asyan.org
добавить свой файл
1


УМАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

01.06.2011 м. Умань № 126


Про стан роботи із зверненнями

громадян у навчальних закладах

району та відділі освіти

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», розпорядження райдержадміністрації від 28.02.2008 № 56 «Про заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення» відділом освіти та керівниками навчальних закладів проводиться відповідна робота щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення. У відділі освіти забезпечено проведення особистого прийому громадян та видано наказ від 28.01.2011 № 15.

Стан роботи зі зверненнями громадян розглянуто на засіданні колегії відділу освіти 22.02.2011(протокол № ¼), апаратних нарадах 10.01.2011, 14.03.2011, 30.05.2011.

За звітний період зареєстровано 12 письмових звернень, що 2 більше ніж у 2010 році. Із них 1 колективне (с. Юрківка), повторних звернень не надходило. Найбільше звернень надійшло від працівників Юрківського, навчально-виховного комплексу (надалі – НВК), Бабанського, Дмитрушківського дошкільного навчального закладу, Городецької загальноосвітньої школи.

Перевірено роботу Колодистенської, Городецької, Текучанської загальноосвітніх шкіл та Юрківського, Посухівського навчально-виховних комплексів.

Під час перевірки на місцях виявлено, що керівниками навчальних закладів ведуться журнали особистого прийому громадян згідно вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у міністерстві, управліннях, закладах та установах освіти України.

Повторні та колективні звернення громадян розглядаються з виїздом на місце за участю заявників. За звітний період до Головного управління освіти і науки облдержадміністрації надійшло 1 письмове звернення та 6 – до райдержадміністрації.

Начальником відділу освіти здійснено прийом 16 громадян. Під час прийому громадян вирішувалися питання щодо неправомірних дій керівників навчальних закладів, підвозу учнів, здійснення капітальних ремонтів та забезпечення технологічним обладнанням навчальних закладів.
Виходячи з вище вказаного
НАКАЗУЮ:


  1. Керівникам навчальних закладів та працівникам відділу освіти:

1.1. Ширше використовувати ЗМІ для проведення роз’яснювальної роботи реалізації права на звернення громадян.

1.2. Не допускати надання необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян.

1.3. Проводити аналітичну роботу з питань, що порушуються у зверненнях, особистому прийомі громадян, оперативно реагувати на виникнення проблемних ситуацій.

1.4. Дотримуватися вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Міністерстві, управліннях, закладах та установах освіти України щодо ведення журналів реєстрації пропозицій, заяв і скарг громадян та особистого прийому громадян.

2. Працівникам відділу освіти:

2.1. Посилити контроль за роботою керівників навчальних закладів, структурних підрозділів відділу освіти, надавати принципову оцінку фактам формального розгляду звернень, заяв та пропозицій громадян.

3. Юрисконсульту відділу освіти Шевченко А.І.:

3.1. Щорічно до 1 липня (за І півріччя) та до 5 січня (за рік), подавати інформацію щодо звернень громадян сектору виховної та кадрової роботи Головного управління освіти і науки.

3.2. Щоквартально подавати інформацію із зазначеного питання в райдержадміністрацію.

3.3. Інформацію про хід виконання даного наказу заслухати на колегії відділу освіти у грудні 2011 року.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Петриченка А.Ф.

Начальник відділу освіти О.А. Супрунець