asyan.org
добавить свой файл
1
УВАГА!

Нові надходження

художньої літератури

Зупинися на хвилинку -

подивися на новинки

1. Дивовижні історії [Текст] : оповідання. – Х.: Белкар-книга, 2008. - 64 с.: іл.

До збірки увійшли дивовижні історії про тварин. Оповідання, написані відомими авторами, розповідають про наших чотириногих друзів, які діють зовсім як люди: встряють у суперечку, інколи сваряться і ворогують, але частіше все ж таки дружать.

^ 2. Школа доброти [Текст] : оповідання, вірші, прислів'я, казки: для дошк. та мол. шк. в. / Уклад. І.А. Біляєва. - Х.: Белкар-книга, 2008. - 64 с.:іл.

Ця книжка навчить дітей доброті, щирості, порядності, чуйності. Саме ці риси перш за все необхідні кожній людині для того, щоб її поважали.

3. Казкові перлинки [Текст] : казки. – Х.: Белкар-книга, 2008. - 69 с.: іл.


До збірки увійшли відомі українські та зарубіжні народні казки. Вони вчать дітей мудрості, виховують почуття гумору та розвивають творчу уяву юних читачів.

4. Подорож у країну ввічливості [Текст] : оповідання, казки, вірші / Упоряд. Г.М. Кирпа. - Х.: Белкар-книга, 2010. - 48 с.:іл.

Юні читачі в цієй книжці за допомогою оповідань, казок і віршів Ви зможете навчитися головним правилам ввічливості: піклуватися про меншеньких, допомогати стареньким, шанувати батька і матір, вживати чарівні слова «дякую»,»будь ласка» та інші, дотримуватися правил поведінки у школі, на вулиці та в транспорті, завжди бути охайними, стежити за своїм зовнішнім виглядом, вчитися не гаяти свого часу. Ця збірка відкриє Вам прекрасний світ добра та любові.^ 5. На веселій вулиці [Текст]: вірші, оповідання, казки, усмішки / Упорядник Г.М.Кирпа. – Х.: Белкар – книга, 2009. – 48 с.:іл.

До цієї збірки увійшли кращі зразки оповідань та віршів українських та зарубіжних майстрів влучного слова. Книжка неодмінно привабить вас діти чарівним світом усмішки й доброзичливого жарту, настроїть на веселий лад, наповнить душу жагою до життя, навчання та праці.

^ 6. Чарівне яєчко [Текст] : оповідання, вірші, загадки, казки/ Упоряд. О. Д. Чередниченко. - Х.: Белкар - книга, 2010. - 48 с.: іл.До збірки увійшли вірші, казочки й оповідання про весну та улюбленіші весняні свята діток. – Великдень і День Метері.

^ 7. Я з метеликом дружу: оповідання [Текст] / Упоряд. О. Д. Чередниченко. - Х.: Белкар - книга, 2010. - 64 с.: іл.

До збірки увійшли цікаві розповіді відомих українських письменників про дивовижний світ живих істот, які живуть поруч із нами, — про тварин та птахів, дерева та квіти. Ця книжка вчить дітей доброті, чуйності і любові та шанобливому ставленню до природи. Адже людство стане кращим, якщо ми змалечку житимемо в гармонії з природою, берегтимемо її, не кривдитимемо чотириногих, хвостатих і крилатих друзів.

^ 8. Добре зернятко – гарні сходи: оповідання і вірші [Текст] / Упоряд. О. Д. Чередниченко. - Х.: Белкар - книга, 2010. - 64 с.: іл.

Виховання дитини починається з її перших кроків у житті. Саме у дитинстві формуються основи її характеру і моральних якостей. Тому недарма говориться: «Добре зернятко — гарні сходи».До збірки увійшли найкращі твори українських і зарубіжних письменників на тему виховання дитини. Познайомившись з героями творів, діти навчаться доброті, порядності, шанобливому ставленню до оточуючих.^ 9. Скринька - веселинька: гумористичні оповідання [Текст] / Упоряд. О. Д. Чередниченко. - Х.: Белкар - книга, 2010. - 64 с.: іл.До збірки увійшли цікаві й дотепні гумористичні оповідання відомих українських та зарубіжних письменників. Через гумор, через дотепи дитина вчиться пізнавати світ у його багатоликому різноманітті, вчиться розрізняти добро і зло. Адже в усі часи гумор був наймогутнішою зброєю у боротьбі зі злом. І навчитися змалку протистояти злу, висміюючи його, — запорука формування здорової, вільної, стійкої особистості.
^ 10. Нестайко В.З. В Країні Сонячних Зайчиків: повість – казка [Текст] / В.Нестайко. – Х.:Белкар – книга, 2010. – 256 с.:іл.

Автор книги — відомий дитячий письменник В.З. Нестайко — написав чимало повістей і оповідань для дітей. Його твори несуть у собі особливий заряд довірливості та доброти. За повість-казку «Незвичайні пригоди у лісовій школі» Всеволод Нестайко в 1982 році був удостоєний літературної премії ім. Лесі Українки. А фільм про сільських «тореадорів» за його славетною трилогією «Тореадори з Васюківки» здобув «Гран-прі» на Міжнародному кінофестивалі в Мюнхені (1968) і Головну премію на Міжнародному фестивалі в Австралії (1969).

У цій книжці, юні читачі, ви познайомитесь з відомими повістями-казками Всеволода Нестайка «В Країні Сонячних Зайчиків», «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків» і «В Країні Місячних Зайчиків», які набули всесвітньої слави. Ви познайомитесь з дивовижною країною та її мешканцями — сонячними зайчиками, які завжди перемагають морок, так само, як і добро завжди перемагає зло.

^ 11. Нестайко В.З. Таємниця Віті Зайчика. Пригоди Грицька Половинки : повісті [Текст] / В.Нестайко. – Х.:Белкар – книга, 2010. – 288 с.:іл.У цій книжці, юні читачі, ви познайомитесь з відомими повістями Всеволода Нестайка «Таємниця Віті Зайчика» і «Пригоди Грицька Половинки» про школярів, їхні веселі та дивовижні пригоди, дружбу, виховання характерів.
^ 7. Нестайко В. Космонавти з нашого будинку [Текст] / В.Нестайко. – К.: Країна мрій, 2010. – 352 с.

До пропонованої книжки класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка увійшли повість "Пригоди Грицька Половинки" та кілька яскравих оповідань про життя школярів, їхні веселі пригоди і справжню дружбу.

8. Нестайко В. 3. Ковалі щастя [Текст] / В.Нестайко. – К.: Країна мрій, 2010. – 352 с.

Веселі, дотепні, мудрі казки й повісті Всеволода Нестайка знають і люблять діти й дорослі в Україні та в багатьох країнах світу. «Ковалі щастя» – нова правдиво-фантастична повість славного українського казкаря Всеволода Нестайка відкриє для читача неосяжний світ веселих казкових пригод двох хлопчаків у шаленому ритмі сучасного життя. Іскрометний гумор та захоплюючий сюжет зроблять подорож до цього світу яскравою та незабутньою.

^ 9. Україна [Текст]: світ навколо тебе. – Х.: Белкар – книга, 2009. – 144 с.: іл.Ілюстрована енциклопедія розрахована на дітей середнього і старшого шкільного віку й містить цікаві відомості про сучасну Україну, особливості її державного устрою та географічного положення, культурну спадщину нашої країни та багато іншого. Матеріал супроводжують яскраві ілюстрації та фотграфії.^ 10. Детская энциклопедия [Текст] / Пер. с англ. Е.П.Коржева. – М.: РОСМЄН – ПРЕСС, 2002. – 127 с.: ил.

Эта красочная Детская энциклопедия содержит много полезных сведений и интересных фактов. Все основные понятия о предметах и явлениях даются в простой и доходчивой форме и расположены в тематическом порядке. В конце книги есть алфавитный указатель. Веселые иллюстрации Колина Кинга не только дадут ответы на множество вопросов, которые так любят задавать дети, но и доставят большое удовольствие читателям.

11. Кафка Ф. Избранное [Текст] / Худож. Оформитель Б.Ф. Бублик. – Харьков:Фолио, 2003. – 319 с.

Франц Кафка — возможно, самая странная фигура европейской литературы ХХ столетия. Критики привязывают его ко всем литературным направлениям по очереди, называя и основоположником абсурдизма, и классиком магического реализма, и мастером модернизма, и предшественником экзистенциалистов. Его герои ищут ответы на незаданные вопросы, блуждая в тумане, на грани реальности, пустоты и ужаса, приковывая к себе взгляды все новых поколений читателей. В данный сборник включены новеллы и афоризмы.

^ 12. Сэлинджер Дж.Д. Избранное [Текст] / Худож. Оформитель Б.Ф.Бублик. – Харьков Фолио, 2003. – 319 с.

Джером Дэвид Сэлинджер (англ. Jerome David Salinger; род. 1919) - американский писатель, классик литературы США XX века. Прчитав произведения вошедшие в сборник, вы увидете реалистическое отражение некоторых существенных сторон американской жизни послевоенного периода. Самая знаменитая повесть Дж.Д.Сэлинджера, принесла автору грандиозный успех и необычайную популярность как в США, так и во всем мире. Молодые люди видели в главном герое повести, шестнадцатилетнем Холдене Колфилде выразителя своих взглядов и настроений, им импонировали его наивность и жажда правды, противостоящие лицемерию и фальши, царящим