asyan.org
добавить свой файл
  1 ... 8 9 10 11

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Мала Виска ЖЕД» на виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування площею – 1,65 га для розміщення будівель котельні «Вись», за адресою: пров. Ватутіна,21-Б, м. Мала Виска , Кіровоградської області за рахунок земель промисловості, транспорту, зв׳язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі Маловисківської міської ради, Кіровоградської області.
2. Зобов’язати державне підприємство «Мала Виска ЖЕД» замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування та представити його на розгляд сесії міської ради.
Міський голова Ю.Л. Гульдас

У К Р А Ї Н А

ТРЕТЯ СЕСІЯ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 січня 2011 року № 64
м. Мала Виска
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування по вул. Промислова, 6, м. Мала Виска .

---------------------------------------------------------------

Розглянувши клопотання державного підприємства «Маловисківський спиртовий завод» юридична адреса: 26200, вул. Промислова, 1, м. Мала Виска, Маловисківського району, Кіровоградської області, з проханням надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування площею – 0,83 га для розміщення та обслуговування 88/100 частин комплексу будівель за адресою: вул. Промислова, 6, м. Мала Виска керуючись ст. 26 п. 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” та ст. ст. 12, 92 , 123,141 Земельного Кодексу України , міська рада

В И Р І Ш И Л А :


1. Надати державному підприємству «Маловисківський спиртовий завод» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування площею – 0,83 га для розміщення та обслуговування 88/100 частин комплексу будівель за адресою: вул. Промислова, 6, м. Мала Виска ,Кіровоградської області за рахунок земель промисловості, транспорту, зв׳язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі Маловисківської міської ради, Кіровоградської області.
2. Зобов’язати державне підприємство «Маловисківський спиртовий завод» замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування та представити його на розгляд сесії міської ради.
Міський голова Ю.Л. Гульдас

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО
У К Р А Ї Н А

ТРЕТЯ СЕСІЯ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 січня 2011 року №
м. Мала Виска
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва заводу по переробці твердих побутових відходів .

-----------------------------------------------------------------

Розглянувши клопотання приватного підприємства «Алтен МВ » юридична адреса: 26200, вул. Промислова, 1, м. Мала Виска, Маловисківського району, Кіровоградської області, з проханням надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 25 років,загальною площею –1,0 га для будівництва заводу по переробці твердих побутових відходів за рахунок забудованих земель промисловості в південній частині міста Мала Виска ( поля фільтрації цукрового заводу ) та керуючись ст. 26 п. 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” та ст. ст. 12, 93, 124 Земельного Кодексу України , міська рада
В И Р І Ш И Л А :

1. Вилучити з користування ВАТ «Маловисківський цукровий завод» земельну ділянку загальною площею 1,0 га в південній частині міста Мала Виска ( поля фільтрації цукрового заводу ) за згодою арбітражного керуючого ВАТ «Маловисківський цукровий завод» згідно поданого клопотання.

2. Надати приватного підприємства «Алтен МВ » згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду , загальною площею – 1,0 га , строком на 25 років, для будівництва заводу по переробці твердих побутових відходів за рахунок забудованих земель промисловості в південній частині міста Мала Виска ( поля фільтрації цукрового заводу ) , за рахунок забудованих земель, земель промисловості, транспорту, зв׳язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі Маловисківської міської ради, Кіровоградської області.

3. Зобов’язати землекористувача замовити в тримісячний термін в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та представити його на розгляд сесії міської ради.

4. У разі невиконання п. 3 дане рішення вважається таким, що втратило чинність.
Міський голова Ю.Л. Гульдас

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО


У К Р А Ї Н А

ТРЕТЯ СЕСІЯ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від січня 2011 року №
м. Мала Виска
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою про надання земельної ділянки в постійне користування ДП «Маловисківський спиртовий завод»

---------------------------------------------------------------

Розглянувши клопотання державного підприємства «Маловисківський спиртовий завод» юридична адреса: 26200, вул. Промислова, 1, м. Мала Виска, Маловисківського району, Кіровоградської області, з проханням надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування площею – 0,95 га для реконструкції під’їзної залізничної колії від станції Виска до ДП «Маловисківський спиртовий завод», клопотання арбітражного керуючого ВАТ «Маловисківський цукровий завод», керуючись ст. 26 п. 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” та ст. ст. 12, 92 , 123,141 Земельного Кодексу України , міська рада

В И Р І Ш И Л А :


1. Вилучити з користування ВАТ «Маловисківський цукровий завод» земельну ділянку загальною площею 1,50 га за згодою арбітражного керуючого ВАТ «Маловисківський цукровий завод» згідно поданого клопотання.
2. Надати державному підприємству «Маловисківський спиртовий завод» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування площею – 1,50 га для реконструкції під’їзної залізничної колії від станції Виска до ДП «Маловисківський спиртовий завод», за рахунок земель промисловості, транспорту, зв׳язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі Маловисківської міської ради, Кіровоградської області.
3. Зобов’язати державне підприємство «Маловисківський спиртовий завод» замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування та представити його на розгляд сесії міської ради.

Міський голова Ю.Л. Гульдас


1 - До джерел формування доходів місцевих бюджетів відносяться надходження, визначені Бюджетним кодексом України

2


 - У загальний підсумок в обов’язковому порядку включаються обсяги міжбюджетних трансфертів.
<< предыдущая страница