asyan.org
добавить свой файл
1




ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
НАКАЗ

15.05.2012300-од

Про підсумки міського заочного

конкурсу робіт юних фотоаматорів

«Моя Україно!» у 2011-2012 н.р.
Відповідно до плану роботи Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради на 2011-2012 н.р. та на виконання наказу управління освіти Луцької міської ради від 25.10.2011 № 597-од «Про організацію та проведення міського заочного конкурсу робіт юних фотолюбителів «Моя Україно!» у 2011-2012 н.р. з 25.10.2011 до 30.04.2012 на базі Луцького міського ЦНТТУМ проведено міський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

У конкурсі взяли участь юні фотоаматори 11 навчально-виховних закладів: Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького, Луцька СШ № 1, Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7-природничий ліцей, Луцький НВК «Гімназія № 14», Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука, Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 20, Луцький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22-ліцей, Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 23, Луцький міський ЦНТТУМ. Загалом на конкурс було представлено 90 фоторобіт (минулого року – 54 фотороботи) у таких номінаціях:

портрет – 22 роботи,

пейзаж – 19 робіт,

натюрморт – 4 роботи,

макрофото – 26 робіт,

жанрове фото – 12 робіт,

позажанрове фото та експериментальне фото – 7 робіт.

При оцінюванні робіт журі керувалися наступними критеріями: якість виконання, оригінальність задуму, ступінь емоційного впливу.

Кращі роботи конкурсу рекомендовано на обласний етап конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Виходячи з вище вказаного та на підставі підсумкових протоколів журі фотоконкурсу,
НАКАЗУЮ:

1. Затвердити підсумковий протокол конкурсу. (Додаток 1).

2. Нагородити дипломами управління освіти Луцької міської ради:

І ступеня:

- Опейду Артура, учня 11-Б клас класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука за фотороботи «Грація», в номінації – експериментальне фото; «Магія Полісся», в номінації – пейзаж;

- Ліщину Ірину, ученицю 8-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 за фотороботу «Хто в домі хазяїн», в номінації – жанрове фото;

- Кононенко Христину, ученицю 8-А класу Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 за фотороботу «Кульбаба», в номінації – макрофото;

- Руденко Анастасію, ученицю 11-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 за фотороботу «Зі смаком Парижу», в номінації – портрет (студійний);

- Омельчук Анастасію, ученицю 10-В класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 за фотороботу «Осінні барви дивоцвіту», в номінації – портрет;

- Руденко Анастасію, ученицю 11-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 за фотороботу «Смак життя», в номінації – натюрморт.
ІІ ступеня:

  • Ліщину Ірину, ученицю 8-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 за фотороботу «Прийшла весна», в номінації – експериментальне фото;

  • Немировську Анну, ученицю 9-А класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького за фотороботу «Ми подвиг прадідів ніколи не забудем і незалежність нашу збережем» в номінації – репортажний портрет;

  • Міліщук Наталію, ученицю 10-В класу Луцької гімназія № 4 імені Модеста Левицького за фотороботу «В мого роду - сто доріг, сто століть у мого роду… Роде рідний! Не стлумить нашу жилаву породу - сто вітрів в ногах лежить. Мого роду і народу...», в номінації – жанрове фото;

  • Кононенко Христину, ученицю 8-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 за фотороботи «Цікава книжка», в номінації – жанрове фото; «Волинь моя - краса моя», в номінації – пейзаж; «Дівчинка з трояндами», в номінації – портрет (студійний);

  • Опейду Артура, учня 11-Б класу Луцької гімназії № 21 ім. М. Кравчука за фотороботу «Початок життя», в номінації – макрофото;

  • Руденко Анастасію, ученицю 11-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 за фотороботу «Я маленький, але важливий для світу», в номінації – макрофото;

  • Андреєвську Ліну, ученицю 8-В класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 5 за фотороботу «Дорога пригод», в номінації – пейзаж;

  • Омельчук Анастасію, ученицю 10-В класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 за фотороботу «Сьогодні не радість пробралась у душу та знай… твого серця я більше не рушу», в номінації – портрет.

- Сьомкіну Катерину, вихованку гуртка «Юний дизайнер» Луцького міського ЦНТТУМ за фотороботу «У книзі – світла суть», в номінації – натюрморт.
ІІІ ступеня:

  • Міліщук Наталію, ученицю 10-В класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького за фотороботу «Ой там на точку, на базарі дівчата женихів навибирали», в номінації – жанрове фото;

  • Мосейчука Віталія, вихованця гуртка «Основи поліграфії та видавництва» Луцького міського ЦНТТУМ за фотороботу «Не on-line мрії», в номінації – експериментальне фото;

  • Сірук Юлію, ученицю 7-Б класу Луцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 7 - природничий ліцей» за фотороботу «Цікаве козеня», в номінації – жанрове фото;

  • Андреєвську Ліну, ученицю 8-В класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 5 за фотороботи «Літні крила», в номінації – макрофото;

  • Кононенко Христину, ученицю 8-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 за фотороботи «Ранкова казка», в номінації – натюрморт; «Пасхальна гармонія», в номінації – портрет (репортажний); «Коронована», в номінації – макрофото;

  • Шкамарду Богдана, учня 10-Б класу Луцького НВК "Гімназія № 14" за фотороботу «Душа моєї України», в номінації – пейзаж;

  • Смолярчук Анастасію, ученицю 11-А класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №22 - ліцей за фотороботу «Зимова казка», в номінації – пейзаж;

  • Руденко Анастасію, ученицю 11-А класу Луцької ЗОШ І- ІІІ ст. № 20 за фотороботу «Best memories», в номінації – портрет (студійний);

  • Турчину Вікторію, ученицю 9-Б класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького за фотороботу «Я дитина України», в номінації – портрет.;

  • Фальфушинську Діану, вихованку гуртка «Юний дизайнер» Луцького міського ЦНТТУМ за фотороботу «Шевченківськими стежками», в номінації – натюрморт.

3. Директорам ЗНЗ №№ 2, 4, 5, 20, 23 до 25 травня 2012 р. подати інформацію (Додаток 2) про переможців, роботи яких відібрані на обласний конкурс:

Ліщину Ірину, ученицю 8-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,

Міліщук Наталію, ученицю 10-В класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького,

Андреєвську Ліну, ученицю 8-В класу Луцької СШ № 5,

Кононенко Христину, ученицю 8-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 20,

Руденко Анастасію, ученицю 11-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 20,

Омельчук Анастасію, ученицю 10-В класу Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 23.

(Інформацію подати на електронну адресу Луцького міського ЦНТТУМ -cnto@ukr.net).

4. Директору Луцького міського ЦНТТУМ Данильчуку І.Є до 31 травня 2012 р. забезпечити завіз фоторобіт, переможців міського етапу, у ЦНТТУМ управління освіти і науки ВОДА для участі в заочному обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  Силку Т.О.



Начальник управління Олег Гребенюк
Данильчук 241 273

Додаток 1

до наказу управління освіти

від 15.05.2012300-од

Протокол міського заочного конкурсу робіт

юних фотоаматорів «Моя Україно!»

2011-2012 н.р.


№ з/п

Номінація

Назва роботи

Прізвище, ім'я автора

Вікова категорія, клас

Навчальний заклад

Критерії оцінювання

Загальна сума балів

Місце

Примітка

Якість виконання (мак.10 балів)

Оригінальність задуму (мак. 10 балів)

Ступінь емоційності (мак. 10 балів)



Експериментальне фото

Як купала мене мати у любистку, схиляв голову весняну місяць до маленьких моїх ніжок в купіль свіжу

Нідзельська Іванна

10 - В клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

3

7

6

16

6






Експериментальне фото

Грація

Опейда Артур

11-Б клас (старша група)

Луцька гімназія № 21 ім. М. Кравчука

10

10

10

30

1

Відібрано на обл. конкурс



Експериментальне фото

"Не on-line мрії

Мосейчук Віталій

8-Б клас (середня група)

Луцький міський ЦНТТУМ

9

8

9

26

3






Експериментальне фото

Прийшла весна

Ліщина Ірина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІ ст. № 2

10

9

10

29

2

Відібрано на обл. конкурс



Позажанрове фото

Ми любимо Україну!

Нідзельська Іванна

10 - В клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

7

8

9

24

4






Позажанрове фото

Ми сильні в єдиності і вірності

Мотлюк Ангеліна

10 - В клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

6

7

9

22

5






Позажанрове фото

Легкий настрій

Кононенко Христина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І – ІІІ ст. №20

7

3

5

15

7






Жанрове фото

Потяг в щасливе майбутнє

Баран Олена

5 - Г (середня група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

5

4

4

13

7






Жанрове фото

Хто в домі хазяїн

Ліщина Ірина

8 - А клас (середня група)


Луцька ЗОШ І - ІІІ ст. № 2

10

10

10

30

1

Відібрано на обл. конкурс



Жанрове фото

В мого роду - сто доріг, сто століть у мого роду… Роде рідний! Не стлумить нашу жилаву породу - сто вітрів в ногах лежить. Мого роду і народу...

Міліщук Наталя

10 - В клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

10

9

10

29

2

Відібрано на обл. конкурс



Жанрове фото

Ой там на точку, на базарі дівчата женихів навибирали

Міліщук Наталя

10 - В клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

9

10

8

27

3






Жанрове фото

Дивовижне - поруч

Міліщук Наталя

10 - В клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

4

3

4

11

8






Жанрове фото

Ну й гарно все придумав Бог!...

Ляпідевська Анна

10 - А клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

4

6

5

15

6






Жанрове фото

Цікаве козеня

Сірук Юлія

7 - Б клас (середня група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7 природничий ліцей

8

9

10

27

3






Жанрове фото

Цікава книжка

Кононенко Христина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

9

10

10

29

2






Жанрове фото

диригент

Кононенко Христина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

4

6

7

17

5






Жанрове фото

Усім є місце під сонцем: і людині, і звірині, і маленькій пташині

Назарчук Вікторія

6 - Г клас (середня група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

3

3

7

13

7






Жанрове фото

Сонце ранішне гукає: - Прокидайся, білко Майє!

Юзва Назар

5 - Г (середня група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

4

3

3

10

10






Жанрове фото

Стоп - кадр

Руденко Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

7

8

8

23

4






Макрофото

Літні крила

Андреєвська Ліна

8 - В клас (середня група)

Луцька СШ №5

9

8

9

26

3






Макрофото

У світлі павутиння

Андреєвська Ліна

8 - В клас (середня група)

Луцька СШ №5

8

7

8

23

4






Макрофото

До небес тягнуся - паничем зовуся

Лизогубець Юлія

9 - клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

8

6

7

21

6






Макрофото

Колючі змагання

Лизогубець Юлія

9 - клас (середня група)


Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

3

4

5

12

11






Макрофото

Коронована

Кононенко Христина

8 - клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

8

9

9

26

3






Макрофото

А скільки нам треба очей, щоб таїну краси пізнати?

Кононенко Христина

8 - клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

3

3

4

10

12






Макрофото

Диво поряд з нами (калина)

Меркулова Дарія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22

6

3

5

14

9






Макрофото

Диво поряд з нами (равлик)

Меркулова Дарія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22 - ліцей

7

8

7

22

5






Макрофото

Диво поряд з нами (бедрик)

Меркулова Дарія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

5

3

4

12

11






Макрофото

Ранкова роса

Трофимюк Яна

11 - Б клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7 природничий ліцей

6

2

4

12

11






Макрофото

Ой у лузі червона калина

Трофимюк Яна

11 - Б клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7 природничий ліцей

3

2

5

10

12






Макрофото

Щедре літо

Сірук Юлія

7 - Б клас (середня група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7 природничий ліцей

3

4

3

10

12






Макрофото

Цей дивовижний світ

Бондарук Валерія

5 - Г (середня група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

8

6

7

21

6






Макрофото

Квітка - душа

Губиш Анастасія

5 - Г (середня група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

3

3

4

10

12






Макрофото

Це теж моя Україна!

Момотюк Іванна

10 - В клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

7

8

5

20

7






Макрофото

А весна, як мрія чарівна, сяє вродою святою, неземною чистотою

Гриб Поліна

5 - В клас (середня група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

5

3

5

13

10






Макрофото

Кульбаба

Кононенко Христина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

10

10

10

30

1

Відібрано на обл. конкурс



Макрофото

Я маленький, але важливий для світу

Руденко Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

9

9

10

28

2






Макрофото

Квіти Волині (ромашки)

Смолярчук Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

4

3

6

13

10






Макрофото

Квіти Волині (лілія)

Смолярчук Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

6

3

5

14

9






Макрофото

Квіти Волині (гвоздика)

Смолярчук Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

6

3

5

14

9






Макрофото

Квіти волині (троянда)

Смолярчук Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

6

3

5

14

9






Макрофото

Колаж природи (голуб)

Пацкан Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

2

4

3

9

13






Макрофото

Колаж природи (бджілка)

Пацкан Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

7

5

6

18

8






Макрофото

Колаж природи (метелик)

Пацкан Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

7

5

6

18

8






Макрофото

Початок життя

Опейда Артур

11-Б (старша група)

Луцька гімназія № 21 ім. М. Кравчука

9

9

10

28

2

Відібрано на обл. конкурс



Натюрморт

Ранкова казка

Кононенко Христина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

7

8

8

23

4






Натюрморт

У книзі – світла суть

Сьомкіна Катерина

10 (старша група)

Луцький міський ЦНТТУМ

9

8

10

27

2

Відібрано на обл. конкурс



Натюрморт

Шевченківськими стежками

Фальфушинська Діана

8 клас (середня група)

Луцький міський ЦНТТУМ

9

8

8

25

3

Відібрано на обл. конкурс



Натюрморт

Смак життя

Руденко Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцька ЗОШ І – ІІІ ст. №20

9

10

10

29

1

Відібрано на обл. конкурс



Пейзаж

Бережіть красу Карпат

Михальська Анастасія

7 - А клас (середня група)

Луцька СШ № 5

4

5

4

13

10






Пейзаж

Перлина Карпат. Озеро Синевір

Михальська Анастасія

7 - А клас (середня група)

Луцька СШ № 5

5

3

6

14

9






Пейзаж

Серце тішиться красою

Зінчук Надія

10 - В клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

7

6

7

20

5






Пейзаж

Пісня на землю злетіла з небес, більше з тих пір стало в світі чудес...

Іваненко Борис

5 - А клас (середня група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

4

4

4

12

11






Пейзаж

Хвилі спогадів

Андреєвська Ліна

8 - В клас (середня група)


Луцька СШ № 5

5

3

3

11

12






Пейзаж

Дорога пригод

Андреєвська Ліна

8 - В клас (середня група)

Луцька СШ № 5

10

9

10

29

2

Відібрано на обл. конкурс



Пейзаж

Вище хмар

Михальська Анастасія

7 - А клас (середня група)


Луцька СШ № 5

3

5

5

13

10






Пейзаж

Тече річка невеличка через гори, через край

Михальська Анастасія

7 - А клас (середня група)

Луцька СШ № 5

8

8

7

23

4






Пейзаж

Річка Річка

Михальська Анастасія

7 - А клас (середня група)

Луцька СШ № 5

5

6

6

17

7






Пейзаж

Побачення з морем

Трофимюк Яна

7 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7 природничий ліцей

4

4

6

14

9






Пейзаж

Ультрамарини рідного краю

Трофимюк Яна

11 - Б клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7 природничий ліцей

6

5

6

17

7






Пейзаж

Блакить мою душу обвіяла...

Шкамарда Богдан

10 - Б клас (старша група)

Луцький НВК "Гімназія №14"

5

6

7

18

6






Пейзаж

Душа моєї України

Шкамарда Богдан

10 - Б клас (старша група)група

Луцький НВК "Гімназія №14"

9

9

9

27

3






Пейзаж

Оберіг нашого міста

Демчук Оксана

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №15

5

4

4

13

10






Пейзаж

Затишний куточок

Демчук Оксана

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №15

6

4

4

14

9






Пейзаж

Волинь моя - краса моя

Кононенко Христина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

9

10

10

29

2

Відібрано на обл. конкурс



Пейзаж

Люблю грозу в начале мая...

Руденко Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

4

6

5

15

8






Пейзаж

Зимова казка

Смолярчук Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

10

9

8

27

3






Пейзаж

Магія Полісся

Артур Опейда

11-Б клас (старша група)

Луцька гімназія № 21 ім. М. Кравчука

10

10

10

30

1

Відібрано на обл. конкурс



Портрет (студійний)

Зі смаком Парижу

Руденко Анастасія

11 - А клас (старша група)


Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

10

10

10

30

1

Відібрано на обл. конкурс



Портрет (студійний)

Дівчинка з трояндами

Кононенко Христина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

10

10

9

29

2






Портрет (студійний)

Best memories

Руденко Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцька ЗОШ І - ІІІст. №20

9

9

9

27

3






Портрет

Сьогодні не радість пробралась у душу та знай… твого серця я більше не рушу

Омельчук Анастасія

10 - В клас (старша група)

Луцька ЗОШ І - ІІІ ст. № 23

10

9

10

29

2

Відібрано на обл. конкурс



Портрет

Туга обгортає мою душу знову і душу мою пробирається горе

Омельчук Анастасія

10 - В клас (старша група)

Луцька ЗОШ І - ІІІ ст. № 23

7

7

8

22

5






Портрет

Я дитина України

Турчина Вікторія

9 - Б клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

8

10

9

27

3






Портрет

Прекрасне все: весна і літо, осінь і зима

Черненко Антон

10 - А клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

7

7

6

20

6






Портрет

Хвилює, малює, квітує земля, - Добрий день тобі, Україно моя!

Радзивилюк Єлизавета

10 - А клас (старша група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

5

5

7

17

7






Портрет

Осінні пасторалі

Ващук Олена

8 - В клас (середня група)

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

7

8

7

22

5






Портрет

Сонячна дівчинка

Андреєвська Ліна

8 - В клас (середня група)

Луцька СШ № 5

8

8

9

25

4






Портрет

Очі дитинства

Андреєвська Ліна

8 - В клас (середня група)

Луцька СШ № 5

6

5

6

17

7






Портрет

Вірність у посмішці

Андреєвська Ліна

8 - В клас (середня група)

Луцька СШ № 5

4

4

6

14

9






Портрет

Я і парасолька моя

Михальська Анастасія

7 - А клас (середня група)

Луцька СШ №5

3

3

3

9

10






Портрет

Анастасія

Меркулова Дарія

11 - А клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІІ ст. №22- ліцей

6

5

5

16

8






Портрет

Осінні барви дивоцвіту

Омельчук Анастасія

10 - В клас (старша група)

Луцька ЗОШ І - ІІІ ст. № 23

10

10

10

30

1

Відібрано на обл. конкурс



Портрет

Польова чаклунка

Поліщук Олена

11 - Б клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7 природничий ліцей


8

6

6

20

6






Портрет

Дівочі мрії

Поліщук Олена

11 - Б клас (старша група)

Луцький НВК ЗОШ І - ІІ ст. №7 природничий ліцей

4

5

5

14

9






Портрет

Грай же, танцюй же, маковий цвіте

Омельчук Анастасія

10 - В клас (старша група)

Луцька ЗОШ І - ІІІ ст. № 23

5

5

6

16

8






Портрет (репортажний)

Моя зимова Україна

Назарчук Вікторія

6 - Г клас (середня група)



Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

7

8

10

25

4






Портрет (репортажний)

Пасхальна гармонія

Кононенко Христина

8 - А клас (середня група)

Луцька ЗОШ І – ІІІ ст. №20

8

9

10

27

3






Портрет (репортажний)

Зимова казка

Руденко Анастасія

11 - А клас (старша група)

Луцька ЗОШ І – ІІІ ст. №20

8

9

8

25

4






Портрет (репортажний)

Ми подвиг прадідів ніколи не забудем і незалежність нашу збережем

Немировська Анна

9-А клас (старша група)

Луцька гімназія № 4 ім. М. Левицького

10

9

10

29

2






Голова журі І.Є. Данильчук
Члени журі О. В. Семенюк, А.В. Філонюк, А.Є. Голодишина, О.Л. Харланов, Л.В. Савчук

_______________________

*** Фотороботи, які не відібрані за обласний конкурс, можна забрати з 21.05.2012 до 04.06.2012 в організаторів конкурсу (Луцький міський ЦНТТУМ, вул. Шопена, 18, каб. 50, тел. 241273).

Додаток 2

до наказу управління освіти

від 15.05.2012300-од

Інформація про учасника конкурсу




Фото

(5х4)
1. Прізвище, ім`я, по батькові дитини

2. Повна дата народження

3. Повна назва навчального закладу, де навчається

4. Клас навчання

5. Профіль навчання (для старшої школи)

6. Повна домашня адреса

7. Телефон (дитини, батьків)

8. Відомості про батьків (ПІБ, місце роботи, посада)

9. Вид обдарованості (інтелектуальна, практично-перетворювальна, художньо-естетична).

10. Хобі та захоплення дитини
11. Відомості про педагога-наставника дитини:

- ПІБ

- Місце роботи

- Посада

- Педагогічний стаж

- Категорія, звання.


Директор ____________ _____________________
Дата заповнення