: привозьте, відправляйте состави і привозьте наступних, вони постоять тут день-два, потім ми прийдемо нагодуємо їх, одягнемо їх, дамо їм теплі рукавички і вони приєднаються до нас”, - сказав В.ЮЩЕНКО.

Крім того, він висловив переконання, що якщо В.ЯНУКОВИЧ і справді відкрита людина та відкритий політик, як він себе позиціонує, то він мав би прийти на Майдан і виступити перед мітингуючими.

#

Команда ЮЩЕНКА вважає, що було б дуже корисно, коли б парламент дав політичну оцінку роботі ЦВК і роботі виконавчої системи у процесі виборів

Команда Віктора ЮЩЕНКА вважає, що було б дуже корисно, коли б завтра на засіданні українським парламентом була дана політична оцінка роботі ЦВК та роботі виконавчої системи загалом у процесі виборів 21 листопада.

Завтра парламент розгляне ряд питань, за словами В.ЮЩЕНКА, це: висловлення недовіри ЦВК, формування нового складу Центрвиборчкому на базі на паритету двох сторін – від В.ЯНУКОВИЧА і від В.ЮЩЕНКА.

„Ми вважаємо, що заміна членів комісії відновить довіру в суспільстві до роботи цього інституту”, - наголосив В.ЮЩЕНКО.

Ще одне рішення парламенту, на яке розраховує команда В.ЮЩЕНКА – проведення повторного голосування по виборах Президента з відміною відкріпних талонів, з рівним доступом до ЗМІ, відмовою зі сторони влади від адміністративного тиску.

В.ЮЩЕНКО переконаний, що ці заходи дадуть правдиву відповідь – хто є переможцем. „Нас гаряче в цьому питанні підтримав Президент Польщі Олександр КВАСНЄВСЬКИЙ”, - зазначив він.

„Ми переконані, що ніякі домовленості про формування уряду, про розподіл портфелів, ніякі домовленості про політичну реформу не вирішують питання політичної кризи, яка виникла сьогодні, бо вона виникла по фальшуванню виборів, і тому треба відповідь давати в контексті повторного голосування”, - заявив В.ЮЩЕНКО.

#

Багатостороння зустріч пройшла в добрій атмосфері - кучма

Багатостороння зустріч пройшла в добрій атмосфері. Про це Президент України Леонід КУЧМА по закінченні зустрічі заявив журналістам.

Як передає кореспондент УНІАН, за його словами, «зустріч з самого початку і до самого кінця пройшла в добрій атмосфері з бажанням знайти вихід із ситуації, що склалася, а не заганяти проблеми в глухий кут».

За словами Л.КУЧМИ, якщо одна частина населення України проголосувала за Віктора ЯНУКОВИЧА, а друга частина – за Віктора ЮЩЕНКА, то ні в якому разі ніхто не повинен відчувати себе переможеним і переможцем, тим більше, враховуючи хитку ситуацію з демократією в Україні.

Як повідомляв УНІАН, 26 листопада у Маріїнському палаці в Києві пройшли багатосторонні переговори, спрямовані на врегулювання ситуації в Україні, що склалася після другого туру президентських виборів.

Переговори проходили близько трьох годин.

Вони проходили за участю Президента України Леоніда КУЧМИ, кандидатів на пост Президента України Віктора ЮЩЕНКА і Віктора ЯНУКОВИЧА, Президента Польщі Олександра КВАСНЄВСЬКОГО, Президента Литви Валдаса АДАМКУСА, Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Хав'єра СОЛАНИ, Генерального секретаря ОБСЄ Яна КУБІША, спікера Державної Думи Російської Федерації Бориса ГРИЗЛОВА.

#

сторони переговорів, що відбулися в Маріїнському палаці, виступають проти застосування сили, щоб запобігти кровопролиттю

Сторони переговорів, що відбулися в Маріїнському палаці в Києві, виступають проти застосування сили, щоб запобігти кровопролиттю.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться в спільній заяві щодо врегулювання політичної кризи в Україні, яку зачитав по закінченні переговорів Президент України Леонід КУЧМА.

«Сторони виступають проти застосування сили» з обох боків, що «може призвести до ескалації конфлікту і кровопролиттю», - сказав Л.КУЧМА.

#

Сторони переговорів заявили про початок політичних переговорів для пошуку шляхів виходу з політичної кризи

Сторони переговорів, що відбулися у Маріїнському палаці, заявили про початок політичних переговорів для пошуку шляхів виходу з політичної кризи, яка склалася після другого туру президентських виборів України.

Як передає кореспондент УНІАН, очікується, що в переговорах візьмуть участь чотири сторони - Президент України Леонід КУЧМА, Голова ВР Володимир ЛИТВИН, лідер опозиції Віктор ЮЩЕНКО і прем’єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ.

Створена робоча група з врегулювання спільних рішень, яка сьогодні приступає до роботи.

Сторони очікують від Верховного Суду гласності і відкритості розгляду скарг, які надійшли до Верховного Суду у зв’язку з виборами Президента України.

Л.КУЧМА підкреслив, що сторони «обов’язково достойно вийдуть з цієї непростої ситуації».

За словами Л.КУЧМИ, Україна одна і якщо ми не знайдемо рішення, то це буде несприятливо для українського народу.

Л.КУЧМА подякував усім учасникам переговорного процесу.

#

Солана повідомив, що на переговорах було домовлено, що люди припинять блокування державних установ

В ході багатосторонніх переговорів, що відбулися в Маріїнському палаці, було домовлено, що люди припинять блокування державних установ.

Про це повідомив на прес-конференції по завершенні переговорів сказав Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Хав’єр СОЛАНА.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи порушувалося в ході засіданні питання про проведення повторних виборів, Х.СОЛАНА зазначив, що це питання було на порядку денному зустрічі постійно. «Звичайно, немає сумніву, що це одне з питань, яке буде обговорюватися в робочій групі», - сказав він.

При цьому він наголосив, що важливо, щоб робота Верховного Суду України відбувалась в прозорий спосіб.

Він запевнив, що з великою радістю буде допомагати робочій групі у розв’язанні ситуації, якщо буде така необхідність. «Ми (тобто ЄС – УНІАН) не виступаємо як посередники, ми група дружніх країн, яка допомагає розв’язати ситуацію», - сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів, яка була атмосфера на засіданні, він зазначив, що коли він окремо зустрічався з кожним з кандидатів, атмосфера була теплою, а коли вони зустрілися разом, то обидва кандидата продовжували холодно ставитися один до одного.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи є гарантії, що створена робоча група буде працювати, Х.СОЛАНА зазначив, що «ніяких гарантій немає, сьогодні просто досягнуто згоди, обидві сторони продемонстрували волю прийти до певної згоди».

Він відзначив, що обидві сторони зобов’язалися за жодних обставин не застосовувати силу і негайно розпочати роботу в рамках робочої групи для вирішення конфліктної ситуації.

Х.СОЛАНА вважає важливими кроком вперед те, що обидва кандидата зустрілися в присутності міжнародної спільноти і докласти зусиль для розв’язання ситуації, що склалася. Він сказав, що пообіцяв обом кандидатам при необхідності приїхати в Київ, але висловив сподівання, що такої необхідності не буде.

Він також зазначив, що для Європейського Союзу стабільна, процвітаюча і демократична Україна є ключовим моментом. «Ми хочемо розвивати з демократичною Україною глибокі відносини, але якість цих відносин буде пропорційна демократичності України», - сказав Х.СОЛАНА.

Він висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч в Маріїнському палаці буде сприяти нормалізації політичного життя в Україні і Європейський Союз зможе і надалі поглиблювати відносини з Україною.

Він відзначив, що сьогоднішній день є важливим кроком, але попереду ще багато роботи, особливо для В.ЮЩЕНКА і В.ЯНУКОВИЧА.

На його переконання, їм потрібно працювати у співробітництві з Президентом України Леонідом КУЧМОЮ і головою ВР Володимиром ЛИТВИНОМ, щоб прийти до того рішення, до якого вони зобов’язалися прийти.

#

Солана заявляє, що лідери Росії запевнили його в тому, що російський спецназ не перебуває на території України

Лідери РФ запевнили Верховного комісара ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Хав’єра СОЛАНУ в тому, що російський спецназ не перебуває на території України.

Про це Х.СОЛАНА повідомив на прес-конференції в Києві.

«Я розмовляв з лідерами РФ, вони категорично заперечили присутність російського спецназу», - сказав Х.СОЛАНА.

#

КОМІТЕТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПОРЯТУНКУ ЗАКЛИКАЄ МОЛОДЬ ПІДТРИМАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ СТРАЙК

Комітету національного порятунку звернувся до молоді щодо підтримки його ініціатив і, зокрема, загальнонаціонального страйку.

“Тільки за умови активних дій можна відстояти право на вільне волевиявлення, захистити людську гідність та честь”, - зазначається у зверненні, переданому УНІАН. В ньому сказано, що це дасть змогу протистояти сьогоднішній “війні влади з власним народом, зупинити знущання та неповагу до людей”.

Також у зверненні зазначено, що тільки активними діями можна здолати упевненість “знахабнілої зграї тих, хто вважає, що Україна повинна жити не за демократичними законами, а „по поняттях”. В ньому міститься заклик переконати батьків і вчителів, що якщо вони “залишаться осторонь „помаранчевої” революції, то вони можуть кінцево втратити шанс на можливість жити в достойній державі, впевнено дивитися в завтрашній день!”.

#

КОМІТЕТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПОРЯТУНКУ Закликає ПРОМИСЛОВЦІВ, ПІДПРИЄМЦІВ і РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ ПІДТРИМАТИ ПОЛІТИЧНИЙ СТРАЙК

Комітет національного порятунку звернувся до промисловців, підприємців, роботодавців України із закликом підтримати політичний страйк, щоб відвоювати право на волевиявлення

У переданому УНІАН зверненні Комітету національного порятунку йдеться про те, що не повинно бути ніякого екстремізму, ескалації конфлікту, конфронтації. “Лише порядок і дисципліна, організованість і толерантність, лише виважені відповідальні дії, коли усі ми разом”, - сказано в зверненні.

В ньому йдеться про те, що якщо суспільство відстоїть своє право вибору, значить, відстоїть демократію, а також і право “на приватну ініціативу, чесне підприємництво, права власника та інвестора”. “Ми відкриємо собі шлях до ефективної економічної діяльності за сучасними світовими стандартами, до інвестиційно-інноваційного ривку і суттєвого розширення вітчизняних та міжнародних ринків”, - наголошується в зверненні.

Комітет національного порятунку зазначає, що промислову спільноту недаремно вважали та вважають “оплотом стабільності в державі”. “Але ж не будемо допомагати знахабнілій когорті урядовців гарантувати народові стабільність застою, бідності та безправ’я”, - наголошується у зверненні. В ньому сказано, що загальнонаціональний політичний страйк є дієвим інструментом захисту закону та верховенства права.

В зверненні також міститься заклик підтримати Комітет національного порятунку, його декрети, рішення та ініціативи: “Лише таким шляхом можна вийти з конфлікту та сконсолідувати народ”.

#

Комітет Національного порятунку повідомляє телефони свого Головного диспетчерського центру

Комітет Національного порятунку повідомляє телефони свого Головного диспетчерського центру, куди громадянам можна звернутися для вирішення усіх організаційних питань.

тел: 8 (044) 229-26-44,

тел: 8 (066) 775-21-72.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Соціалістичної партії України.

Як повідомляв УНІАН, 25 листопада Віктор ЮЩЕНКО на Майдані Незалежності зачитав Декрет про створення Комітету національного порятунку.

Цей Комітет створено з метою організаційного та політичного забезпечення захисту конституційних прав громадян України, захисту результатів волевиявлення результатів виборів, висловлених під час другого туру виборів, недопущення узурпації влади в Україні кримінальними кланами та для забезпечення нормальної життєдіяльності об’єктів соціальної сфери та підтримки громадського порядку в державі.

#

Працює “гаряча лінія” Уповноваженого з прав людини

Громадяни України, чиї права порушено, можуть звертатися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни КАРПАЧОВОЇ за захистом своїх конституційних прав. Про це повідомили УНІАН у секретаріаті Уповноваженого.

Також можна звернутися з пропозиціями щодо ситуації, яка склалася в країні, та пошуку шляхів виходу з неї:

Тел.: 253-80-04

Тел./факс: 253-22-07

Електронна пошта: analit@ombudsman.gov.ua

#

КОМІТЕТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПОРЯТУНКУ ЗВЕРНУВСЯ ДО СБУ З ВИМОГОЮ ЗАХИСТИТИ ГРОМАДЯН ВІД КРИМІНАЛЬНОГО ЕЛЕМЕНТУ

Комітет національного порятунку звернувся до голови Служби безпеки України Ігоря СМЄШКА, а також всіх співробітників СБУ з вимогою захистити громадян від кримінального елементу.

Відповідне звернення було зачитано в ефірі „5 каналу” ведучим Миколою ВЕРЕСНЕМ.

„З ряду областей України до міста Києва організовано привезені десятки тисяч осіб. Серед них є як звичайні громадяни, яких відправили до столиці шляхом примусу та погроз, так і злочинні елементи, які були організовані у групи, озброєні холодною та вогнепальною зброєю, отримали від організаторів поїздки злочинні інструкції та гарантії звільнення від кримінальної відповідальності і разі вчинення злочинів.

У зв’язку з вищезазначеним та постійними зверненнями громадян захистити їх від кримінальних елементів, звертаємося до Служби безпеки України з вимогою вжити невідкладних заходів по усуненню загрози життю громадян та конституційному ладу України”, - йдеться в оприлюдненому зверненні.

#

Кілька сотень мітингуючих під Маріїнським палацом в Києві співають Гімн України і скандують «Схід і Захід разом!»

Кілька сотень мітингуючих під Маріїнським палацом в Києві співають Гімн України і скандують «Схід і Захід разом!».

Як передає кореспондент УНІАН, кількість людей під Маріїнським палацом постійно зростає.

Вони також скандують «Кучму геть!» і «Ющенко!»

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 26 листопада, на 18.00 в Маріїнському палаці призначено засідання "круглого стола" за участю Президента України Леоніда КУЧМИ, кандидатів на пост Президента України Віктора ЮЩЕНКА і Віктора ЯНУКОВИЧА, Президентів Польщі Олександра КВАСНЄВСЬКОГО, Литви – Валдаса АДАМКУСА, міністр закордонних справ ЄС Хав'єра СОЛАНИ, генерального секретаря ОБСЄ Януша КУБІША і глави Державної Думи Росії Бориса ГРИЗЛОВА.

#

Трудовий колектив музею історії Києва заявляє, що немає ніякої загрози експонатам музею від людей, які перебувають в Українському домі

Трудовий колектив Музею історії Києва заявляє, що ніякої загрози колекції музею від учасників акції протесту, які перебувають на трьох нижніх поверхах Українського дому, не існує.Про це говориться в заяві трудового колективу Музею історії Києва, текст якої передано УНІАН.

У документі зазначається: “із засобів масової інформації ми, співробітники Музею історії міста Києва, дізналися про порушення кримінальної справи у зв’язку з тим, що перебування в Українському домі учасників маніфестації на підтримку Віктора ЮЩЕНКА загрожує збереженню експонатів нашого музею. Ми засвідчуємо, що ніякої загрози колекції від членів штабу і людей, які знаходяться на трьох нижніх поверхах будинку, не існує”.

“Більш того, - йдеться в заяві, - представники маніфестантів організували пильну цілодобову охорону входу на четвертий та п’ятий поверхи, де згідно з беззаконним і безпідставним розпорядженням Кабінету Міністрів України за підписом прем’єр-міністра України Віктора ЯНУКОВИЧА, з травня цього року розташований наш музей”.

#

християнські церкви проводять спільну МОЛИТВу ЗА КРАЩУ ДОЛЮ УКРАЇНИ

Сьогоднішній день - 26 листопада - з ініціативи християнських церков України проголошено Днем спільного посту і молитви за кращу долю України, повідомили УНІАН у прес-службі Львівського обласного штабу Віктора ЮЩЕНКА.

Молитва одночасно відбудеться у всіх церквах та на майданах, в т.ч. і на Майдані Незалежності в місті Києві. У Львові о 18.00 молитву на площі перед Оперним театром очолить глава УГКЦ Блаженніший ЛЮБОМИР Кардинал ГУЗАР.

#

Національна кіностудія ім.Довженка заявляє про підтримку ющенка

“Національна кіностудія художніх фільмів ім.О.П.Довженка заявляє про свою підтримку народного президента України – Віктора ЮЩЕНКА”, - говориться у заяві трудового і творчого колективу кіностудії.

Як підкреслюється у документі, “Весь творчий колектив кіностудії на чолі із директором „Довженка” Віктором ПРИХОДЬКО підтримує волю українського народу, волю свого українського глядача”.

“Кіно – найбільш вільне та авангардне з мистецтв прагне існувати у цивілізованому ХХІ столітті і розвиватися у вільній державі із нормальними демократичними законами. І кіностудія імені славетного сина України – Олександра Петровича Довженка – стоїть на позиціях демократичного суспільства, де можлива не лише правда політиків і народу, але й правда мистецтв, серед яких кіно є найважливішим”, - заявляє колектив кіностудії.
#

Штаб януковича уповноважив Кравчука на ведення переговорів з опозицією

Лідера фракції СДПУ(О) Леоніда КРАВЧУКА штаб Віктора ЯНУКОВИЧА уповноважив на ведення переговорів з опозицією.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив народний депутат, постійний представник Президента в парламенті Олександр ЗАДОРОЖНІЙ,

За його словами, таке рішення було прийнято вчора і він вже провів зустрічі з окремими представниками опозиції.

Водночас він підкреслив, що пропозиція щодо переголосування другого туру виборів не звучала і тому не обговорювалась.

#

НАУКОВа ЕЛІТа УКРАЇНИ ПІДТРИМУє ДІЇ КОМІТЕТУ національного порятунку, ОЧОЛЮВАНОГО ЮЩЕНКОм

Представники наукової еліти України підтримують дії Комітету національного порятунку, який очолює Віктор ЮЩЕНКО.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Інституту відкритої політики, про це йдеться у зверненні до громадян України, яке було ухвалено на зборах дійсних членів і членів-кореспондентів Національної Академії Наук України.

У зверненні зазначається, що “політичні кола, які в останні роки мали необмежену владу в нашій державі, завели Україну в стан глибокої кризи”.

“Підготовка та проведення виборів Президента України здійснювалися в атмосфері нечуваного адміністративного тиску та інформаційної блокади, результати виборів є фальсифіковані, - йдеться в документі. - По суті в ході і внаслідок виборів владними колами здійснювався державний переворот, який вів до встановлення тотальної олігархічної диктатури з кримінальним забарвленням. Україна опинилася перед загрозою повної втрати свободи та національної незалежності”.

Далі автори заяви зазначили, що “в цю критичну для нашої Вітчизни хвилину” вони - на боці народу, “могутній рух якого зірвав плани замовників”.

“Ми підтримуємо дії Комітету національного порятунку, очолюваного переможцем виборчих перегонів – В.ЮЩЕНКО”, - наголошується в заяві.

Звернення підписали понад 60 найвідоміших вчених України – директори провідних академічних інститутів, лауреати численних міжнародних та національних наукових відзнак, серед яких зокрема, Академіки НАН України - Олександр ВОЗІАНОВ, Іван ДЗЮБА, Микола ЖУЛИНСЬКИЙ, Сергій КОМІСАРЕНКО, Мирослав ПОПОВИЧ, Костянтин СИТНИК, Олександр ШАЛІМОВ, Ігор ЮХНОВСЬКИЙ; члени-кореспонденти НАН України - Олег БІЛОРУС, Тамара ГУНДОРОВА, Віталій ДОНЧИК і Микола ТРОНЬКО.

#

у Будинку профспілок проходить реєстрація офіцерів в Українську гвардію та Сили самооборони, які підтримують Ющенка

На другому поверсі в Будинку профспілок в Києві, у кімнаті 221, йде реєстрація офіцерів в Українську гвардію та Сили самооборони, які підтримуватимуть Віктора ЮЩЕНКА. Про це сьогодні повідомив кореспонденту УНІАН голова Всеукраїнської громадської організації “Товариство українських офіцерів” полковник Михайло ХАБАРОВ.

За його словами, відповідно до Декрету В.ЮЩЕНКА, який було прийнято 25 листопада, розпочалася практична робота над створенням Української гвардії і Сил самооборони.

Як сказав полковник М.ХАБАРОВ, проводиться запис усіх бажаючих офіцерів, які мали відношення до всіх силових структур. За його словами, записатися можуть усі офіцери - як діючі, так і ті, що у запасі або у відставці. “Зараз йде запис і ми всіх приймаємо”, - наголосив полковник.

#

ПФТС, ПАРД і УАІБ заявляють про неможливість визнання рішення ЦВК щодо результатів виборів Президента

Найчисельніші та найбільш авторитетні об’єднання професійних учасників ринку цінних паперів України - Перша Фондова Торговельна Система, Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу та Професійна Асоціація Реєстраторів та Депозитаріїв підписали Звернення до Українського Народу, Президента, Уряду та Верховної Ради України, де зазначили про неможливість визнання рішення ЦВК щодо результатів виборів Президента, повідомили УНІАН у ПФТС.

Звернення вже підтримано компаніями та банками Києва, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Харкова, Івано-Франківська, Львова, Сімферополя та Кременчука.

“Ми не можемо визнати рішення ЦВК про результати виборів Президента України, тому що катастрофічними для економіки України будуть наслідки цього рішення, - підкреслюється у зверненні. - Ми впевнені, що Україну можна розбудувати тільки спільними зусиллями суспільства, держави та бізнесу і тому ми разом з українським народом”.

До звернення приєднались: ТОВ «ЮНГ Цінні папери», ТОВ «Партнер-реєстр», ВАТ «АБ «Прикарпаття», ТОВ «Інвест-М», ТОВ «Міжгалузевий реєстраційний центр», ТОВ «Новий реєстр», ТОВ «Октан», ЗАТ «ІК «Тект», ВАТ «КІНТО», ЗАТ «ІК «Сінком», ТОВ «Фінансовий Альянс», ТОВ «АРТ-Капітал», ЗАТ «Фоїл Сек'юрітіз Нью Юроп», ВАТ «ІК «ІНЕКО», ТОВ «Бі енд Бі груп», ЗАТ «АБ «ІНГ Банк Україна», ЗАТ «ОКМА», ТОВ «Росан Довіра Реєстратор», ТОВ «Українська реєстраційна компанія», ТОВ «Центр реєстрів і консалтингу», ТОВ «ЗЦП «Комекс Брок», ЗАТ «Кремінь-реєстр», ТОВ «Драгон Капітал», ЗАТ ФК «Автоальянс-інвест», ЗАТ «ІК «Проспект Інвестментс», ТОВ «Полар-Інвест», ТОВ «Міжрегіональна Фінансова Компанія», ТОВ «Укранет-Траст», ВАТ «СКБ «Дністер», ЗАТ «Ваш Выбор», ВАТ «Сігма-фонд», ТОВ «ІК «Бізнес-Інвест», ТОВ «ФК «Кліринговий дім», ВАТ «ФК «Рубін».

У повідомленні ПФТС наголошується, що звернення вже підтримано компаніями та банками Києва, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Харкова, Івано-Франківську, Львова, Сімферополя та Кременчука. Перелік компаній та банків, які підписали Звернення, постійно поповнюється.

#

ФУТБОЛІСТИ РЕБРОВ І ЛУЖНИЙ ЗАЯВИЛИ ПРО ПІДТРИМКУ ЮЩЕНКА

На мітингу біля пам`ятника Св. Володимиру у Лондоні про підтримку Віктора ЮЩЕНКА оголосив колишній гравець "Шахтаря" і київського "Динамо" Сергій РЕБРОВ.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Центрального штабу В.ЮЩЕНКА, С.РЕБРОВ сказав, що його родина – разом із ним на мітингу. “Учасники акції були в захваті, особливо коли С.РЕБРОВ підкреслив, що підтримує ЮЩЕНКА, незважаючи на те, що народився в Донбасі”, повідомили у прес-службі.

Раніше в Лондоні про підтримку В.ЮЩЕНКА заявив Олег ЛУЖНИЙ, колишній капітан "Динамо". Він звернувся до земляків на мітингу біля Українського посольства у Великій Британії із закликом боротися за правду. О.ЛУЖНИЙ вірить і переконаний, що на виборах 21 листопада переміг В.ЮЩЕНКО, однак влада сфальсифікувала результати волевиявлення народу, зазначили у прес-службі.

#

ЯЛТИНСЬКИЙ ЗООПАРК «КАЗКА» ЗАКРИТО ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ НА ЗНАК ПРОТЕСТУ ПРОТИ НЕДЕМОКРАТИЧНИХ ВИБОРІВ

Ялтинський зоопарк «Казка» закрито для відвідувачів на знак протесту проти недемократичних виборів. Про це УНІАН повідомив директор зоопарку Олег ЗУБКОВ.

За його словами, у нього немає іншої можливості «змусити кримчан почути іншу думку». Як він зауважив, він не згодний з тим, що Крим єдиний у своєму рішенні підтримати кандидата в Президенти Віктора ЯНУКОВИЧА.

Як повідомив директор зоопарку, з його рішенням погодився весь колектив зоопарку. Вхід в зоопарк прикрашений помаранчевими кольорами. На воротах розміщено оголошення про закриття зоопарку до тих пір, поки, як зазначив О.ЗУБКОВ, не буде переглянуто результати голосування.

Як компенсацію тим відвідувачам, які приїдуть до зоопарку і не зможуть потрапити, дирекція пропонує безкоштовно сфотографуватися з нещодавно народженими в зоопарку левенятами, на яких будуть помаранчеві стрічки.

Ялтинський зоопарк «Казка» один з перших в Україні приватних зоопарків, заснований у 1997 році. Директор зоопарку О.ЗУБКОВ – колишній військовий.

В зоопарку 601 тварина і птахи 104 видів.

#

дівчата з гурту “віагра” допомогли наметовому містечку на хрещатику великою кількістю валянок

Гурт „ВіаГра” і його продюсери Костянтин МЕЛАДЗЕ і Дмитро КОСТЮК спростовують інформацію про підтримку „ВіаГрою” кандидата в президенти Віктора ЯНУКОВИЧА та повідомляють, що гурт завжди підтримував Віктора ЮЩЕНКА.

Як повідомили вони УНІАН, зокрема “ВіаГра” й продюсери особисто передали до наметового містечка на Хрещатику понад 1000 валянок і передадуть ще таку ж кількість.

#

МАРЧУК ЗАКЛИКАВ СИЛОВИКІВ “ПОВАЖАТИ ПРАВО НАРОДУ НА ПРОТЕСТ”

Екс-міністр оборони та екс-глава СБУ Євген МАРЧУК виступив із телезверненням, де закликав силовиків „поважати конституційне право народу на протест”.

Звернення Є.МАРЧУКА було показано по „5 каналу”.

„Виконуючи будь-яке завдання, ви маєте пам'ятати – ви маєте справу з людьми. Силовики добре знають – без зброї можна застосувати силу, що викличе паніку серед людей”, - сказав Є.МАРЧУК.

Є.МАРЧУК закликав офіцерів СБУ „не виконувати накази, які не відповідають Конституції”. Спецпідрозділи Є.МАРЧУК закликав „не виконувати завдання у цивільному, серед мітингуючих”.

Є.МАРЧУК закликав сторони до переговорів, „але не з позиції переможця і переможеного, а рівноправних сторін”.

Раніше у інтерв'ю німецькій газеті „Вельт” Є.МАРЧУК сказав, що у нинішньому протистоянні переможе опозиція.

#

Київська мерія дозволила учасникам акції громадянської непокори користуватися своїми першим і другим поверхами

Першим і другим поверхом Київської мерії дозволено користуватись людям, які беруть участь мітингу проти фальсифікації виборів та на підтримку Віктора ЮЩЕНКА.

Про це журналістам повідомив Київський міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО.

З учорашнього дня страйкуючі люди, які перебувають на Хрещатику, можуть користуватися двома кафе, які розміщені на першому поверсі, столовою та туалетами.

Крім цього, на другому поверсі вони можуть розміщуватись у колонній залі у той час, коли вона вільна.

Це дозволено у робочі дні з 9.00 до 18.00.

«Це нормальне явище. Людина не може не мати того, що потребує організм», - зазначив Київський міський голова.

#

вантажівкою було заблоковано проїзд до місця проживання Ющенка - тягачі-евакуатори компанії "Орлан" розчистили шлях

Сьогодні вранці передові групи охорони виявили, що в’їзд до тимчасового місця проживання Віктора ЮЩЕНКА було заблоковано завантаженою бетонними блоками фурою марки "Рено", яка належить компанії-перевізнику "КамАЗ-транс-сервіс".

Про це прес-службі Центрального штабу В.ЮЩЕНКА повідомив народний депутат Євген ЧЕРВОНЕНКО.

За його словами, водія на місці не було. Представники ДАІ не знайшли цьому пояснень.

За словами Є.ЧЕРВОНЕНКА, фура була брудною, проте помаранчеві стрічки на ній – абсолютно чистими. Він припускає, що таким чином все намагалися виставити, нібито проїзд заблокували прихильники В.ЮЩЕНКА. Він розцінює це як провокацію.

При цьому народний депутат зауважив, що компанія "КамАЗ-Транс-Сервіс" належить відомому бізнесмену Максиму КУРОЧКІНУ.

"Всі перевізники підтримали Віктора ЮЩЕНКА, тому подібні дії, перш за все, ганьблять ім’я цієї компанії", - наголоси він.

Є.ЧЕРВОНЕНКО також повідомив, що представники ДАІ та прокуратури все запротоколювали. Крім того, все зафіксовано на відео.

За його словами, тягачі-евакуатори компанії "Орлан" вже розчистили шлях для проїзду.

#

Футбольний клуб “карпати” заявляє про підтримку народу україни у боротьбі за свої права

Керівництво та колектив футбольного клубу «Карпати» (Львів) заявляє про підтримку народу України у боротьбі за свої законні права.

Про це йдеться у заяві ФК “Карпати”, текст якої передано УНІАН.

Як говориться у документі, “хочемо зазначити, що «Карпати» завжди були народною командою і, незважаючи ні на що, залишаться нею. Разом з тим ми заявляємо, що футбольний клуб «Карпати» (Львів) – позаполітична структура. Водночас ми не можемо залишатися осторонь тих подій, які нині відбуваються в нашій державі. Тому хочемо висловити свою громадянську позицію.

У футболі існує поняття «принципи чесної гри». І саме ці принципи є домінуючими у діяльності футбольного клубу «Карпати» (Львів), за які наш клуб завжди боровся і якими буде керуватися у своїй роботі й надалі.

Наполягаємо на тому, що «принцип чесної гри» повинен превалювати й у суспільному житті нашої країни. Тому заявляємо, що футбольний клуб «Карпати» (Львів) завжди буде зі своїм народом, який відстоює ці принципи і бореться за свої права”.

Від імені колективу футбольного клубу «Карпати» заяву підписали почесний президент ФК «Карпати» Петро ДИМІНСЬКИЙ, генеральний директор та виконуючий обов’язки головного тренера ФК «Карпати» (Львів) Юрій ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ, капітан команди «Карпати» Юрій БЕНЬО.

#

на знак протесту проти фальсифікації виборів Рекламне агентство «Star» розмістило в 30 містах щити з написом: «єдиним джерелом влади в україні є народ»

Рекламне агентство «Star» на знак підтримки акції протесту проти фальсифікації виборів розмістило в 30 містах України рекламні щити, що роз'яснюють громадянам їхні конституційні права.

На цих щитах написано: «Конституція України. Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є НАРОД».

У переданій УНІАН заяві колективу PА «Star» наголошується: «Враховуючи ситуацію в країні, кожен громадянин і патріот України повинен і зобов'язаний виступити на захист демократії. Наш колектив із 25 листопада проводить акцію на 600 рекламних площинах у 30 містах України. Мета акції: захистити конституційне право нашого народу обирати Президента без чиєїсь допомоги, без фальсифікації таі підтасовувань».

«Ми сподіваємося, що демократія в країні переможе», - зазначає колектив РА «Star».

#

центральна виборча комісія

ЦВК ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИЛА, ЩО «ГОЛОС УКРАЇНИ” і “УРЯДОВИЙ КУР’ЄР” НЕ МАЮТЬ ПРАВА ОПРИЛЮДНЮВАТИ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ, ОГОЛОШЕНІ НЕЮ 24 ЛИСТОПАДА

Прес-служба Центральної виборчої комісії направила листи керівництву газет “Голос України” і “Урядовий кур’єр”, у яких повідомляється, що ЦВК відкликає своє рішення про оприлюднення результатів виборів другого туру Президента України, оголошених нею 24 листопада. Про це УНІАН повідомила прес-служба ЦВК.

У повідомленні йдеться про те, що 25 листопада 2004 року Голова Центральної виборчої комісії Сергій КІВАЛОВ підписав два листа на адресу редакцій газет „Голос України” та „Урядовий кур’єр”.

У них йдеться про те, що Центральна виборча комісія відповідно до Закону „Про вибори Президента України” прийняла постанови „Про результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року та обрання Президента України” (№1264) та „Про оприлюднення результатів виборів Президента України” (№1265). Виконуючи статтю 86 Закону України „Про вибори Президента України”, за якою результати виборів мають бути оприлюднені у триденний термін саме у цих двох офіційних виданнях, газети мали надрукувати цю інформацію.

Однак, повідомляє прес-служба ЦВК, того ж дня, 25 листопада, ЦВК факсимільним зв’язком отримала Ухвалу Верховного Суду України від 25.11.04, згідно з якою в порядку статті 152 ЦПК України Центральній виборчій комісії заборонено до вирішення Судом справи офіційно оприлюднювати результати виборів Президента України, зокрема, через засоби масової інформації.

Враховуючи те, що законодавством України рішення судів, які набрали законної сили, є обов’язковими до виконання, повідомляє прес-служба, ЦВК відкликало зазначені постанови. ЦВК також просить редакції обох газет “не вчиняти дій із забезпечення оприлюднення результатів виборів України”.

#

Лавринович вважає, що правовим шляхом для розв‘язання кризи в україні є “максимально прозорий” повторний перерахунок голосів

Ситуація, що склалася в Україні навколо виборів Президента України була обговорена у ході зустрічі міністра юстиції України Олександра ЛАВРИНОВИЧА з представником ОБСЄ – керівником Центру з запобігання конфліктів, послом Ламбертом ЗАННЬЄРОМ.

Зустріч відбулася сьогодні, 26 листопада, у Києві, повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції України.

За її інформацією, Л.ЗАННЬЄР повідомив міністра юстиції України, що місія ОБСЄ в Україні надіслала до ЦВК 24 питання, що стосувалися проведених в Україні виборів глави держави. Посол висловив стурбованість, що на жодне з цих питань відповіді надано не було.

О.ЛАВРИНОВИЧ повідомив представнику ОБСЄ, що згідно з українським законодавством ЦВК має ретельним чином вивчати усі запити і скарги, та надавати на них відповіді в обов‘язковому порядку у визначені законодавством терміни. О.ЛАВРИНОВИЧ висловив здивування зволіканням ЦВК щодо надання відповіді на запит ОБСЄ.

“Збереження цілісної демократичної України можливо лише за умов повної законності у розв‘язанні кризи. Всі кроки мають здійснюватися виключно на підставі законів та Конституції України”, – наголосив міністр юстиції України.

Щодо можливих правових шляхів розв‘язання кризової ситуації в країні, міністр юстиції назвав повторний перерахунок голосів, який має бути здійснений “в максимально прозорих умовах”. “Це має зняти всі підозри і претензії сторін до результатів голосування”, – зазначив О.ЛАВРИНОВИЧ.

Водночас, він наголосив, що у разі, якщо шляхом перерахунку достовірність виборів встановити неможливо, ЦВК має звернутися до Верховної Ради України щодо проведення перевиборів.

#

Міністерство юстиції надіслало нове роз’яснення порядку та процедури проведення перевиборів Президента України

Міністерство юстиції України надіслало нове роз’яснення порядку та процедури проведення перевиборів Президента України.

Прес-служба Мінюсту повідомляє: “У зв‘язку із забороною Верховного Суду України публікувати результати виборів до закінчення розгляду скарги на офіційні результати Центральної виборчої комісії, до Міністерства юстиції України надходять численні запити як засобів масової інформації, громадських об‘єднань, політичних партій, так і громадян України з приводу законодавчого механізму проведення перевиборів Президента України, а також процедури призначення таких перевиборів.

У цьому зв‘язку міністр юстиції України Олександр ЛАВРИНОВИЧ повідомив наступне:

Повторні вибори призначаються в строки та згідно з процедурою, визначеною Законом України Про вибори Президента України (18 березня 2004 року №1630-IV).

Згідно із Законом, повторні вибори Президента України проводяться, якщо до виборчого бюлетеня для голосування було включено не більше двох кандидатів на пост Президента України і жодного з них не було обрано.

Повторні вибори Президента України відбуваються в останню неділю дев'яностоденного строку з дня прийняття постанови Верховної Ради України про призначення повторних виборів.

Постанова Верховної Ради України про призначення повторних виборів приймається не пізніш як на п'ятнадцятий день після дня внесення до Верховної Ради України відповідного подання Центральної виборчої комісії.

Виборчий процес повторних виборів Президента України розпочинається наступного дня після офіційного опублікування постанови Верховної Ради України про їх призначення.

Повторні вибори Президента України проводяться тими ж територіальними та дільничними виборчими комісіями на тих же виборчих дільницях, що діяли під час останніх. У разі необхідності зміни у складі виборчих комісій здійснюються у порядку, передбаченому цим Законом.

Повторне висування кандидатів та подання документів до ЦВК закінчується за сорок п'ять днів до визначеного дня повторних виборів.<< предыдущая страница   следующая страница >>