asyan.org
добавить свой файл
  1 ... 16 17 18 19 20
^

Надгробна промова рабина Райхгорна


У своєму виданні з 21-го жовтня 1920 р. (ч. 195) La Vieille France опублікувало надзвичайної важливості документ, в котрому поданий наступний пасаж:

"Існує разюча аналогія поміж Протоколами Старшин Сіону і промовою рабина Райхгорна, проголошеною у Празі 1869 року над могилою Великого Рабина Симеона-бен-Ігуда, і опублікованою Радкліфом, що заплатив своїм життя за розголошення її; Сонол, що взяв Радкліфа почути Райхгорна, був забитий пізніше на дуелі. Загальні ідеї, сформульовані рабином, повністю подані в Протоколах".

У своєму виданні за 10-те березня 1921 року (ч.214) La Vieille France подає версію цієї надгробної промови, що була опублікована в La Russe Juive. Ясно, що i надгробна промова, i Протоколи Старшин Сіону є того самого ґатунку. Обидві є пророчі; і сили, що створили ці пророцтва, змогли домогтися до їх осягнення. Ця промова є такою важливою, що ми до кожної її секції додаємо звіт зі здійснюваного. Не може більше існувати сумнівів, чиєю є сила, що розладжує світ, створюючи Світовий Неспокій, в той самий час збираючи усі прибутки з того. Жидівство уярмлює усіх Християн на землі. ІСНУЄ Світова Жидівська Змова, і нарешті вона стоїть перед нами цілковито розкритою. Отже, послухаємо рабина Райхгорна.

1. Кожні сто років, Ми, Мудреці Ізраїлю, за звичаєм зустрічаємось у Синедріоні з метою перевірити наш прогрес до опанування світом, котре Ієгова обіцяв нам, і нашу перемогу над нашим ворогом — Християнством.

2. Цього року, об'єднані над могилою нашого достойного Симеона-бен-1гуди, ми можемо з гордістю сказати, що останнє століття привело нас дуже близько до нашої мети, і що ця мета буде дуже скоро досягнута.

3. Золото було і завжди буде непереможною силою, В досвідчених руках воно завжди буде найбільш корисним важелем для тих, хто ним володіє, об'єктом заздрости тих, що його не мають. Золотом ми можемо підкупити найбільш бунтівничі сумління, можемо встановити ступінь усіх вартостей, біжучі ціни усіх продуктів, субсидіювати всі Державні Позики, і тим самим тримати держави під нашим контролем.

4. Вже всі головні банки, біржі цілого світу, усі кредити всіх урядів є в наших руках.

5. Другою величезною силою є преса. Повторюючи без перестану певні ідеї, преса врешті досягає того, що їх сприймають їх за дійсність. Театр (в наш час телебачення) робить нам подібні послуги. Усюди преса і театр слухають наших наказів.

6. Безконечним прославлянням Демократичної влади ми поділимо Християн на політичні партії, ми знищимо єдність їх націй, ми посіємо незгоду усюди. Зведені до імпотенції, вони вклоняться перед Законом Нашого Банку, завжди об'єднаного, і завжди посвяченого нашій Справі.

7. Ми присилуємо християн до воєн, експлуатуючи їхню гордість і їхню безглуздість. Вони вбиватимуть одні других і звільнятимуть місця для наших людей.

8. Володіння землею завжди давало впливи і силу. Заради Соціальної Справедливості і Рівності ми поділимо великі маєтки, ми дамо обкрайки селянам, котрі жадають їх усією своєю силою, і котрі скоро будуть в боргу перед нами через кошти для ЇХ обробки. Наш капітал зробить нас їх господарями. Ми в свою чергу станемо великими власниками, і посідання землі надасть нам силу.

9. Спробуймо замінити обіг золота паперовими грошима; наші скрині наповняться золотом, і ми зрегулюємо вартість паперу, котрий зробить нас хазяїном усіх позицій.

10. Ми маємо поміж собою масу промовців, здібних симулювати ентузіазм і переконувати юрбу. Ми розішлемо їх поміж людей з проголошенням змін, котрі наобіцяють щастя людській расі. Золотом і підлещуванням ми підкупимо пролетаріат, що заходиться винищувати християнський капіталізм. Ми обіцятиме робітникам такі платні, про які вони ніколи не посміли навіть мріяти, але ми також піднесемо ціни на щоденні потреби, так що наші прибутки будуть ще більшими.

11. Для цього ми підготуємо Революції, котрі Християни самі зроблять і з котрих ми зберемо врожай.

12. Ми зробимо їхніх священників смішними, а потім огидними під нашими глузуваннями і нашими атаками, а їхню релігію такою ж смішною і огидною, як і їхні священики. Тоді ми будемо панами їх душ. Бо наше побожне прив'язання до нашої власної релігії, до нашого власного богослужіння, докаже вищість нашої релігії і вищість наших душ.

13. Ми вже поставили своїх людей на всіх важних позиціях. Ми повинні намагатися постачати гоям адвокатів і лікарів; адвокатів, добре поінформованих зі всіма впливами; лікарів, що з хвилиною, як вони опиняться в домах, стають сповідниками і керівниками сумлінь.

14. Але понад усе монополізуймо Освіту. Через неї ми поширимо ідеї, корисні для нас, і спрямуємо дитячі мозки до наших потреб.

15. Якщо б хтось з наших людей, на нещастя, опинився в руках правосуддя поміж Християн, ми мусимо спішити йому на допомогу; знаходьте для нього свідків, скільки потрібно, щоби врятувати його від їх суддів, аж доки ми самі не станемо суддями.

16. Монархи Християнського світу, напучнявілі амбіціями і пихою, оточують себе розкошами і численними арміями. Ми постачатимемо їм гроші, що їх примхи вимагають, і тим триматимемо їх на прив'язі.

17. Ми не повинні стримувати одруження наших чоловіків з християнськими дівчатами, бо через них ми проникнемо в найбільш замкнені кола. Якщо наші дівчата вийдуть заміж за гоїв, вони будуть не менше корисними, бо діти від жидівської матері є наші. Плекаймо ідеї вільної любові, щоб ми могли знищити поміж християнськими жінками прив'язаність до принципів і практики їхніх релігій.

18. Століттями сини Ізраїлю, погорджувані й переслідувані, працювали для відкриття шляху до влади. Вони досягають мети. Вони контролюють економічне життя проклятих Християн; їх вплив переважає над політиками і над їхніми діями.

19. У бажану годину, встановлену наперед, ми викличемо революцію, котра зруйнуванням усіх класів Християнства напевно уярмить Християнство для нас. і так сповниться обіцянка Бога, дана нашим людям.

<< предыдущая страница   следующая страница >>