asyan.org
добавить свой файл
1
Вимоги до каталогу
ПРОХАННЯ ДО УЧАСНИКІВ: ПРИ ПОДАЧІ МАТЕРІАЛІВ ДО КАТАЛОГУ ДОТРИМУВАТИСЬ СТАНДАРТІВ НАВЕДЕНОГО ЗРАЗКА! У ВИПАДКУ НЕДОТРИМАННЯ СТАНДАРТІВ МАТЕРІАЛИ ДО КАТАЛОГУ ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

МАТЕРІАЛИ ДО КАТАЛОГУ ВИСИЛАТИ ОКРЕМИМ ФАЙЛОМ З ЧІТКОЮ НАЗВОЮ!
ОФІЦІЙНИЙ КАТАЛОГ ВИСТАВКИ
Офіційний Каталог виставки складається українською, російською та англійською мовами на основі інформації про підприємство, отриманої від Учасника не пізніше 4 квітня 2012 року. Інформація не повинна перевищувати 500 друкованих знаків (або 50 слів) та має бути надана в електронному вигляді з виконанням наступних вимог: набір ТІЛЬКИ у форматі MS Word 2003 (*.doc), шрифт TimesNewRoman, 12 кегль. Розділи, обов’язкові для внесення: назва підприємства, адреса, телефон, факс, e-mail, адреса веб-сайту, загальна інформація (500 знаків) українською, російською та англійською мовами, логотип підприємства у векторі (*.eps, *.ai).
Матеріали для Каталогу, надіслані з порушенням строків надання або технічних вимог ПРИЙМАТИСЯ НЕ БУДУТЬ!
Переклад інформації: з української на англійську – 50 грн./стор.
з української на російську – 25 грн./стор.
За окрему оплату Учасник, також, може розмістити в Офіційному каталозі свої рекламні матеріали (чорно-білі та кольорові). Графіка приймається у форматі

tif (300 dpi), eps (300 dpi). Макет необхідно надати до 4 квітня 2012 року.
Вартість розміщення рекламних матеріалів:
- 1/2 сторінки (чорно-біла) – 450 грн.
- 1 сторінка (чорно-біла) – 900 грн.
- 1/2 сторінки (кольорова) – 750 грн.
- 1 сторінка (кольорова) – 1500 грн.


УВАГА! ЗРАЗОК ПОДАЧІ МАТЕРІАЛІВ ДО КАТАЛОГУ:

ВАТ «Дашуківські бентоніти»

с. Дашуківка, 19330, Лисянський р-н,

Черкаська обл., Україна

тел.: +380 4749 6-23-30

факс: +380 4749 6-24-32

e-mail: bentonite@dashbent.com

www.dashbent.com
ВАТ “Дашуківські бентоніти» - провідний виробник продукції з бентонітових і палигорськітових глин в Україні. Підприємство пройшло 30-річний шлях від невеликого кар’єру по видобутку глини до великого заводу – лідера на ринку бентонітової продукції країн СНД і Європи. Завод пропонує споживачам бентонітову продукцію з перших рук за цінами виробника.
ВАТ «Дашуківські бентоніти» нагороджено дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу якості продукції, а також отримало нагороду «Екологія та природні багатства України» за екологічність виробництва і ряд інших відзнак.