asyan.org
добавить свой файл
1

Проект „Нове Вчення”: Український Інтелектуал-Націоналізм

http://www.freewebs.com/propovidi


Кульова стрільба

(інформація станом на серпень 2007 року)
В наш суворий час вміння влучно стріляти не завадить нікому - ні чоловікові, ні жінці. Однак більшість людей вважає, що це вміння розвивають лише в армії. Нічого подібного! Кульова стрільба – це олімпійський вид спорту, і немає нічого дивного в тому, що будь-який Українець або Українка можуть тренуватися у влучній стрільбі в численних дитячо-юнацьких спортивних школах та тирах при різноманітних спортивних товариствах.

Недивно, що столиця України – місто Київ, надає бажаючим навчитися стріляти широкі можливості для реалізації цього бажання. Однак, після розмови зі спеціалістами, ми виділили кілька місць, що мають найкращу матеріально технічну базу і тренерський кадровий склад.

1. Спортклуб „Схід” . Адреса: вул. Привокзальна, 12б. Телефон: 566-01-64. Для дітей віком від 9 до 15 років. Тренування безкоштовні!

2. Тир „Динамо”. Адреса: вул. Курська, 4. Телефон: 248-35-54. Тренування для дорослих і дітей. Вартість одного тренування для дорослих - 90 гривень. Ця сума включає в себе консультацію інструктора і право зробити п’ятдесят пострілів по мішені з пістолета або рушниці, які Вам видадуть тут же. Дітей віком до 15 років тренують безкоштовно.

3. Тир Спортклубу Армії. Адреса: Повітрофлотський проспект, стадіон ЦСКА. Телефон: 236-52-32. Тренування тільки для власників мисливської зброї. Вартість заняття – 120 гривень.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися в Українську Федерацію Стрільби за телефоном: 289-12-53
Кульова стрільба – це Олімпійський вид спорту! Бажаємо Вам влучних пострілів.
^ Варто прочитати!

1. Л.М. Вайнштейн Оружие - пистолет. Учебно-методическое пособие по стрельбе из пистолета

2. А.А. Юрьев. Пулевая спортивная стрельба

3. Алексей Потапов. Искусство снайпера

Якщо Ви бажаєте отримати мисливський квиток, який дає Вам право на купівлю і зберігання мисливської рушниці, звертайтеся до Київського Товариства Мисливців, що знаходиться за адресою: Нестеровський провулок, 7, другий поверх.