asyan.org
добавить свой файл
1
Інструкція

з підготовки та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської шкільної олімпіади з
інформатики 2011-2012 навчального року

1.Загальні положенні


ІІІ етап Всеукраїнської шкільної олімпіади з інформатики (далі Олімпіада) проводиться відповідно до загальних правил та рекомендацій щодо проведення Всеукраїнських олімпіад з урахуванням специфіки та особливостей проведення Міжнародного етапу олімпіади з інформатики.

Розрізняють наступні категорії учасників олімпіади:

Учасник олімпіади – школяр акредитований для участі в олімпіаді (відповідно до вікової групи), який безпосередньо розв’язує задачі. Комплект задач є єдиним для всіх учасників олімпіади.

Локальний організаційний комітет олімпіади – група викладачів (учителів) що є фахівцями з інформатики (програмування) які відповідно до наказу (розпорядження) регіонального інституту післядипломної педагогічної освіти формують локальне журі, локальний апеляційний комітет, локальний технічний комітет, тощо.

Всеукраїнський організаційний комітет – група викладачів (учителів) що є фахівцями з інформатики (програмування) які відповідно до розпорядження інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНіМС України формують всеукраїнське журі, авторський колектив, технічний комітет тощо.

^ Всеукраїнський комітет Олімпіади відповідальний за підготовку задач олімпіади, та забезпечую роботу автоматичної перевіряючої системи.

Локальний комітет проводить заходи щодо організації олімпіади (запрошення, поселення, харчування, тощо) забезпечує рівні умови для учасників олімпіади, та контроль за дотриманням правил проведення олімпіади (обмеження доступу до сторонніх ресурсів Інтернет, міжособистісною комунікацією).

Локальний комітет проводить апеляції щодо робіт учасників, підведення підсумків олімпіади, визначення та нагородження переможців олімпіади.
^

2.Схема проведення змагання


Олімпіада проводиться в два тури, кожен з котрих повинен тривати 4 - 5 годин. Тривалість олімпіади може бути змінена відповідно до заявки локального комітету Олімпіади. Початок та завершення туру олімпіади регулюється локальним комітетом Олімпіади.

  1. Локальний комітет повідомляє всеукраїнський комітет олімпіади про кількість учасників олімпіади, відповідно до форми (додаток 1). Час початку та тривалість турів Олімпіади. Та інформацію (ПІБ, тел, e-mail) про відповідальну особу від локального комітету олімпіади.

  2. Локальний комітет отримує від всеукраїнського комітету інформацію про логіни/паролі для учасників Олімпіади, та точку Інтернет доступу (адресу проведення змагань). Логіни і паролі та точка доступу змінюється на кожен тур олімпіади.

  3. Локальний організаційний комітет забезпечує розміщення учасників олімпіади за відповідним комп’ютеризованим робочим місцем, та у момент початку олімпіади видає логін та пароль для доступу до системи.

  4. Умови задач, набори тестових файлів локальний комітет отримує за день до проведення відповідного туру, за умови для архівний файл захищено паролем. Пароль до архіву локальний комітет отримує у момент початку змагань. Офіційний варіант умов задач, розташовано на сервері проведення олімпіад, «тверду» копію умов локальний комітет роздруковує за власним бажанням.

  5. Кожен регіон олімпіади розташовується та працює у окремій «віртуальній кімнаті».

  6. Протягом 30-60 хв. по закінченню кожного з турів олімпіади всеукраїнський організаційний комітет повідомляє про результати комп’ютерної перевірки робіт учасників.


^

3.Необхідні документи


  1. Для визначення формату участі у ІІІ турі всеукраїнської олімпіади з інформатики необхідно відправити заявку (у довільній формі) з зазначенням ПІБ відповідальної особи, формату проведення олімпіади.

  2. Для проведення тренувального туру (який є бажаний для ознайомлення з системою проведення змагань) необхідно повідомити про кількість учасників та дати проведення. Тренування можна проводити як під час очної зустрічі з учасниками олімпіади, так і у дистанційному режимі.
^

4.Інструкція з користування системою


Розташована за посиланням: http://olymp.sumdu.edu.ua/ejudge.pdf

Додаток 1


Форма реєстрації учасників*^ Прізвище, ім'я та по батькові

Число, місяць, рік народж.

Назва навчального закладу

Район

Клас

Прізвище, ім'я та по батькові вчителя, який підготував учня

Стать

* Формат заявки може бути змінено за вимогою локального комітету