asyan.org
добавить свой файл
1«КРИМІНАЛІСТИ-КОНСУЛЬТАНТИ З ПРОДАЖУ КОСМЕТИКИ: МИСЛИТИ ЯК ЗЛОЧИНЕЦЬ»

Автор - Віталій Райнюк

ronik81@meta.ua
Це пародійний серіал. Події відбуваються умовно в нашій країні де правоохоронний орган є Поліція.

Це історія про Оперативний Секретний (умовно секретний) Спецзагін Поліції який розслідує кримінальні справи пов’язані з вивченням поведінки злочинців, агентів з продажу косметики та ряду інших осіб з потенційним тяжінням до вчинення кривавих злочинів. В складі Спецзагону є семеро оперуповноважених Слідчих-Консультантів з продажу косметики, їхня Секретарка, оперативна вівчарка Бухтар та спеціаліст з виявлення брехні. Крім того у них є Керівник - Начальник відділку Поліції до якого цей Спецзагін відноситься. Вони їздять по всій країні. Вони борються зі злочинністю. І їхнє завдання мислити як злочинець та викривати їх.

Крім того, як з часом виявляється, в місті, та і у цілій країні є один геній-злочинець який часто втручається в роботу цього спецзагону, Поліції, та загалом всієї країни. Як наприклад Професор Моріарті і Шерлок Хомс, та такі подібні випадки.

Планується що це буде пародії на різні детективні ситуації під час розслідування злочинів а також можливо пародії на детективні, поліцейські і міліцейські фільми і серіали про кримінальні розслідування. Загалом за пародійним стилем цей серіал має бути подібним на фільм «Голий пістолет» або ж його серіальний варіант «Поліцейський загін». Як варіант серіал, або частина серіалу, має вигляд в стилі якби «реальної зйомки» - як наприклад серіал «Школа» Гай Германіки.

ГОЛОВНІ ГЕРОЇ: СПЕЦЗАГІН ПОЛІЦІЇ

Оксана Володимирівна Баришевська (25-35 років). Капітан Поліції, Старший оперуповноважений слідчий, начальниця спецзагону оперативних слідчих. Коротка стрижка, темне волосся. В основному одягається в сині джинси, білу футболку під джинсовою або якоюсь іншою курткою. Під куркою часто є оперативна кобура. На ногах кросівки. Деколи одягнута в діловий жіночий костюм.

По характеру Оксана приколістка. Часто депресивна. Незадоволена життям та всяке подібне. Таємно і безуспішно мріє про знищення всього людства. Або хоча б його частини. Має підозрілі непідтверджені нахили до лесбіянства. Часто розмірковує дедуктивно, по філософському – відповідно у пародійному вигляді. Деколи марить уві сні, вертиться в ліжку, крутить головою. Підозрює про існування Світової Змови, таємних навколо-масонських організацій та такого подібного. Досить сувора з підлеглими оперативниками. Але відхідлива. Можливо служила у якійсь гарячій точці (в Придністров’ї) де і отримала контузію. Через що її часто заклинює, але швидко миттєво відходить. Інколи завзято згадує якусь подію, і раптом переходить на іншу тему – відповідно у пародійному вигляді. Хоча можливо вона просто приколюється. Досвідчений оперативник.
Ольга Миколаївна Хрустенко (25-35 років). Капітан Поліції, оперуповноважений слідчий, член спецзагону оперативних слідчих, замісник Оксани, найкраща подруга Оксани. Вони разом вчилися в одній школі, в одній ще міліцейській академії. Скоріше за все одружена, має 2-3-ьох дітей. Має світле, або каштанове або руде волосся середньої довжини. Одягається в жіночий діловий костюм, плаття, або якийсь інший жіночий одяг. Одягає оперативну кобуру.

По характеру спокійна. Часто також приколюється. Терпить вибрики Оксани, оскільки вони подруги. Якщо Оксана часто не серйозна, то Ольга є її совістю і змушує Оксану дотримуватися закону. Оксана і Ольга часто грають у поганого і доброго поліцейського відповідно. Деколи на оборот. Відповідальна. Досвідчений оперативник.

Слідчий Андрій (25-40 років). Капітан Поліції, оперуповноважений слідчий, член спецзагону оперативних слідчих. Часто одягнений в чорні штани, білу сорочку на якій оперативна кобура, чорна краватка. Досвідчений оперативник. По характеру спокійний. Умовно серйозний. Також часто приколюється.
Слідчий Анатолій (25-40 років). Старший Лейтенант Поліції, оперуповноважений слідчий, член спецзагону оперативних слідчих. Часто одягнений в чорні штани, білу сорочку на якій оперативна кобура, чорна краватка. Не дуже досвідчений оперативник. По характеру не дуже спокійний. Часто не серйозний. Рахується умовним невдахою. Андрій і Анатолій, як і Оксана та Ольга, часто грають у поганого і доброго поліцейського.
Слідчий (20-30 років). Старший Лейтенант, оперуповноважений слідчий, член спецзагону оперативних слідчих. Часто одягнений в чорні штани, білу сорочку на якій оперативна кобура, чорна краватка. Порівняно молодий оперативник. По характеру спокійний. Він, та наступні два Слідчі часто є просто додатковими персонажами.
Другий Слідчий (20-30 років). Старший Лейтенант, оперуповноважений слідчий, член спецзагону оперативних слідчих. Часто одягнений в чорні штани, білу сорочку на якій оперативна кобура, чорна краватка. Порівняно молодий оперативник. По характеру спокійний.
Третій Слідчий (25 років). Лейтенант, оперуповноважений слідчий, член спецзагону оперативних слідчих. Часто одягнений в чорні штани, білу сорочку на якій оперативна кобура, чорна краватка. Наймолодший оперативник у спецзагоні.
Можливо хтось один (або двоє) із цих останніх трьох слідчих – жіночий персонаж.
Секретарка Спецзагону (20-30 років). Можливо білявка. Можливо гламурно і стильно вдягається. Можливо для звітності має звання рядового Поліцейського, або з сержантського складу.
Доктор Літроман (30-40 років). Працює у відділку на посаді експерта з брехні. Є підозра що він мало розбирається у брехології. Ходить в сірому костюмі з краваткою. Літроман схожий на Доктора Лайтмана з серіалу «Теорія Брехні».
Інші дрібніші персонажі зі спецзагону і Поліцейського Відділку загалом: Поліцейські, Експерти-криміналісти криміналістичної лабораторії. Всі зазвичай додаткові персонажі відповідно до ситуації.
Начальник Відділку (40-50 років). Можливо має сивувате волосся. Можливо має певну надмірну вагу. Можливо склерозний. Можливо, як і Оксана, служив у гарячій точці де і отримав певну контузію. Хоча можливо він просто приколюється – відповідно у пародійному вигляді. В основному одягнений в Поліцейський мундир. Звичайно досвідчений оперативник. Можливо це жіночий персонаж.
Вівчарка Бухтар. Собака. Гламурна оперативна вівчарка Спецзагону. Рудувато-мілірованого кольору. У вусі є стильна сережка. Можливо має схильність до алкоголю.
Інші персонажі:

Генерал Шишка (40-50 років). В серіалу з’являється не відразу. Звихнутий колишній психований прикантужений військовик. Часто, або завжди, ходить у воєнному або воєнізованому одязі. Цинічно спокійний. Злий геній. В цивільному житті – цинічний жадний олігарх якому всього мало і який утримує авторитарну злочинну олігархічну мережу і мережу ресторанів швидкого харчування. У нього практично весь бізнес країни та міста. Займається нелегальними злочинними справами. Генерал Шишка збирає гроші зі всіх своїх афер, для того щоб створити саму найбільшу нечувану найграндіознішу всесвітню змову у Світі.

Саме Шишка є заклятим ворогом Спецзагону Поліції та Ольги і Оксани зокрема.

Історії:

Сюжет кожної серії, або групи серій, «Криміналістів-консультантів …» завжди крутиться навколо якого-небудь, зазвичай резонансного, злочину.

Крім того планується історії де цей спецзагін буде виконувати наддержавні завдання пов’язані з порятунком країни. А може і всього світу.

Сюжет першої серії вибудовується навколо якогось вбивства. А Начальник Поліцейської дільниці доручає Оксані Баришевській розкрити цю справу. Але він дає їй напарника. Коли Оксана, за посередництва комедійних та пародійних ситуацій, знайомиться з цим напарником, то виявляється що це її найкраща подруга, Ольга Хрустенко, з якою вона не бачилася вже багато років. Або ж все таки варіант що вони були не знайомі до цього.

Серії:

«Викрадач Наречених» - Стається вбивство. Вбито Ді-джея який ще за декілька годин до смерті працював на весіллі. Слідчі допитують Ді-джейку яка працювала в парі з вбитим. В цей же день слідчі йдуть до ресторану в якому відбувалося це весілля. Гості ще не розійшлися оскільки як виявилось сталася трагедія – викрали Наречену. Мало того, виявляється це лесбіянське весілля. Слідчі знайомляться з Управляючою весіллям. Ще раз допитують Ді-джейку. Виявляється Ді-джейка і Ді-джей були одружені. Але в них були проблеми в сімейному житті. В процесі розслідування виявляється що це не перше викрадення наречених. Це вже четверта наречена яку викрали, і саме на весіллях які організовує фірма «Веселе Свято». Саме з цієї фірми Управляюча весіллям, Ді-джейка та вбитий Ді-джей. В місті орудує маніяк. Слідчі допитують Міма який також працював на тому лесбійському весіллі. Він також з фірми «Веселе свято». Від нього дізнаються що на весіллі був Фотограф – що мабуть надзвичайно підозріло. Фотограф як не дивно також з фірми «Веселе свято». Вже через декілька днів допитують іншу Наречену з того лесбійського весілля, яка мабуть «з’їхала з глузду» - все ще ходить у весільній сукні, оскільки у неї стався шок і вона переживає за свого … свою … наречену яку викрали. Потім допитують найбільш ймовірного підозрюваного – і взагалі паразита та ворога суспільства – Тамаду на тому лесбійському весіллі. Але нажаль Тамада (жінка) не винна.

Стає відомо ім’я Фотографа на тому весіллі. І виявляється він є у базі СБД (Служби безпеки держави). І ще виявляється він вже багато років як мертвий. Але, після процедури ексгумації, в труні того Фотографа немає. Отже він можливо живий. Через фірму «Веселе свято» Слідчі дізнаються адресу де живе Фотограф, і їдуть туди. Фотографа там звичайно нема. Але там знайшли вбитого Міма з весілля. Ольга і Оксана встановили слідкування за будівлею фірми «Веселе свято», в надії що Фотограф-підозрюваний з’явиться там. Це не допомагає. Потім вони відправилися під прикриттям на чергове весілля організоване «Веселим Святом». Це також нічого не дає. Тоді вирішили організувати своє підставне весілля. На яке Нареченою зробили Оксану. З цього весілля Оксану викрадають. Вона опиняється в лігві Лиходія. Оксана дізнається що її викрав Фотограф – лиходій. Там Оксана дізнається чому Фотограф вчиняє такі огидні злочини. Виявляється він ретро-любитель який любить стару побутову техніку, і ненавидить сучасну в тому числі цифрову техніку. Через це він мстить людям – викрадає Наречених з весіль, прикриваючись Фотографом, і знімає полонянок в еротичному відео та фото. А потім виставляє все це інернеті. За допомогою радіо-маячка який був на тілі Оксани, інші Слідчі дізнаються де знаходиться лігво Фотографа. І визволяють Оксану та інших полонянок які там були. Але при цьому вівчарка Бухтар гине як герой. Тобто ніби гине. Бо потім на собачому поліцейському похороні виявляється що він живий і таємно слідкує за власним похороном.

«Утікачка» - Це історія полювання на великі не чесні гроші. Олена Грицаєнко - колишній Прем’єр-міністр виходить з в’язниці де вона сиділа 15 років за звинуваченням у зловживанні владою.

Далі йде передісторія – основний флешбек на 15 років назад. Група оперативних Слідчих карного розшуку на чолі з Оксаною Баришевською робить облаву притону трансвиститів.

Олену Грицаєнко приймають у Столичний Слідчий Ізолятор.

В Америці з тюрми виходить Сергій Буковенко – також колишній Прем’єр-міністр який відсидів тут за обкрадання державного бюджету своєї батьківщини у Східній Європі. Він їде додому за грошима які він колись украв разом з іншими спільниками, в тому числі з Оленою Грицаєнко, які ці гроші і заховали.

Опис життя Олени Грицаєнко в Слідчому ізоляторі.

Депутат Фунтлер іде до церкви і хоче посповідатися священнику про ті самі гроші. Священник заохочує Фунтлера взяти його в долю якщо він допоможе привласнити ті гроші.

Знову слідчий ізолятор. Буковенко відвідує в ізоляторі Олену яка, ще до того як самій стати Прем’єром, колись сама працювала в уряді Буковенка. Зі Слідчого ізолятора Олену відпускають на вечірнє політичне ток-шоу, звідки вона успішно тікає, опиняється на волі і переховується.

Група слідчих Оксани починає шукати втікачку Олену Грицаєнко та ще й розслідувати серію загадкових убивств які пов’язані з утікачкою та її діяльністю. Опис убивства комівояжера. Опис убивства Снігуроньки. Суддя апеляційного суду Ліна Зільбернайтіс якимось чином знає про заховані гроші. Вона іде в бомжацький район «Сині ліхтарі» - де ці гроші і заховані. Там вона зустрічає Депутата Фунтлера і Священника які також прийшли за грошима. Тут у цих трьох виникає конфлікт з Буковенком і його Помічником які слідкували за Фунтлером і Священником. Виникає перестрілка в яку вплутується місцевий Бомж Гектор. В результаті було вбито Депутата Фунтлера, Суддю Зільбернайтіс, Священника та Помічника Буковенка та ще декількох випадкових людей. Слідча група Оксани вирушає на місця вбивств в Районі «Синіх ліхтарів». Слідчі вирушають на місце вбивства Комівояжера. Потім на місце вбивства Снігуроньки. У вбивствах підозрюють Олену Грицаєнко. Щоб знайти її Слідчі починають стеження за Буковенком. Але це стеження мало що дає.

У Оксани день народження – у відділку проходить вечірнє застілля з цього приводу. Наступного дня Оксана переживає похмілля.

Олену Грицаєнко все таки зловили, і то чисто випадково.

Оксана починає допит Олени. Виникає конфлікт зі Слідчими Служби Безпеки Держави (СБД) які вимагають у Оксани видати їм Олену. Оксану поранено під час допиту. Це зробив Буковенко. Оксана непритомна у відділені «швидкої» допомоги. Тепер вже Ольга допитує Олену. Ольга у лікарні відвідує поранену Оксану. Там Буковенко знову намагається вбити Оксану. Ольга і Оксана знешкоджують його.

Суд над Оленою Грицаєнко продовжується. Олена тікає прямо з зали Суду за допомогою колишнього Президента Валерія Бельцера при якому Олена і була Прем’єром. Але Олену майже відразу ловлять.

Ольга здогадується де сховані гроші. Олену садять у в’язницю. Ольга іде у Район «Сині ліхтарі» щоб перевірити чи гроші дійсно заховані там.
Далі кінець основного флешбеку. Через 15 років – сьогодення. Ольга і Оксана зустрічаються з Оленою яка недавно вийшла із в’язниці. Сталося масове вбивство – в районі «Сині ліхтарі» у вогнищі згоріло 11 бомжів. Ольга і Оксана навідуються до відомого олігарха Гектора Гартмана, він же Бомж Гектор, якого підозрюють у цьому вбивстві. Виявляється Бомж Гектор (Гектор Гартман) розбагатів завдяки грошам захованим в районі «Сині ліхтарі».

Гектор вбиває Олену Грицаєнко яка влаштувалася працювати касиркою в ресторан швидкого харчування. Ольга і Оксана ідуть у лігво Гектора щоб помститися за смерть Олени. І вони мстять, хоча самі мало не загинули.
«Економічна криза» - Глобальна економічна криза. Вона тягне за собою продовольчу кризу. По всьому світі люди та пенсіонери захоплюють магазини, супермаркети та генделики. Армія, Поліція, Війська Спецпризначення та інші органи намагаються утримувати правопорядок. Події у торгових точках Світу нагадують широкомасштабні бойові дії. Спецзагону Поліції на чолі з Оксаною Баришевською, доручається визволити від бунтівних Покупців найбільший у країні Гіпер-супер-гіпер-маркет. Це справжня війна. Загальною операцією «П’яний Ведмідь» керує малокомпетентний Полковник. В захопленому супермаркеті постійно звучать різні радіостанції-FM. В заручники взято Менеджера Супермаркету. Спецзагін Оксани отримує секретний пакет з вказівкою про початок штурму. Спецпризначенці починають штурмувати супермаркет. Все нагадує широкомасштабні бойові дії. Постійно чути переговори по радіостанції. Полковник збирає Командирів всіх взводів на нараду. Спецпризначенці, на чолі з Оксаною, знову ідуть у бій. Вони визволяють солдат яких поранено у відділі заморожених товарів. До заколотників приєднуються супермаркетські Клоуни-веселуни. На противагу їм у бій вступає спец-загін бойових клоунів. Спецпризначенці, весь час перебуваючи під кулями, постійно купують щось на касі. Спецпризначенці атакують Кондитерський відділ щоб визволити своїх поранених товаришів які застрягли там. В бій вступає спец-загін Бойових Козаків-характерників. На міні підривається автокар для миття підлоги який використовується як бойова розвідувальна машина. Кулеметник з крупнокаліберного кулемета розстрілює стелажі з товарами. Спецпризначенці висилають розвідку у відділ іграшок де помічено Зомбі-пенсіонерів. Солдати знову прочісують відділ іграшок. У відділ жіночої косметики посилають Поліцейського розвідувального робота.

Спецпризначенці отримують сигнал біди з Відділу електроніки і посилають туди Штурмовий батальйон комп’ютерників-програмістів. Ті попадають у віртуальну пастку, але вибираються з неї. Командир корегує переговори по радіостанції. Спецпризначенці спіймали «Язика» і допитують його. В бій пускають солдатів строкової служби. Переговори з «терористами». Спецпризначенці визволяють Менеджера Супермаркету. Але він виявляється …

Кінець війні. Бунтівних покупців та інших причетних заарештовують. З «поля бою» збирають поранених та не живих.
«Вторгнення» - В селище на півдні країни сталася, а ще вірніше, постійно була техногенна катастрофа. Для розслідування цієї катастрофи влада відправляє туди двох оперуповноважений слідчих жінок: Ольга і Оксана. В ході розслідування вони мають справу зі шкідливими викидами з закинутих військових ракетних шахт, заготівлею металобрухту, впливом на підсвідомість людини, позаземними цивілізаціями, старими партійними комуністами та інше. При цьому вони попадають у різні кумедні надзвичайні ситуації. Вони повинні знайти винних у всьому цьому. Дівчата знайомляться з Штутгартом - мером села Дюшесівка, Валерієм Кальцієм - директором «Клубу мисливців за металобрухтом», заступником Голови колгоспу, самим головою колгоспу – який виявляється головою в прямому значенні – він не має тіла, лише живу голову яка поміщена в бутлі зі спеціальним розчином. Шляхом бюрократичної тяганини на місцевому рівні дівчата отримують дозвіл на вхід в одну з закинутих військових шахт і спускаються туди. В результаті Оксана отримує струс головного мозку. Ольгу і Оксану запрошують на місцеве весілля яке відбувається в їдальні місцевого заводу. Під час весільної церемонії в селі відбувається серія загадкових вбивств. На весілля Ольга тимчасово закохується в одного місцевого хлопця. Паралельно з розслідуванням техногенної катастрофи дівчата починають розслідувати вбивства.

Місцевий тракторист Василь Акаем бачить в лісі біля колгоспного поля щось страшне. Після цього, раптово, в селі характери більшості людей змінилися навпаки. Ольга і Оксана допитують Василя Акаема який розповідає їм про Професора Шансонгольтца та його дочку. За допомогою дівчата звертаються до місцевого Відлюдника який живе в закинутому палаці піонерів. Відлюдник радить їм просити допомоги в Першого пілота винищувача, який сидить в тюрмі, в іншому місті, за керування літаком яке спричинило багато жертв на авіа-шоу. По дорозі в аеропорт дівчата заїжджають в місцеву селищну бібліотеку де знайомляться з Бібліотекаркою. На літаку дівчата летять в інше місто де сидить пілот-в’язень. Вони, на деякий час, забирають пілота з тюрми щоб він допоміг впізнати винного. По дорозі назад пілот-в’язень мало не вбиває всіх пасажирів літака на якому вони летять.

Ольга, Оксана, Василь Акаем та Перший пілот їдуть за порадою до Марії-Стефанії-Матриці - місцевої провидиці. Та нічого конкретного їм не порадила. Потім вони їдуть до «Клубу мисливців за металобрухтом», потім до закинутої військової шахти. Спускаються в шахту. Туди також спускається Відлюдник. В шахті находять цех де Кальцій - Директор «Клубу мисливців за металобрухтом», іншопланетяни та їхні раби займаються злочинною діяльністю - виготовляють неліцензійні компакт-диски, зливають в ґрунт радіоактивне паливо зі старих військових ракет, заготовляють деревину та інше. Дівчата знешкоджують інопланетян за допомогою музики блатного шансона яка тимчасово паралізує прибульців. Бібліотекарка – яка виявляється дочкою Шансонгольтца і до того ж іншопланетянкою – намагається їм зашкодити. Кальцій тікає з цеху шахти. Відлюдник намагається його затримати оскільки у нього з ним свої рахунки. П’ять худорлявих дівчат, які працюють на Відлюдника, знешкоджують Кальція. Поліція заарештовує іншопланетян, Кальція, дочку Шансонгольтца та його онуку, яка також іншопланетянка і причетна до вбивств. Але самого Шансонгольтца не знаходять. Ольга, Оксана, Перший пілот, Василь Акаем та провидиця Марія-Стефанія їдуть в колгоспну контору щоб попрощатися з Головою колгоспу та його Заступником. Там виявляється що Голова Колгоспу – це і є Професор Шансонгольтц. На їх очах Шансонгольтц перетворюється в справжнього прибульця і намагається їх вбити. Але його самого вбивають птеродактилі.
«Недоторкані» - Ольга Хрустенко та Оксана Баришевська - розслідують вбивство журналіста газети який, у співавторстві з ще трьома журналістами, написав скандальну статтю яка викриває групу депутатів-злочинців. Ольга і Оксана їдуть на місце злочину де вбили журналіста Сергія Бухадзе. Ольга і Оксана слідкують і здійснюють оперативний нагляд за будинком для пристарілих який підозрюється у неліцензійному виготовленні неякісного морозива і наркотиків. Хоча це до справи вбивства відношення не має. Будинок пристарілих знаходиться в приміщенні Адміністрації Президента. Ользі і Оксані призначають напарника. Це поліцейська оперативна вівчарка на прізвисько Бухтар. Ольга і Оксана разом знову їдуть на місце вбивства Бухадзе. Там, на річковому пірсі, хтось вбиває єдиного свідка вбивства – Сторожа пірсу. При цьому Оксана отримує серйозну травму голови.

Ольга і Оксана знайомляться з Журналістом Віталієм Шуріковичем. Шурікович - другий журналіст який писав ту газетну статтю про депутатів. Шуріковича також хтось вбиває – на очах у Ольги і Оксани. Оксана зустрічає свого колишнього напарника Мішу який тепер працює в службі охорони Парламенту. Ольга і Оксана, в складі оперативної слідкувальної бригади, здійснюють слідкування і арешт «на гарячому» відомого злодія «карманника» Гамлета. Гамлета допитують по справі вбивства журналіста. Але це нічого не дає – він нічого не знає. Ольга і Оксана їдуть до редакції газети, де працювали вбиті журналісти, і розмовляють з її редактором. Журналіст Спічка йде додому, відкриває двері своєї квартири і його … збиває хвиля води, а велика акула-вбивця накидається на нього і з'дає. Спічка – третій журналіст який писав ту статтю про депутатів. Ольга і Оксана приїжджають до квартири того Журналіста і застають його мертвим — вбитим акулою. На наступний день Ольга і Оксана їдуть до квартири журналістки Наталії Мішенько. Але там Наталії немає. Мішенько – четверта журналістка яка писала ту статтю про депутатів. Ольга і Оксана їдуть до квартири жінки журналіста Шуріковича. Допитують жінку, але нічого конкретного не дізнаються. Ольга і Оксана їдуть в бар для журналістів який знаходиться в старовинному непрестижному спальному районі міста. Дівчата знаходять ту журналістку і цим рятують її життя від двох найманих вбивць-громил. Ольга і Оксана допитують одного з вбивць-громил і дізнаються що у справі замішана підставна фірма «Прийди і візьми» яка знаходиться в реп-клубі. Там вони допитують Філа – власника цього реп-клубу і дізнаються що у справі замішані люди з парламенту. Ольга і Оксана їдуть до Парламенту. Там вони знову зустрічають Мішу – охоронця Парламенту і товариша Оксани. Дівчата залишаються в парламенті на ніч. Вночі Ольга і Оксана помічають п’ятьох підозрюваних депутатів і слідкують за ними. Якимось чином в парламент прокрадається Наталія Мішенько. Дівчата розділяються – Ольга і Оксана разом спускаються в підвал парламенту, а Наталія шукає депутатів на верху. Спускаючись у підвал Ольга і Оксана знову зустрічають Мішу. Він погоджується повести дівчат до підвалу. В підвалі виявилися дуже страшні речі: здоровенні метрові щури, старі розважальні глянцеві журнали, старі депутатські законопроекти, страшні нелюдські моторошні крики, великий склад зерна ще з 1932-33 років та інше. Оксана викриває Мішу дізнаючись що він вбив усіх журналістів. Міша виконує накази певних депутатів. Міша з іншими охоронцями хапає Ольгу і Оксану і веде їх до таємної чорної сесійної зали яка знаходиться в глибині підвалу парламенту. П’ятеро депутатів наказують Міші вбити Ольгу і Оксану, а самі йдуть з підвалу наверх.

Але Наталія Мішенько рятує Ольгу і Оксану, і сама при цьому досить серйозно постраждала. Ольга і Оксана, тікаючи від Міші, ледь-ледь змогли вилізти з підвалу наверх до справжньої сесійної зали. Там, в справжній сесійній залі, Оксана оглушила Мішу. Депутат Віталій Шандарович ранить Ольгу. Оксана, у відповідь, вбиває Шандаровича. Оксану, Мішу і кількох охоронців парламенту заарештовують. Чотирьох депутатів не заарештовують – оскільки в них є депутатська недоторканість.

Оксана сидить в СІЗО. Йде затяжний судовий процес. Оксану, Мішу та інших арештованих охоронців судять. Четверо, вже відомих, депутатів виступають тільки в ролі свідків. В результаті Оксану виправдовують. Мішу, охоронців і депутатів парламенту саджають в тюрму. Але частина депутатів втікають з країни. А Міша втікає з тюрми і на вантажній авто-фурі переслідує Ольгу і Оксану, які їдуть на легковому автомобілі, по всьому місту, щоб помститися і вбити. Врешті-решт Мішу збиває білоруський автобус, а Ольга і Оксана врятувалися.
Інші деякі історії коротко:

«Під прикриттям у школі» - Ольга і Оксана співпрацюють з СБД (Службою Безпеки Держави). Вони під прикриттям вчаться у школі ученицями. Їхнє завдання виявити там банду злочинців які збирають з учнів гроші на ремонт класу, на здачу екзаменів та на подарунок Директору на випускний.
«Анти-Алк» - Ольга і Оксана співпрацює з СБД. Після історії зі школою дівчат взяли до таємної експериментальної спец—бригади швидкого реагування «Анти-алк», яка входить до складу Служби Безпеки Держави. Спецбригада отримує завдання знешкодити підпільне кримінальне угрупування яке займається нелегальним самогоноварінням та багатьма іншими злочинами на чолі з відомим злочинцем Арміном Брауншвайкусом. Спец-бригада проходить курс підготовки. Двох дівчат із спец-бригади засилають на підпільний спирт-завод Брауншвайкуса щоб вони розвідали ситуацію. Інші члени спец-бригади та спец-призначенці штурмом беруть цей підпільний завод, знешкоджують терористів, та рятують країну від неякісного алкоголю.
«Із Азії з привітом» - Міжнародну оперативну антитерористичну спецбригаду, в тому числі з Оксаною Баришевською та Ольгою Хрустенко, направляють в Азію для ліквідації терористів. Спочатку вони поїхали в Афганістан. Потім до Іраку. Останній пункт – Ізраїль та Палестина. Там вони дізнаються що терористи планують влаштувати теракт на всеазійському співочому конкурсі «Азіобачення». Бригадники намагаються знешкодити бомбу і терористів. Звичайно це проходить не без проблем і не без комічних і пародійних ситуацій.

«Бій з «тінями», професійний крем» - В основі використано пародію на фільм «Бій з тінню». Ольга і Оксана - слідчі спец-загону Поліції - їдуть у Москву для знешкодження наркотрафіка у співпраці з російськими колегами. В Москві проходить широко-розрекламований боксерський поєдинок між місцевим та американським чорношкірим боксерами. Одна з дівчат-слідчих є свідком вбивства і бачить вбивцю в обличчя. Дівчата-слідчі і місцевий боксер тікають і переховуються від місцевої мафії, Міліції та Загону спецпризначення. Глава мафії вичислює де знаходяться розшукувані. Він зі своїми найманцями їде туди. В результаті його заарештовують.

«Полювання на дитинство або смертельні реліквії клоуна» - Група дітей, з чотирьох чоловік шести-дев’ятирічного віку, стають свідками нелегального закопування мертвого трупа вбитого Клоуна. Діти викопали тіло і перезаховали його. Виявляється цей клоун один із секретних позаштатних агентів Спецзагону поліції. Слідчі Спецзагону починають шукати свого колегу. І виходять на тих дітей. Тепер за дітьми починають полювання вбивці Клоуна, і не тільки клоуна, Слідчі Спецзагону Поліції, Мисливці на дітей та інші. Дітям допомагають: відома в країні дитина-співачка. Також їм допомагає пенсіонер - колишній представник позастарої влади. Діти повинні знайти винних у всьому та ще й самим залишитися живими.

«Дуже мертві Кури-гриль» - Поліція знаходить на складі Облспоживспілки тушки мертвих курей-бройлерів яких вбили, вищипали пір’я и готували для гриль-обробки. Слідча оперативна група розслідує масове вбивство курей. В ЗМІ з’являються повідомлення про жорстоко вбитих курей. Один з іронічних лозунгів дня: «Вбий ні в чому не винну курочку Рябу и зроби з неї курку-гриль».

Виясняється що курей спочатку тримають в клітках, показують їм жорстоке відео, а потім жорстоко вбивають и роблять гриль. Члени Спецзагону Поліції нападають на фабрику и майже всю знищують. По ходу вони з’їдають декілька курей-гриль.
«Скажений продавець косметики» - Вільний агент-комівояжер з продажу косметики з’їхав з глузду і взяв в заручники весь офіс звичайної фірми в яку він зайшов щоб запропонувати купити в нього трохи косметики. Нарешті Спецзагін Поліції криміналістів-консультантів з продажу косметики займеться своїм безпосереднім обов’язком згідно назви серіалу. Слідчі Спецзагону ведуть переговори з терористом-продавцем. Вони повинні переконати його щоб він заспокоївся і не наробив дурниць. А ще вони хочуть купити у нього трохи косметики, шампунь, пінку для гоління та інші засоби гігієни.
Та ряд інших історій.