asyan.org
добавить свой файл
1
Звучить «Місячна соната» Бетховена. До залу входять ведучі.

Ведучий 1.

Любовь еще не все: не хлеб и не вода,
Не крыша в ливень, не нагим одежда,
Не плот, плывущий к тонущим, когда
Уже иссякли силы и надежда.
Не заменяет воздуха любовь,
Когда дыханья в легких не хватает.
Не сращивает кость, не очищает кровь,
Но без любви порою умирают…

Ведучий 2. Про кохання написано багато.

Ведучий 1. Про кохання написано так мало.

Ведучий 2. Багато, тому що перед нами ти­сячі рядків поезій, мелодій, народжених хви­люваннями й роздумами.

Ведучий 1. Мало, тому що це почуття - ко­хання невичерпне, як саме життя. І скільки про нього не було б написано - його драма­тизм, своєрідність, багатогранність не можуть бути вичерпані, допоки живе на землі людина, допоки б’ється її палке серце.

Ведучий 2. Ось чому цю книгу ми продо­вжуємо писати й сьогодні.

Ведучий 1. І буде вона дописуватись за­вжди, «поки під небом всесвіту житиме хоч один «піїт».

Ведучий 2. Кохання - одвічна тема поезії, музики, сенс повноцінного людського життя. І сьогодні ми святкуємо одне із найулюбленіших свят усіх закоханих - День святого Валентина.

Ведучий 1. Саме сьогодні, у День святого Валентина, хочеться сказати комусь найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії. Адже сьогодні, як кажуть, сам Бог велить це зробити.

Ведучий 2. У такий день лише розмов про кохання замало. Потрібно провести турнір на честь справжнього кохання.

Ведучий 1. Кохання – це не тільки почуття людяності й шляхетності . воно має в собі дуже велику силу . Страждання , приниження , честолюбність , егоїзм гаснуть перед силою кохання .

Ведучий 2. Кохання ! Це почуття подарувало нам велику кількість пісень ,

балад , поем , трагедій , а також імен: Беатріче , Лаура , Тетяна Ларіна , Шагане – ми не знали б їх ніколи , якби не чудові вірші , створені на їхню честь .

Ведучий 1. І на честь цього дня ми оголошуємо невеличку конкурсну програму «На крилах любові».

Ведучий 2. Усе на землі від жін­ки: добро і краса, ніжність і ласка, любов і вірність, поезія і музика.

Ведучий 1. Так в усі роки, віки, тисячоліття жінка була і буде сим­волом любові як найвищого, найчис­тішого, найсвятішого, найкращого почуття. Того почуття, яке, за словами поета, врятує світ, бо жінки, любов і кра­са — поняття нероздільні.

Тож запрошуємо наших дівчат . Для початку вони повинні представитися і коротенько розповісти про себе ( Ім’я , клас , хто по знаку зодіака , які має позитивні і негативні риси характеру , захоплення і т. д. ), а також відповісти на запитання: які якості у хлопців ви поставите на перше місце

Ведучий 2. Який щасливий сніг - цілує твої очі,

Який щасливий сніг - торкає твої вії,

Який щасливий сніг - я снігом бути хочу,

Щоб вранці зустрічать і шепотіть:

- Я твій, я твій, я твій.

Зараз запрошуємо до зали наших хлопців . Вони займають свої місця і також коротко розповідають про себе ( Ім’я, клас, в рік якої тварини народився, захоплення, уподобання і т.д. ) і також відповідають на запитання: що найбільше ви цінуєте у дівчат.

Ведучий 1. Конкурсанти до змагань готові , тому ми представляємо наше журі ……...

«Доля на сьогоднішній вечір»

Ведучий 2. Хто із нас, бодай краєчком вуха, не чув містичну оповідь про розкидані по всій землі поло­винки? Ось вона.

Ведучий 1. Колись давно чоловік і жінка були не­роздільними душею і тілом. Одна душа на двох, од­не тіло на двох - єдине ціле.

Але все добре, як відомо, триває недовго, єдине ціле розділилося на дві половинки, які ще й ретель­но перемішалися. Відтоді самотні половинки блука­ють світом, шукаючи одна одну. Хтось помиляється, а комусь щастить із першої спроби.

Ведучий 2. А можливо, наша зустріч сьогодні стане для когось долею?

Ведучий 1. Тож нехай зустрінуться сьогодні половин­ки і поєднають свої серця!

(Завдання учасникам:витягнути частинку серця і знайти її іншу половинку. Та пара яка швидше виконала завдання одержує бал ).

Ведучий 2.Відомо всім, що закохані розуміють одне одного з півслова, з єдиного погляду. Ось зараз ми з вами пе­ревіримо, як розуміють наші закохані одне одного. Завдання для юнаків: за допомогою жестів, міміки запросити дівчину: в кіно, на дискотеку, в ресторан, на концерт, в бібліотеку, в цирк, в зоопарк тощо. Дівчина повинна відповісти, як зрозуміла юнака. (Оцінка журі).

Ведучий 1. Доки наші конкурсанти готуються приймайте вітання від учнів _______ класу .

Ведучий 2. Для того щоб знайти й утримати біля себе свою половинку, не завадить прислу­хатися до порад психолога.

Найперше хочу порадити дівчатам, як подобатися чоловікам:

1. Будьте з ними ніжними, частіше повторюй­те, як його любите.

2. Більше всміхайтеся в його присутності.

3. У присутності інших хваліть його, зверніть увагу всіх на його розум, зовнішність, при­вабливість.

4. Любіть його і довіряйте.

5. Не давайте причини для ревнощів.

6. Не забувайте про почуття власної гідності, гордості.

7. Залишайте його час від часу наодинці.

8. Пам’ятайте, що ви - жінка, і не витрачайте марно час на чоловіків без почуттів.

Помітити увагу чоловіка доволі легко, вони дивляться на жінку, що сподобалася, і подають певні сигнали: погладжують волосся, поправ­ляють краватку, костюм. Дивляться вони на жінку так званим «інтимним» поглядом. Цей погляд тихо йде від лінії очей жінки до області грудей. На це в нього йде 2/3 часу спілкування.

Ведучий 1. Прийшов час любовних визнань. Тепер пора говорити компліменти і любовні зізнання. Для цього ми і проводимо наш наступний конкурс «Любовні визнання». Нехай юнаки зізнаються в коханні дівчатам, або говорять компліменти.

Ведучий 2. Тепер конкурс для дівчат. Конкурс імені «Тетяни Ларіної», кожна дівчина з пари повинна вийти і розповісти з виразом і емоціями вірш про любов. Наприклад, «Я вам пишу, чого ж більш?». Нехай кожна з них представить, що вона на кастингу якогось романтичного серіалу. І це її шанс засяяти на блакитних екранах.

Ведучий 1. А зараз ми проведемо конкурс під назвою « Туфелька для Валентини» . Завдання для хлопців . Вони уважно розглядають взуття своїх партнерш і запам’ятовують його . Далі всі дівчата конкурсантки знімають по одній туфельці і все взуття складається посеред зали . Хлопці з зав’язаними очима повинні знайти туфельку своєї партнерші , і вже розв’язавши очі , надіти їй на ногу . Перемагає самий швидший .

Ведучий 2. Наступний наш конкурс буде називатися « Вбрання для Валентини » . Хлопцям потрібно буде зробити вбрання для своєї пари з поданого матеріалу . Час 5 хвилин .

Ведучий 1 . Доки наші конкурсанти готуються ми проведемо конкурс з глядачами “Ще раз про кохання”. Умови дуже прості: назвіть літературні твори про кохання. Це можуть бути казки, повісті, оповідання і т.д. Отриманий бал ви можете віддати парі за яку вболіваєте.

Ведучий 2. Зараз ми перевіримо як справилися з завданням наші конкурсанти .

Ведучий 1 . Щоб перевірити міцність даного вбрання ми запропонуємо нашим парам затанцювати повільний танок .

Ведучий 2. Все йде добре , хлопці , як справжні чоловіки , подбали про одяг та взуття для своїх партнерш , танцюють з ними , але здається вони все ж таки щось заховали і для себе .

Ведучий 1 . Тому наступний конкурс буде для дівчат і називатиметься він « Знайди заначку » . Потрібно швидко знайти всі прищепки на партнерові .

Ведучий 2. Наші конкурсанти трішки притомилися, тому їм потрібно підкріпитися. І наш наступний конкурс називається «Солодкий мандарин». Пари стають один проти одного. В праву руку хлопця та дівчини кладеться мандарин. Вільною рукою учасник накриває руку партнера. Завдання для конкурсантів – очистити мандарин від шкірки, не міняючи положення рук, і з’їсти його. Перемагає пар, яка перша виконала це завдання.

Ведучий 1 . Далі в нас іде конкурс під назвою « Склади сердечко ». Парам видається розрізана картина , яку потрібно скласти і приклеїти .

«Виготов валентинку». Парам роздається набір паперу, ножиці, клей. Перемагає пара яка швидше і краще виконала дане завдання.

Ведучий 2. Доки наші конкурсанти працюють прийміть вітання від учнів ______ класу .

Ведучий 1 . Наступний конкурс називається «Сіамські близнюки» .

Праву руку одного партнера і ліву другого зв’язують докупи. Вільними руками вони повинні зав’язати подарунок ( дві книжки ) .

Ведучий 2. Слідуючий конкурс називається « Донжуан ». Доки грає музика пари танцюють, але як тільки музика закінчилася, хлопці стають на ліве коліно, а дівчата оббігають навколо кавалера і сідають на коліно. Вибуває та пара, в якій дама сідає останньою. Так триває доти, доки не залишиться одна пара – переможці.

^ Ведучий 1. «Поцілунковий конкурс».

На невеличку солодку палочку, яку один з участників бере в рот, надівається бублик. Партнер по грі повинен на свою палочку, теж взяту в рот, перемістити цей бублик без допомоги рук.

Ведучий 2. Зараз ми проведемо конкурс « Серветка ». Хлопці сідають, а на коліна їм кладеться серветка, і відповідно, на серветку сідає дівчина. За командою пари починають м’яти серветку без допомоги рук. Перемагає та пара, у якої серветки будуть більше зім’яті.

Ведучий 1. Як бачимо наші пари вже звикли один до одного , можна сказати « спелись » . Тому наш слідуючий конкурс « Дует два серця ».

Пари вибирають пісню і співають її під карооке .

Ведучий 2. Після такого конкурсу доцільно провести випробування того, як пари розуміють один одного. Тому наступний конкурс називається «Зрозумій мене». Ми хлопцям зав’язуємо очі і їх завдання потрапити олівцем прив’язаним на нитці у банку, а завдання дівчат допомогти порадами своєму партнерові зробити це найскоріше.

Ведучий 1. Як свідчить одна приказка «Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок», тому й наступне наше завдання буде « Погодуй коханого ». На тарілках страва, а завдання дівчат з зав’язаними очима нагодувати своїх кавалерів.

Ведучий 2.

Как много танцев есть на свете!

Умей их только выбирать!

Есть и новинки на примете.

Итак, давайте танцевать!

Ви повинні виконати повільний танок з яблуком, зажав його лобами. Руки при цьому повинні бути зчеплені за спиною. Хто не впустить яблуко під час танцю, заробить 3 бали.

Ведучий 1. А тепер конкурс "Подарую букет коханій". Зав'яжемо юнакам очі, і вони спробують коханим намалювати квіти. Роботу виконуємо доти , поки звучить музика.

^ Ведучий 2. КІЛЬКА ПОРАД ШЛЯХЕТНИМ КАВАЛЕРАМ

Прагніть подарувати те, що вона неспроможна купити собі сама.

Пам'ятайте золоте правило: цінний не дарунок — цінна увага. Тож не намагайтеся "перестрибнути" самі себе, свої можливості, навіть зовсім не дорогий подарунок зможе принести дівчині радість.

Подарунок має нагадати про пам'ятний день чи випадок.

У стосунках із дівчатами не керуйтеся правилом: "Дарованому коневі у зуби не дивляться". Не дослухайтесь до порад товаришів. Вірте, ваша обраниця неповторна, тож і подарунок для неї має бути неповторним.

Ніколи не робіть надто дорогих подарунків. Ви поставите дівчину у незручне становище. І пам'ятайте, що жодна дівчина, хіба що надто ображена, не поверне назад вам квітів, бо цей дарунок ні до чого її не зобов'язує.

Ведучий 1. А зараз ми побачимо, наскільки дівчата будуть вдячні за подаровані квіти. Оголошуємо конкурс "Солодкі поцілунки". Завдання полягає в тому, поки що звучить музика треба залишити якнайбільше поцілунків па сердечку.

Ведучий 2. Дівчатам подобається, коли чоловіки уважні до них, помічають їхню вроду, зачіски, сукні. Отже, молоді хлопці досить уважно і довго дивилися. Ду­же цікаво: що вони встигли побачити?

Просимо кожну пару повернутися спиною одне до одного. Хлопці повинні відповісти на три запитання, які стосуються одя­гу, взуття та іншого.

(Примірні запитання: В платті якого кольору одягнена ваша супутниця? Скільки ґудзиків на платті вашої дівчини? Які прикраси вона одягнула? Який колір очей? І т.д.) Які сережки носить твоя дівчина?

^ Якого кольору очі у твоєї партнерки? У що одягнена твоя супутниця?

Чи покриті лаком нігті твоєї дівчини, якщо так то якого він кольору?

Якого кольору помада на губах твоєї супутниці?

Ведучий 1. Зараз я пропоную учасникам одну веселу і теж не зовсім звичайну гру – “Арочка”.

(В ритмі веселої танцювальної музики пари проходять (обов’язково взявшись за руки і пританцювуючи) під натягнутою стрічкою (варіанти – гірлянда із квітів, сердечок або просто мотузка). Головна умова – не доторкнутися до стрічки, яка кожного разу опускається все нижче й нижче долу).

Ведучий 2. Ось і підійшли ми до останнього конкурсу . він має назву « Пам’ятник кохання ». Умови конкурсу такі : уявіть , що кожна пара – це глина з якої скульптор зараз виліпить пам’ятник .Через хвилину пара повинна представити свій варіант « пам’ятника » .

Ведучий 1 . Надаємо слово журі .

Ведучий 2. У нас визначилася ідеальна пара , яка отримує титули Валентин і Валентина . Але також ми зараз визначимо пару глядацьких симпатій прошу глядачів голосувати .
Ведучий 1. Швидко плине час. Сторіччя за сторіччям, разом і з ним змінюємося і ми.

Ведучий 2. А що ж кохання? Можливо, воно вже не існує – подумає іноді хтось І хочеться тоді крикнути: “Ні, ні й ще раз ні! Любов жива і ніколи не зникне, доки існує життя. Адже кохання і є життя”

Ведучий 1. І цей день, День святого Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій.

Ведучий 2. Ідіть не зустріч коханню, і хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім!

Ведучий 1. Любов – не кара, але й не гра.

Вона не квітка, що зів’яне швидко.

Любов – це дар. І Бог сам вибира,

Хто заслужив оце пізнати диво.

Ведучий 2. Дякуємо всім за увагу.

Ведучі (разом) : Кохайте і будьте коханими!