asyan.org
добавить свой файл
1

Яким потрібен бути дитячий матрац?
Дитячий матрац повинен бути цупким (жорстким) і рівним, а подушка новонародженому взагалі непотрібна. Не думайте, що малечі жорстко, незручно, - навпаки! М’які перинки, пухові подушки не на користь, маля і потіє більше, і хребет на м’якому викривлюється.

Чохол матраца повинен бути з натурального матеріалу (льон, бавовна) і обов’язково повинен вільно зніматися (ми використали змійку). Матрац варто періодично провітрювати і просушувати, зберігати в сухості і чистоті для попередження розвитку алергічних реакцій в дитини.

Матрац «Ніченька» вироблений на основі нетканого матеріалу «Спрут» та кокосової койри.Спрут – об’ємний нетканий матеріал, екологічно безпечний, легкий, довговічний. Він стійкий до деформації і дії: ультрафіолетових променів, мікроорганізмів, низьких температур, не викликає алергічних реакцій.

Склад матеріала «спрут»: 70% волокна поліефірні + 30% добавки натуральних волокон, відновлені волокна бавовни, вовни. Природа натуральних волокон – льон, овеча вовна, морська трава, койра кокосова, козяча вовна і кінський волос.

Кокосова койра – екологічно чистий, довговічний, природний матеріал, що отримується з волокон горіха кокосової пальми. Володіє високою жорсткістю, але при цьому є достатньо гнучким. Маючи бактерицидну властивість, вона не гниє і зберігає упругість.

Має більшу стійкість до розриву і стирання. Пориста структура забезпечує оптимальний мікроклімат, що сприяє волого- та теплообміну. Склад 85% кокос + 15% латекс, що підвищує комфортність.

Бавовняний чохол – захищає поверхню матраца від передчасного старіння, підвищує рівень гігієнічності і максимального комфорту під час сну. Чохол пошитий з матеріалу САТЕН – 100% бавовняний природний натуральний матеріал. Має гігроскопічності та антиалергічною властивості. Бавовна здатна підтримувати оптимальний мікроклімат, не парить навіть спекотним літом.
Ортопедичні матраци нашої дитячої серії відрізняє продуманість модельного ряду, в якому враховано рекомендації спеціалістів з дитячої ортопедії та побажання наших клієнтів. Будь-яка з моделей, що випускаються, стане для Вашого малюка першим улюбленим і затишним матрацом, який подарує йому спокійний, безтурботний сон і допоможе рости здоровим. Ці матраци з екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів мають хорошу циркуляцію повітря. А натуральний бавовняний знімний чохол, що легко переться та швидко сохне полегшить Вам догляд за малюком.