asyan.org
добавить свой файл
1
Шановний Олександре Івановичу!
Надсилаю загальні пропозиції щодо програм навчальних дисциплін і готовий надалі співпрацювати над підготовкою цих програм відповідно до вимог нового закону про вищу освіту.


  1. Програма навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» є змістовно наповненою і найповніше відповідає запитам підготовки фахівців з вищою освітою. Вона потребує тільки деяких уточнень.

  2. У програму навчальної дисципліни «Основи охорони праці» обов’язково треба включити розділи «Ергономіка, фізіологічні та психологічні основи безпеки праці» та «Моніторинг умов праці та економічні підходи до управління охороною праці»

  3. Програма дисципліни «Цивільний захист» потребує повного перероблення на нових ідейних засадах.

  4. Програма дисципліни «Охорона праці в галузі» є трохи загальною і потребує деяких уточнень.


Загальне зауваження до всіх програм: у списку рекомендованої літератури можуть бути тільки навчальні підручники чи посібники до 5-6 найменувань основної та 5-6 найменувань допоміжної літератури. Конституція України та будь-які інші законодавчі та нормативні акти не можуть посібниками з цих дисциплін.
За Вашої згоди буду надсилати наші пропозиції до цих програм в міру їхньої готовності в електронному вигляді на Вашу електронну адресу та електронну адресу Василя Мироновича.


З повагою та найкращими побажаннями

Зіновій Яремко