asyan.org
добавить свой файл
1

ТЕМАТИКА

УКРАИНСКИЙ - РУССКИЙ

Перевод

Экономическая

Маркетинг

На початку 2008 року кількість абонентів фіксованого телефонного зв’язку становила 12,1 млн., що на 5,3 % більше порівняно з їхньою кількістю на початок 2007 року. Із них кількість домашніх телефонів – 10,1 млн., що становить 84,0 % в загальному обсязі абонентів. Міська телефонна мережа налічувала 10,5 млн., сільська – 1,6 млн., частка домашніх телефонів у загальній кількості абонентів становила відповідно 81,9 % та 93,8 %.

Істотно розвинуто радіотехнології, особливо в частині цифрового мобільного зв'язку. Системою мобільного стільникового зв’язку охоплено територію, де проживає близько 85 % населення України. Сегмент послуг мобільного зв'язку в Україні розвивається найдинамічніше, про що свідчать обсяги доходів та кількість абонентів. На початок 2008 року в Україні нараховувалося 55,2 млн. абонентів мобільного зв’язку, приріст абонентської бази порівняно з аналогічним періодом попереднього року становив 12,5 %. На початку 2008 року кількість абонентів мобільного зв’язку становила 55,2 млн., транкінгового – 11,3 тис., пейджингового – 6,9 тис.

На кінець 2007 року щомісячний розмір аудиторії українського сегмента всесвітньої мережі Інтернет за параметром кількості унікальних користувачів, що здійснили більше від 1 перегляду сторінки за місяць, досяг 6,2–6,4 млн. чоловік, що становить 13,33–13,76 % населення. Серед регіонів лідером є м. Київ, де активно користуються послугами Інтернет до 58 % населення. Істотно зросла аудиторія користувачів Інтернету у містах Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків, і в АР Крим, де відсоток активних користувачів сягає 25–28 %.
ТЕМАТИКА

^ РУССКИЙ - УКРАИНСКИЙ

Перевод

Экономическая

Маркетинг

Также повышенный спрос на наноструктурный титан может формироваться в сегменте производителей велосипедной оснастки, где востребовано сочетание показателей повышенной прочности и легкости. При использовании наноструктурного сплава Ti6Al4V в велосипедной оснастке, можно снизить общий вес велосипеда на 15-20% за счет изменения конструкций. Прутки из наноструктурного титанового сплава, по оценкам экспертов, будут востребованы в производстве втулок для колес и педалей велосипедов, осей в шарнирах, эксцентриков, шатунов и спиц.

Еще одна отрасль, которую эксперты выделяют как перспективную для титанового сплава, - титановые метизные изделия. В том числе, крепеж для велосипедов (болты зажима седла, болты для крепления тормоза, болты шатунов, рулевой болт), крепеж для мотоспорта и гоночных автомобилей (направляющие штыри для колес, болты для карданного вала, штифты, болты рулевого рычага), а также авиационный крепеж (шпильки, штифты, валики, гайки, шайбы, кольца авиационные, винты, болты).

В качестве потенциального рынка сбыта для наноструктурированного титанового сплава эксперты также выделяют сегмент морского крепежа и фурнитуры (такелажные скобки, коуши, талрепы, eye traps и т. д), где могут быть востребованы такие свойства продукта, как повышенная прочность и высокая коррозионная стойкость.