asyan.org
добавить свой файл
1
Hallmark.
Понедiлок, 24 грудня

1.00 "Джордж Джентлi". (Великобританiя, 2007р.)

Драма/Трилер. Фiльм вiдтворює англiйську дiйснiсть шiстдесятих рокiв двадцятого столiття: всюди наркотики, молодь безчинствує на вулицях, а корумпована полiцiя дивиться на все крiзь пальцi. Але Джордж Джентлi, як i ранiше, вiрний громадському обов`язку. Розслiдуючи вбивство своєї коханої дружини Iзабелли, Джентлi присягається самому собi, що ця справа стане для нього останньою, i вiн прикладе максимум зусиль, навiть вiддасть своє життя заради того, щоб вбивця Джо Уебстер був спiйманий.

Режисер: Ю. Лiн.

У ролях: М. Шоу, Лi Iнглбi, Р. Армiтейдж.
19.00 "Кохання приходить тихо". (США, 2003р.)

Драма. Мартiн Клерiдж мрiяла, що в Америцi, в Новому Свiтi, вони з чоловiком почнуть нове життя. Але вiдважна жiнка раптово стає вдовою, i у неї з`являється можливiсть вийти замiж за чоловiка, що втратив дружину. У цьому шлюбi, укладеному за розрахунком, народжується справжнє кохання.

Режисер: М. Лендон-мол.

У ролях: К. Хейгл, Д. Мiдкiфф, К. Бернсен, Т. Расселл.
20.30 "Шiстнадцятирiчна мати". (США, 2005р.)

Мати перевозить Джессi i її молодшу сестру в нове мiсто i влаштовує в нову школу. Там нелюдима шiстнадцятирiчна Джессi Джеффрiс змушена берегти найважливiшу таємницю свого життя про те, що її молодший брат, Чарлi, насправдi - її син. Коли ж Джессi йде проти волi матерi i вiдкриває правду, їй доводиться самiй нести за все вiдповiдальнiсть.

Режисер: П. Вернер.

У ролях: К. Фергюсон, Д. Панабейкер, М. Руел.
Вiвторок, 25 грудня

5.00 "Впертi серця". (США, 2003р.)

Драма. Вiн - Тайлер, господар ранчо у Вайомiнгу, єдиною справою життя якого є приборкування диких мустангiв. Вона - Джордан, не дуже успiшний фотограф з Манхеттена, яка бажає змiн в життi. Коли, завдяки службi знайомств, вони зустрiлися, боротьба статей, що спалахнула мiж ними, обернулася несподiваною любовною iсторiєю, в якiй два непокiрнi серця знайшли один одного.

Режисер: Девiд С. Касс.

У ролях: Г. Євiген, Е. Маккартi, Т. Поло.
9.15 "Як полюбити сусiдку". (США, 2006р.)

Комедiя. Ласкаво просимо на острiв Каталiн, де живуть Бриджiт Коноллi i Бетсi Лукас - найкращi вороги. Цi двi жiнки середнього вiку давно живуть по сусiдству i терпiти не можуть один одного (нiхто чомусь не пам`ятає через що почалися їх розбiжностi). Кожна з них намагається переплюнути iншу навiть в такiй справi, як планування Хеллоуїна ще за мiсяць до свята.

Режисер: А. Мастроянн.

У ролях: П. Дьюк, Ш. Лонг, П. Даффi.
Середа, 26 грудня

11.00 "Хранитель снiв". (США - Канада, 2003р.)

У цьому епiчному мiнi-серiалi оживають легенди корiнних американцiв - iндiйцiв. Представники двох поколiнь: сторiчний старий, знавець переказiв, i його онук, неспокiйний 17-рiчний пiдлiток, вiдправляються в далеку подорож, в якiй їм потрiбно краще пiзнати самих себе.

Режисер: С. Баррон.

У ролях: М. Бiрмiнгем, А. Шелленберг.
20.30 "Iнстинкт вбивцi". (США, 2003р.)

Трилер. Дивовижна правдива iсторiя з життя Кендiс ДеЛонг, першої у ФБР жiнки-фахiвця зi складання психологiчних портретiв злочинця, яка, подолавши дискримiнацiю жiнок, що iснувала в управлiннi, взялася за найжахливiшу справу своєї кар`єри, що стала згодом особистою, - справа серiйного вбивцi, який вбивав матерiв i незабаром став розглядати ДеЛонг як свою потенцiйну жертву.

Режисер: Пiтер Венер.

У ролях: А. Maртiнес, Джин Смарт, Пiтер МакНейл.
Четвер, 27 грудня

6.30 "Тихi голоси минулого". (США, 2006р.)

Трилер. Захоплюючий детектив з елементами мiстики, в якому молода жiнка, розшукуючи зниклу дитину, несподiвано вiдкриває таємницю свого власного минулого. Для головної героїнi Мiшель весь свiт рушиться, коли її первiсток народжується мертвим. Тодi як чоловiк Мiшель, Еш, намагається переконати дружину почати все спочатку, сама ж вона з головою поринає в роботу. Мiшель - диспетчер вiддiлу з надзвичайних ситуацiй i допомагає людям, що потрапили в кризу...

Режисер: М. Аззопардi.

У ролях: К. Белл, Д. Андрєї, Дж. Барбек.
П`ятниця, 28 грудня

20.30 "Єлизавета". (США, 1998р.)

Iсторична драма. Жiнка, яка була пiддана принизливому гiнекологiчному обстеженню, щоб переконатися в її здатностi мати дiтей, коли вона мала намiр вийти замiж за французького престолонаслiдника герцога Анжуйського. Жiнка, яка правила країною, але не мала можливостi вийти замiж за кохану людину...

Режисер: Т. Хупер.

У ролях: Х. Мiррен, Дж. Айронс.
Субота, 29 грудня

8.30 "Пропаща Августа". (США, 2006р.)

У розлученої жiнки, що виховує двох дiтей, починаються труднощi з дочкою-пiдлiтком. Нi вона, нi колишнiй чоловiк не можуть з нею впоратися.

Режисер: Т. Матiсон.

У ролях: Ш. Лоуренс, М. Бурем, Т. Мейтсон.
19.00 "В смертельнiй безвиходi". (США, 2000р.)

Трилер. Покiрливий i спокiйний батько звинуваченого у вбивствi сина пiд дулом пiстолета утримує в заручниках членiв журi присяжних i примушує прокурора наново розслiдувати злочин.

Режисер: М. Уоткiнс.

У ролях: Д. Карузо, Ч.С. Даттон, Д. Уоллрафф.
Недiля, 30 грудня

10.30 "Джейн Доу: Небезпечнi iгри". (США, 2005р.)

Детектив. Вкрадена з виставки Декларацiя Незалежностi. Таємний агент АНБ Кетi Девiс, агентурний псевдонiм Джейн Доу, повинна проявити чималу винахiдливiсть, щоб знайти злодiя. Але пiсля вбивства головного пiдозрюваного Джейн Доу дiзнається, що б`ється з гiдним супротивником.

Режисер: А. Мастрояннi.

У ролях: Б. Моузес, Дж. Пеннi, Лi Томпсон.
20.30 "Вища мiра". (США, 1998р.)

Бойовик. Найманий вбивця сам стає мiшенню для своїх працедавцiв - членiв уряду США - пiсля того, як вирiшує врятувати життя популярного телерепортера i його дочки, яких вона повинна була вбити.

Режисер: Дж. Терлескi.

У ролях: М. Медсен, К. Свонсен.