asyan.org
добавить свой файл
1
Хризантема із залишків скрап-паперу

Майстер клас

Сьогодні я розповім, як можна зробити квітку хризантему ,для оформлення сторінки або листівки, із залишків скрап-паперу або смуг для квілінгу , ідея корейської майстрині .Для оформлення сторінок скрап-папір більше підходить ,тк щільніше і квітка не так помнеться .

У мене залишилися обрізки скрап-паперу від виготовлення альбомів .Розрiзала їх на смуги шир.3 мм .У вашому випадку обрізки можуть бути інших розмірів ,але ширина незмінна .Для виготовлення хризантеми нам знадобляться відрізки 3-х довжин

15 см - 16 штук для першого кола

10см . - 16 штук для другого кола

7,5 см.- 8 штук для третього кола .Робимо заготовки ,беремо смужки і з обох кінців закручуємо їх (можна на дер.палочку , стрижень )В результаті повинні вийти смужки з завитками

7-6,5 см

4-4,5см.

2,5 см.Збираємо перший круг пелюсток , із самих довгих заготовок .Складываем їх як показано на фото, приклеюючи їх в серединці.У такому ж порядку збираємо другий ряд пелюсток з завитків 4,5 см .

І третій ряд пелюсток , завитки завдовжки 2,5 див. найменший .У нас вийшли три кола пелюсток . По черзі вкладаємо другий і третій у середину першого кола .Щоб квітка виглядала більш природно , завитки подекуди трохи витягуємо ,Серединку квітки я закрила двома зовсім маленькими завитками і її не видно .Ви можете оформити на свій розсуд-ґудзиком,брадс .

А ось так ця квітка може прикрасити нашу листівку або сторінку .