asyan.org
добавить свой файл
1

Заява № від

До Договору №відІнформація про Клієнта

Найменування КлієнтаКод КлієнтаБрокерський рахунок КлієнтаНомер Рахунку в цінних паперахЦією Заявою Клієнт просить надавити йому Брокерські послуги:

за допомогою програмного забезпечення QUIK


Тарифний план (якщо Клієнт бажає користуватись QUIK)«Трейдер»«Професіонал»«Конкурсний»

Доступ до біржових торгівСпотовий ринок*Строковий ринок

Використання маржинальної торгівліЗ можливістю використанняБез можливості використання

Маржинальне плече (заповнюється в разі бажання клієнта використовувати маржинальну торгівлю, потрібно зазначити одне за наступних значень: 1, 1.5, 2, 2.5 або 3)Використання єдиного рахунку для строкового і спот ринку («Єдина позиція»)ТакНі

Та обирає наступні Засоби обміну Інформацією:

Основний Засіб обміну ІнформацієюQUIK (якщо Клієнт отримує Брокерські послуги за допомогою QUIK)Телефон (якщо Клієнт не використовує для отримання Брокерських послуг QUIK або з будь-якої причини його використання не можливе).Альтернативний Засіб обміну ІнформацієюОбмін електронними документами підписаних ЕЦП за допомогою електронної пошти, її адреса:

Обмін копіями паперових документів документами за допомогою електронної пошти (оригінали документів надаються відповідно Регламенту), її адреса:

Обмін копіями паперових документів по факсу (оригінали документів надаються відповідно Регламенту), його номер:Клієнт погоджується, що Брокер приймає до уваги вказану в цій Заяві інформацію, з дати її прийняття уповноваженою особою Брокера.

Підписанням цієї Заяви Клієнта також зобов’язується забезпечити безперервне функціонування відповідних каналів зв’язку, безперервний та безперешкодний прийом Інформації та контроль за її надходженням по Робочим дням протягом строку дії Договору. В разі неможливості з будь-яких причин отримувати Інформацію за допомогою обраних Засобів обміну Інформацією, Клієнт зобов’язаний невідкладно найшвидшим засобом повідомити Брокера по координатам зазначеним на Офіційному сайті Брокера. При недотриманні зазначених обов’язків Клієнтом, Брокер не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, які можуть виникнуть в результатні ненадходження або невчасного надходження Інформації до Клієнта, якщо Брокер доведе, що він відправив Інформацію вчасно.

Підписуючи цю Заяву Клієнт підтверджує, що повністю ознайомлений з Регламентом та декларацією про ризики (Додаток 4 до Регламенту) та усвідомлює ризики операцій на фондовому ринку, в тому числі ризики при використанні машинальної торгівлі.

** Тариф діє до 31.12.2011р. з 1.01.2012р. замість тарифа «Конкурсний», вступає в дію тариф «Трейдер»

*В разі бажання торгувати цінними паперами (спотовий ринок), обов’язково потрібно зробити вибір, бажає Клієнт використовувати маржинальну торгівлю чи ні, якщо так, то потрібно вибрати розмір маржинального плеча.

Таблиця значень рівня маржі стосовно використання активів брокера
«Маржинальне плече»

«1»

«1.5»

«2»

«2.5»

«3»

Рівень маржі

Достатній

50,00%

40,00%

33,33%

28,57%

25,00%

Попередження

40,00%

32,00%

26,67%

22,86%

20,00%

Маржин-колл

30,00%

24,00%

20,00%

17,14%

15,00%

Якщо рівень маржі «Достатній», то це означає, що Клієнт використав всі доступні йому активи (власні та надані брокером активи) і більше не може відкривати нові позиції, Клієнт можете здійснювати тільки ті угоди, які будуть спрямованні на зменшення зобов’язань, тобто підвищення рівня маржі.

Якщо рівень маржі «Попередження», то брокер може вимагати від Клієнта закриття позицій або довнесення активів, що дозволить збільшити рівень маржі.

Якщо рівень маржі «Маржин-колл», то брокер має право примусово закрити позицію Клієнта для збільшення рівня маржі до рівня «Достатній».

Маржинальне плече та рівень маржі відображаються в торговому терміналі QUIK та в щоденних звітах брокера за підсумками торгового дня.

Маржинальне плече встановлюється брокером клієнту в індивідуальному порядку , після оцінки ризикового профілю клієнта

ПІБ Клієнта (повністю)

Підпис

Дата підписання

Сторінка /1