asyan.org
добавить свой файл
1


Начальникам

управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій

Про зміни до графіка

проведення II (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2013/2014 н.р.

та порядку надсилання завдань з інформатики

й інформаційних технологій

На виконання наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 вересня 2013 року № 708 «Про проведення І (шкільного) та II (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році», від 30 жовтня 2013 року № 815 «Про організаційно-методичне забезпечення II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році» рекомендуємо внести зміни до графіка проведення II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2013/2014 н.р. (графік додається) та порядку надсилання завдань II етапу олімпіади з інформатики й інформаційних технологій.

Для олімпіади з інформатики та інформаційних технологій у номінаціях «Офісні технології» та «Веб-дизайн» завдання будуть надіслані у вигляді zір-архівів з паролем на електронні адреси відповідальних осіб РНМЦ о 14.00 год. відповідно 06 грудня, 13 грудня та 20 грудня 2013 року. Одразу після отримання завдань їх потрібно записати на всі робочі місця учасників. Пароль буде надіслано на ці самі адреси о 9.50 год. у день проведення відповідної олімпіади для повідомлення учасникам і розгортання архівів з умовами завдань і допоміжними файлами.

Для олімпіади з інформаційних технологій у номінаціях «Комп'ютерна графіка» та «Комп'ютерна анімація» завдання буде опубліковано на відповідних сторінках сайта «Київські учнівські олімпіади з інформаційних технологій» (kievoit.narod.ru) за 2 тижні до проведення олімпіади (так само, як на III етапі).