asyan.org
добавить свой файл
1
Шестирічки стануть першопрохідцями нового держстандарту.

З 1 вересня 2012 року в перших класах вводиться вивчення іноземної мови.

Новим Держстандартом передбачено впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі початкових класів. Однією із цілей освітньої галузі “Технології” є формування і розвиток в учнів інформаційно-комунікаційної компетентності для реалізації їх творчого потенціалу і соціалізації у суспільстві. З цією метою з 2 класу до інваріантної складової Базового навчального плану включено предмет «Сходинки до інформатики», що буде викладатися у 2 -4 класах початкової школи.


Тривалість уроків для учнів 1 класу - 35 хвилин. Домашні завдання першокласникам не ставлять, в класному журналі та в зошитах оцінки не виставляють. Всі шестирічки по закінченню навчального року переводяться в наступний клас.


У цьому році розроблено та затверджено Кабінетом Міністрів Державні стандарти початкової загальної освіти. Новий стандарт початкової школи, який буде запроваджено вже з 1 вересня 2012 року носить низку абсолютно нових рішень. Повідомив Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час прес-конференції щодо підсумків роботи МОН молодь спорту у 2011 році.«По-перше, для початкової школи ми вперше розпочинаємо обов’язкове вивчення іноземної мови по всій Україні з першого класу. По-друге, інформатику діти вивчатимуть з другого класу. По-новому проходитиме й урок фізичного виховання – без нормативів – як урок руху і дихання, перебування на свіжому повітрі. У нові стандарти включено використання здоров’я збережувальних технологій та екологічну спрямованість освіти. Розробляються також нові програми і курси щодо прищеплення дітям у початковій школі сімейних цінностей», - зазначив він.
У Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №120продовжується проведення Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!"

Під час проведення Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!" основна увага приділяється створенню сприятливих умов для навчання шестирічок під час адаптаційного періоду. Вимоги сучасного життя потребують нових підходів до організації навчально-виховного процесу.

Протягом літнього періоду школа забезпечила заходи щодо готовності до навчального року:

- відремонтовано класні кімнати, спортзала, їдальня;

- бібліотека отримала надходження за новим держстандартом.

Кваліфіковані вчителі чекають своїх вихованців.

Урочисте проведення Дня знань відбудеться у суботу 1 вересня


Перший клас.

Перший клас навчає нас читать,
Перший клас навчає нас писать,
Головне ж — навчає всіх дітей дружить.
Через те, що разом веселіш,
Через те, що разом ми сильніш,
Через те, що разом нам цікаво жить!

У житті найкращий — перший клас,
Через те, що все тут — в перший раз:
В перший раз — підручник, зошит — в перший раз.
Вперше тут для нас луна дзвінок,
Вперше він покликав на урок,
І до дошки вже іти комусь із нас.