asyan.org
добавить свой файл
1
Я кажу “Здрастуй !”...
"Travelling is one way of lengthening life"

Benjamin Franklin
Шасі торкнулись злітної смуги... Лайнер приземлився в аеропорту Metropolitan Airport of Columbia-City. Позаду залишились Європа та Атлантичний океан і .... і шматочок раю, як називає це мій батько, коли небесні хмари не над головою, як ми привикли від народження, а Ти над ними! Позаду залишилось багато. Шлях подолано немалий.

Полудень... Сонце нагріло асфальт та камінь, демонструючи свою силу та потужність. Я привітно піднімаю правицю, і кажу “Здрастуй !”

Кажу “Здрастуй !” Колумбії-Сіті, чудовому краю Карла ІІ, краю карликових пальм та усміхнених облич, краю цікавому та незвіданому, краю приатлантичному південно-східному, краю, який в протидію рабству готовий був вийти зі складу США !!!

Я кажу “Здрастуй !” восьмому штату країни.

Я кажу “Здрастуй !” краю, де надіються та вірять допоки дихають ! (із гасла м. Колумбії).

Ступивши на цю “нову землю”, я кажу “Здрастуй !” США, здрастуй Південна Кароліна, “Здрастуй !” Колумбія-сіті від України, де cонце в цю мить вже ховається за обрій, від Житомирщини, від Гончарука-Хомина – студента Колумбійської вищої школи.

Я кажу “Здрастуй”, Гарольду Монтгомері (Harold Montgomery)... і дружньо потискую руку цій почесній та добрій людині, що відкриває нам - зарубіжним студентам Лукасу та мені, своє житло, своє серце та душу, промовляючи „Welcome !!!”.


Мирослав Гончарук-Хомин - студент з України, фіналіст програми “FLEX” 2007 року,

cтудент Колумбійської Вищої школи, м. Колумбія, Південна Кароліна, США /учень 11 класу Любарської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Житомирська область, Україна.
Mirhom@rambler.ru

http://mirhom.narod.ru