asyan.org
добавить свой файл
1
ЧИМ МИ ДИХАЄМО?


http://schoolhealth.at.ua/_nw/0/89159331.jpg

До 2050 року смертність від захворювань дихальних шляхів збільшиться в два рази, дійшовши до 3,6 мільйона людей.

У цьому не сумніваються фахівці з Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Згідно з їх доповіддю, до 2050 року смертність від захворювань дихальних шляхів, викликаних забрудненням, збільшиться в два рази, дійшовши до 3,6 мільйона людей.

Саме забруднення повітря в межах міста експерти поставили на перше місце в списку "природних" факторів, що впливають на здоров'я людини.

Фахівці звинувачують підвищену концентрацію частинок пилу. Найсумніша перспектива постає перед Китаєм і Індією. До речі, останню вже включали до рейтингу країн з найгіршими показниками забруднення повітря.

Як зазначає ОЕСР, людям також доведеться миритися з нестачею питної води. Світова потреба в воді зросте на 55%. У підсумку на 40% більше населення Землі (приблизно на 2,3 мільярда людей) зіткнеться з дефіцитом. Переважно справа торкнеться півночі і півдня Африки, Південної та Центральної Азії.

До 2050 року на 80% зросте і потреба в електроенергії (в Північній Америці - на 15%, в Європі - на 28%, в Японії - на 2,5%, а в Мексиці - на 112%). 85% енергії буде припадати на викопне паливо, а це загрожує зростанням обсягів викидів парникового газу в 1,5 рази і погіршенням якості повітря.